Setari Cookie-uri

CENTURA DE CASTITATE-UN RAU NECESAR ?

Buna.Am o prietena pe care am capsat-o cu o centura de castitate tanga inainte sa plec in Spania la capsuni sa fiu sigur ca sta cuminte.Intre timp am aflat ca si ea si-ar fi gasit pe altcineva,desi neaga,dar nu poata sa de fapt scoata centura de castitate sa ma insele si imi cere cheia dar acum nici eu nu mai gasesc cheia si nu-mi amintesc unde am lasat-o.Acum cred ca trebuia sa-i pun si o Centurã de castitate pentru gurã.Ma suna insistent de cateva zile si-mi spune ca din cauza ploilor din ultima vreme cand s-a udat pana la piele in statia de metrou Brancoveanu,centura de castitate care e din metal s-a udat,a ruginit si a racit la pasarica. Centura de castitate este un ceaun de fier, prin care se baga picioarele distinsei doamne, cu o micã deschizãturã pentru eliminarea materialelor reziduale refolosibile.Dupa ce m-a mintit ca n-are pe nimeni si ii este greu cu centura,zice ca acum i-a ruginit si a racit.Ce sa fac,sa-i dau sau sa nu-i dau cheia?Sa-i spun ca a ruginit cheia?Daca e adevarat si face tetanos,cum ii fac aia injectia?Sfaturi?
Pentru detalii: http://www.happyfish.ro/prosti/centura_de_castitate
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 15:54
Tu te plictisesti rau, asa-i ? Dar m-ai facut sa zimbesc. Ai o imaginatie tare bogata.
apropo de centura pe care ai descris-o....are un defect de fabricatie : ziceai de o mica deschizatura pt.eliminarea materialelor reziduale..... pai, pe aceea deschizatura se poate strecura si ,,inamicul '' tau, cel cu cap si fara ochi, cel contra caruia te-ai straduit sa elaborezi o centura de castitate. Si ce ai castigat ?!!
GHEISA_ALBA
Postat pe 18 Septembrie 2011 16:08
e ultimul racnet...nu poate,ca-l face taitei pe inamic...si are si GPS legat la satelit...de aici am aflat de tentativele de dizlocare...se intrerupea semnalul
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 16:12
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-18 15:54:23Buna.Am o prietena pe care am capsat-o cu o centura de castitate tanga inainte sa plec in Spania la capsuni sa fiu sigur ca sta cuminte.Intre timp am aflat ca si ea si-ar fi gasit pe altcineva,desi neaga,dar nu poata sa de fapt scoata centura de castitate sa ma insele si imi cere cheia dar acum nici eu nu mai gasesc cheia si nu-mi amintesc unde am lasat-o.Acum cred ca trebuia sa-i pun si o Centurã de castitate pentru gurã.Ma suna insistent de cateva zile si-mi spune ca din cauza ploilor din ultima vreme cand s-a udat pana la piele in statia de metrou Brancoveanu,centura de castitate care e din metal s-a udat,a ruginit si a racit la pasarica. Centura de castitate este un ceaun de fier, prin care se baga picioarele distinsei doamne, cu o micã deschizãturã pentru eliminarea materialelor reziduale refolosibile.Dupa ce m-a mintit ca n-are pe nimeni si ii este greu cu centura,zice ca acum i-a ruginit si a racit.Ce sa fac,sa-i dau sau sa nu-i dau cheia?Sa-i spun ca a ruginit cheia?Daca e adevarat si face tetanos,cum ii fac aia injectia?Sfaturi?
Pentru detalii: http://www.happyfish.ro/prosti/centura_de_castitate

Eu zic sa decizi daca desfaci sau nu centura cand te inroci din Spania,si daca e nevinovata sa-i aduci cateva capsuni ca sa-i treaca supararea.
broscoiu
Postat pe 18 Septembrie 2011 16:14
daca era nevinovata,nu-i ruginea centura...si tentativa se pedepseste...
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 16:25
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-18 16:25:54daca era nevinovata,nu-i ruginea centura...si tentativa se pedepseste...

