Setari Cookie-uri

oare ce sa fac?

o sa va zic pe scurt care e povestea..ne-am cunoscut la ziua unui prieten...lui ii placea de prietena mea, dar stia ca ea iubeste pe cineva si nu se poate..si eu stiam de treaba asta, dar ne-a luat valul pe amandoi si am stat impreuna in seara aia, si apoi am continuat sa ne vedem cateva zile...totul era ok, frumos pana sa intervina ceva, care inca nu stiu ce a fost si s-a cam distantat...ne-am certat, ne-am impacat....toata treaba asta s-a intamplat la mare...eu a trebuit sa vin acasa, el a ramas acolo...cat am fost acasa ne-am dat mesaje si am vb la telefon...dupa o sapt, a trebuit sa ma intorc la mare sa iau ceva, si am stat 2 zile la el...toate ok....dupa aceea am plecat, iar el fiind marinar, a trebuit sa plece pe vapor acum in septembrie...eu m-am atasat de el fara sa vreau, desi stiam care e situatia...dar credeam ca ii trecuse...de cand e plecat am mai vb prin mail si mess..si am lamurit situatia...a zis ca sanse de impacare nu sunt, si ca sa nu-l astept 7 luni cat e plecat....dar sa ramanem amici...am lamurit situatia, am zis ca da ramanem amici, pt ca e un om f de treaba, in ciuda celor intamplate....dar mi-a fost greu sa aud ca si vroia si nu vroia sa fie cu mine...si de cand ne-am lamurit toate treburile, vorbim zilnic pe mess, dar doar ca amici:(...oare cu timpul as putea sa-l fac sa se apropie de mine? n-am mai trecut prin situatii d-astea:(
ciupii
Postat pe 18 Septembrie 2011 11:58
pai si ce faci cu el? il tii o zi langa tine si il apoi astepti 7 luni??? vezi sa nu fie ala care s-a certat cu Brosco pe un alt topic.
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 12:06
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-18 12:06:00pai si ce faci cu el? il tii o zi langa tine si il apoi astepti 7 luni??? vezi sa nu fie ala care s-a certat cu Brosco pe un alt topic.

Cine,unde s-a certat cu mine?
broscoiu
Postat pe 18 Septembrie 2011 13:01
De la: ciupii, la data 2011-09-18 11:58:37o sa va zic pe scurt care e povestea..ne-am cunoscut la ziua unui prieten...lui ii placea de prietena mea, dar stia ca ea iubeste pe cineva si nu se poate..si eu stiam de treaba asta, dar ne-a luat valul pe amandoi si am stat impreuna in seara aia, si apoi am continuat sa ne vedem cateva zile...totul era ok, frumos pana sa intervina ceva, care inca nu stiu ce a fost si s-a cam distantat...ne-am certat, ne-am impacat....toata treaba asta s-a intamplat la mare...eu a trebuit sa vin acasa, el a ramas acolo...cat am fost acasa ne-am dat mesaje si am vb la telefon...dupa o sapt, a trebuit sa ma intorc la mare sa iau ceva, si am stat 2 zile la el...toate ok....dupa aceea am plecat, iar el fiind marinar, a trebuit sa plece pe vapor acum in septembrie...eu m-am atasat de el fara sa vreau, desi stiam care e situatia...dar credeam ca ii trecuse...de cand e plecat am mai vb prin mail si mess..si am lamurit situatia...a zis ca sanse de impacare nu sunt, si ca sa nu-l astept 7 luni cat e plecat....dar sa ramanem amici...am lamurit situatia, am zis ca da ramanem amici, pt ca e un om f de treaba, in ciuda celor intamplate....dar mi-a fost greu sa aud ca si vroia si nu vroia sa fie cu mine...si de cand ne-am lamurit toate treburile, vorbim zilnic pe mess, dar doar ca amici:(...oare cu timpul as putea sa-l fac sa se apropie de mine? n-am mai trecut prin situatii d-astea:(

Nu prea inteleg despre ce sanse de impacare vorbesti tu acolo,ati stat cateva zile impreuna la mare,ce relatie ati avut de vorbesti de sanse de impacare?In 7 luni pana sa se intoarca el iti trece...
broscoiu
Postat pe 18 Septembrie 2011 13:04
De la: Broscoiu, la data 2011-09-18 13:01:46
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-18 12:06:00pai si ce faci cu el? il tii o zi langa tine si il apoi astepti 7 luni??? vezi sa nu fie ala care s-a certat cu Brosco pe un alt topic.

Cine,unde s-a certat cu mine?
prietenul cu palma...
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 13:06
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-18 13:06:21
De la: Broscoiu, la data 2011-09-18 13:01:46
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-18 12:06:00pai si ce faci cu el? il tii o zi langa tine si il apoi astepti 7 luni??? vezi sa nu fie ala care s-a certat cu Brosco pe un alt topic.

Cine,unde s-a certat cu mine?
prietenul cu palma...

Te referi la ala care are 1.60,sarac,nu se uita nicio femeie frumoasa la el pt ca toate femeile vor barbati inalti si cu bani?
broscoiu
Postat pe 18 Septembrie 2011 13:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"Legi scrise care permit agresarea femeilor": 2 De la: Tharr 9 Mai 2011 10:06
exista in Ro clinica unde se poate naste in apa? sunteti pentru cezariana sau nasterea normala?? 19 De la: nicoleta_douca 18 August 2009 17:48
mi-am dezamagit surorile? 6 De la: roz5bule6lila7 19 Mai 2009 15:48
El Peste,ea Scorpion. 7 De la: kudika023542 26 Mai 2009 17:37
vis de o seara 4 De la: R0MW4LD 31 Ianuarie 2011 23:22