Setari Cookie-uri

nu stiu cum sa il fac p iubitul meu sa ma doreasca din nou...

eu si prietenul meu locuim impreuna de 2luni dar parca nu ma mai doreste ca la inceput...nu mai e atras de mine parca si nu stiu cum sa il fac sa fie din nou ineebunit din nou dupa partidele noastre...
kudika429704
Postat pe 18 Septembrie 2011 12:15
Poate e inebunit dupa partidele altei fete.
broscoiu
Postat pe 18 Septembrie 2011 12:19
De la: kudika429704, la data 2011-09-18 12:15:04eu si prietenul meu locuim impreuna de 2luni dar parca nu ma mai doreste ca la inceput...nu mai e atras de mine parca si nu stiu cum sa il fac sa fie din nou ineebunit din nou dupa partidele noastre...



A obosit omul:)))) e baiat istet, stie ca nu-i slanina sa se termine.
stem_29
Postat pe 18 Septembrie 2011 12:21
De la: kudika429704, la data 2011-09-18 12:15:04eu si prietenul meu locuim impreuna de 2luni dar parca nu ma mai doreste ca la inceput...nu mai e atras de mine parca si nu stiu cum sa il fac sa fie din nou ineebunit din nou dupa partidele noastre...







... ieftinealaaaa ... si-a gasit pe altaaaa ...
marco918
Postat pe 18 Septembrie 2011 12:29
vedeti cine mai sta cu voi,sau pe langa voi
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 12:32
De la: kudika429704, la data 2011-09-18 12:15:04eu si prietenul meu locuim impreuna de 2luni dar parca nu ma mai doreste ca la inceput...nu mai e atras de mine parca si nu stiu cum sa il fac sa fie din nou ineebunit din nou dupa partidele noastre...


Eeeee, daca dupa numai doua luni se intampla asta, nu e asa de grav
Acum se acomodeaza cu viata voastra comuna...si se pare ca nu prea ii place cum te expui. A disparut emotia asteptarii, tensiunea curiozitatii, a aparitiei tale! Acum te vede cum te speli pe dinti, cum iesi din baie,cum te machiezi si demachezi, cum tragi apa la wc... Poate ca sforai noaptea! ori uiti sa-ti pui chilotii folositi in cosul de rufe...
Ar fi un mod de-a indrepta lucrurile, daca ai face din acest inceput de convietuire un prilej de a trece intr-o faza noua a intimitatii voastre. Daca ai alcatui un arsenal casnic de seductie, un erotism maturizat, de viata de cuplu....nu cum aveati inainte, intalniri sporadice, se pare excitante, pentru partide de sex.
Daca nu merge nici asta, atunci intreaba-l daca mai vrea sa stea cu tine. Nu conteaza din ce motive ar zice nu. Dar eu cred ca tu vei stii sa-l faci sa fie din nou innebunit dupa partidele voastre...
mobilemaimai_no1
Postat pe 18 Septembrie 2011 16:49
Pai daca aveti doar o relatie bazata pe sex, ce ai vrea? Pasiunea nu tine o vesnicie... A fost doar foc de paie si acum s-a stins. Nu mai ai ce-i face... Cand va da de alta, poti sa-i spui adio.
Micaell
Postat pe 18 Septembrie 2011 18:49
De la: kudika429704, la data 2011-09-18 12:15:04eu si prietenul meu locuim impreuna de 2luni dar parca nu ma mai doreste ca la inceput...nu mai e atras de mine parca si nu stiu cum sa il fac sa fie din nou ineebunit din nou dupa partidele noastre...


Ei,dupa um vad,curiozitatea unei noi aventuri s-a estompat intr-un timp ingrijorator de scurt! Nu ne-ai spus de cat timp va cunoasteti,este foarte important acest aspect al relatiei voastre!Si ce varsta aveti amandoi?Pasiunea iubirii arde intr-un anumit fel in adolescenta,putin diferit in tinerete si la maturitate se dezvolta in intreaga-i plenitudine!
Cred ca debutul vostru in viata de cuplu,are in acest moment,doar caracteristicile satisfacerii sexuale,nicidecum pe cele ale trainiciei unei legaturi amoroase!V-ati hotarat sa locuiti impreuna,dar acel fior ,ce v-a unit la inceputul legaturii voaste,a disparut in doar doua luni de practicat sexul,este adevarat,in conditiile , ce s-au vrut statornice intr-o coabitare!Cred ca nu v-ati cunoscut suficient de bine,unul pe celalalt si derulandu-se relatia voastra,ati descoperit ca sunteti practic doi straini,in momentul in care flacara pasiunii s-a stins in inima partenerului tau!El a dorit doar partide de sex si cum le-a obtinut fara prea multa asteptare si efort,s-a plictisit de tine!Asa se intampla cand fetele se arunca ,mult prea usor,in furia noptilor de sex!Daca erai inteleapta,nu ajungeai in ipostaza in care te afli acum!
Statornicia intr-o relatie, nu se instaleaza de la bun inceput,ea vine incet,aduce cu ea multe incercari,multe tatonari si daca relatia nu este aprofundata si profunda,apare inapetenta,satiuratia,plictiseala,toate ducand la esec si la nevoia de schimbarea a partenerului!
Ce poti sa faci?Incearca sa redevii cea de la inceputul relatiei,nu fi delasatoare cu tine,recapata-ti atitudinea cu care l-ai cucerit pe iubitul tau!Cand convietuiesti cu perechea ta,vezi si constati si lucruri care poate nu-ti convin,nu-t plac la omul respectiv,practic te trezesti la realitate si iti dai seama, ca ceea ce ai langa tine,nu este ceea ce ai dorit de fapt!Din acest motiv,spun tot timpul,ca relatiile trebuie sa aiba la baza ,multa rabdare,cunoastere reciproca,intelegere,comunicare si adaptabilitate!
RAINBOWLADY
Postat pe 18 Septembrie 2011 19:39
vai de mama voastra voi si sfaturile
ptiu
barda_
Postat pe 18 Septembrie 2011 23:13
Auzi, tu ai uitat sa mai fii femeie sau joci in serialul desperate house wives? Altfel nu se explica lipsa lui de interes fata de tine.
Eva32
Postat pe 26 Septembrie 2011 00:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sexshop stiti? 45 De la: sassygarl 30 Aprilie 2016 01:29
Horoscopul erotic 39 De la: aditza70 5 Aprilie 2009 07:05
vreau permis 224 De la: rockk 8 Februarie 2011 19:08
Traiesc in prezent,cu trecutul...oare el va fi si viitorul ? 19 De la: aleksya 8 Decembrie 2009 20:39
enough already!!! 1 De la: Laurelin 7 Octombrie 2008 00:22