Poate a facut baie si de asta i-a ruginit.
broscoiu
Postat pe 18 Septembrie 2011 16:27
o stergea imediat si nu ruginea...a stat mai mult timp uda,cred ca cineva a tinut cam mult mana umeda pe ea cand a incercat sa o scoata si a prin rugina...
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 16:30
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-18 15:54:23Buna.Am o prietena pe care am capsat-o cu o centura de castitate tanga inainte sa plec in Spania la capsuni sa fiu sigur ca sta cuminte.Intre timp am aflat ca si ea si-ar fi gasit pe altcineva,desi neaga,dar nu poata sa de fapt scoata centura de castitate sa ma insele si imi cere cheia dar acum nici eu nu mai gasesc cheia si nu-mi amintesc unde am lasat-o.Acum cred ca trebuia sa-i pun si o Centurã de castitate pentru gurã.Ma suna insistent de cateva zile si-mi spune ca din cauza ploilor din ultima vreme cand s-a udat pana la piele in statia de metrou Brancoveanu,centura de castitate care e din metal s-a udat,a ruginit si a racit la pasarica. Centura de castitate este un ceaun de fier, prin care se baga picioarele distinsei doamne, cu o micã deschizãturã pentru eliminarea materialelor reziduale refolosibile.Dupa ce m-a mintit ca n-are pe nimeni si ii este greu cu centura,zice ca acum i-a ruginit si a racit.Ce sa fac,sa-i dau sau sa nu-i dau cheia?Sa-i spun ca a ruginit cheia?Daca e adevarat si face tetanos,cum ii fac aia injectia?Sfaturi?
Pentru detalii: http://www.happyfish.ro/prosti/centura_de_castitate

ce face plictiseala din oameni
steffy91
Postat pe 18 Septembrie 2011 18:20
[http://www.happyfish.ro/prosti/centura_de_castitate[/quote]
steffy91
Postat pe 18 Septembrie 2011 18:22
nu mai sunt sfaturi?
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 20:00
CENTURA DE CASTITATE-UN RAU NECESAR ?
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 20:31
sa inteleg ca tu ai o prietena casta????...pt o iubire platonica atunci eu recomand montarea unei camere web , care sa bata spre intrarea in pestera muierii
miss_darine
Postat pe 18 Septembrie 2011 20:32
CENTURA DE CASTITATE ESTE UN FEL DE CHILOTI DE TABLA TANGA CU GPS
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 20:34
De la: miss_darine, la data 2011-09-18 20:32:36 sa inteleg ca tu ai o prietena casta????...pt o iubire platonica atunci eu recomand montarea unei camere web , care sa bata spre intrarea in pestera muierii

si ar fi tare sa uite unde-i cheia
Fulg-de-nea
Postat pe 18 Septembrie 2011 20:36
PAI DEJA AM UITAT
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 20:39
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-18 20:39:44PAI DEJA AM UITAT

pai atunci poti sa uiti si de prietena...se va marita cu lacatusul
miss_darine
Postat pe 18 Septembrie 2011 20:43
NU SCAP EU ASA UOR DE EA...CENTURA E DE BUNA CALITATE CU MIEZ DIN TITAN SI NU POATE FI DESFACUTA DECAT CU CHEIA...RISCUL E SA RUGINEASCA SI PRIETENA DE LA CENTURA SI NU CRED CA O MAI VREA CINEVA
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 20:48
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-09-18 16:08:56Tu te plictisesti rau, asa-i ? Dar m-ai facut sa zimbesc. Ai o imaginatie tare bogata.
apropo de centura pe care ai descris-o....are un defect de fabricatie : ziceai de o mica deschizatura pt.eliminarea materialelor reziduale..... pai, pe aceea deschizatura se poate strecura si ,,inamicul '' tau, cel cu cap si fara ochi, cel contra caruia te-ai straduit sa elaborezi o centura de castitate. Si ce ai castigat ?!!
nu ma plictisesc deloc,si nu-i de glumit cu centura de castitate ruginita...tetanosul e aproape
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 23:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rochite si bluzite 1 De la: Fiora 18 Septembrie 2011 17:04
TUL 19 De la: misspretty 22 Iunie 2010 20:15
haine de nunta/ ocazie 4 De la: kudika_1034201 2 Octombrie 2018 09:49
Vand haine de la Victoria's secret 4 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:20
www.donatella.ro - rochii frumoase 3 De la: kudika088302 27 Iulie 2015 19:49