Setari Cookie-uri

SERVICII TRANSPORT EUROPA TRAVEL

Am luat bilet catre Marmaris de la firma Europa Travel. La plecare am fost preluati de autocarul firmei Christian Tour, fara sa fim anuntati in prealabil, dar in afara de unele probleme tehnice ale autocarului, drumul a fost ok. Am petrecut un sejur de neuitat in Marmaris, insa faptul ca la intoarcere am avut parte de un tratament nedemn din parte angajatilor Europa Travel, o firma ce se respecta si care se vrea a fi un lider pe piata serviciilor de turism ne-a facut sa uitam ca am fost in vacanta.Nu este firesc sa fim tratati de catre soferii acestei agentii. ca niste saci cu cartofi, sa fim transportati in conditii nesigure pentru ca domnii soferi se grabeau la o alta cursa si sa nu se tina cont de dorintele noastre, caci daca am reclamat condiitiile proaste de calatorie, sa ni se raspunda daca nu ne convine sa coboram din autocar si sa ne intoarcem in tara cu ce dorim .Sa nu mai zic ca am mai avut si insotitor de drum dar acesta era angajatul firmei Christian Tour si in momentul cand am reclamat aceste conditii nu a intervenit cu nimic pentru 50 de persoane pe motiv ca ea nu este angajata firmei si nu are putere.
EVITATI PE CAT SE POATE ACEASTA AGENTIE
kudika439157
Postat pe 19 Septembrie 2011 21:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MARAMURES 1 De la: realturism 6 Ianuarie 2010 13:54
Cele mai ieftine vacante! 3 De la: Cassey 13 Mai 2009 18:18
Tabara Medievala pentru Copii 1 De la: Medieval 12 Ianuarie 2010 20:52
Un loc romantic - vila Piatra Soimului din Sinaia 4 De la: yumalai 14 Iunie 2009 07:58
cazare sibiu ..cine stie? 18 De la: kudika057622 14 Mai 2013 15:15