Setari Cookie-uri

Baba si mitraliera

Cum vi se pare ideea ca un barbat sa ramana insarcinat si sa aiba un copil?Daca as alege pe viitor barbat pot face vreun tratament ca sa raman insarcinat?Bineinteles asta cand voi avea o relatie stabila si nu una umbrita de mamica.Ce sa fac,dati-mi un sfat!!!
broscoiu
Postat pe 24 Septembrie 2011 22:43
Nu se poate,si-au facut multi operatie de schimbare de sex si implant de tate si tot n-au reusit sa ramana gravizi,ba chiar unii n-au mai avut bani sa-si scoata tatele si sa-si schimbe sexul prin revenire la situatia anterioara,ca sa nu mai zicem de aia care au avut bani sa-si scoata doar tatele. Prin urmare,daca vrei distractie cu mormoloci te combini cu masa,daca vrei doar distractie,te combini cu fisu.mitraliera cum ii zici tu in topic,si nu-i greu de inteles de ce
Indiana_Jones
Postat pe 24 Septembrie 2011 22:54
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-24 22:54:45Nu se poate,si-au facut multi operatie de schimbare de sex si implant de tate si tot n-au reusit sa ramana gravizi,ba chiar unii n-au mai avut bani sa-si scoata tatele si sa-si schimbe sexul prin revenire la situatia anterioara,ca sa nu mai zicem de aia care au avut bani sa-si scoata doar tatele. Prin urmare,daca vrei distractie cu mormoloci te combini cu masa,daca vrei doar distractie,te combini cu fisu.mitraliera cum ii zici tu in topic,si nu-i greu de inteles de ce

Iti multumesc pt sfat dar a existat un caz in care un barbat a ramas gravid.
broscoiu
Postat pe 24 Septembrie 2011 22:57
poate a fost inainte femeie si si-a facut operatie de schimbare de sex
Indiana_Jones
Postat pe 24 Septembrie 2011 23:08
broscoiu
Postat pe 25 Septembrie 2011 12:01
De la: broscoiu, la data 2011-09-24 22:43:59Cum vi se pare ideea ca un barbat sa ramana insarcinat si sa aiba un copil?Daca as alege pe viitor barbat pot face vreun tratament ca sa raman insarcinat?Bineinteles asta cand voi avea o relatie stabila si nu una umbrita de mamica.Ce sa fac,dati-mi un sfat!!!


Lasand la o parte stupizenia topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele;
- in cazul tau,barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu un barbat.raspunsul este "Nu",nu poti ramane insarcinat cu nicin tratament facut!Functia de reproducere o detine aparatul reproductiv feminin(ovare)!Deci poti sa ramai la simpla relatie homosexuala!Si deschide si tu topicuri de interes inteligent,nu anost!
RAINBOWLADY
Postat pe 25 Septembrie 2011 12:10
De la: kudika421339, la data 2011-09-25 12:10:57
De la: broscoiu, la data 2011-09-24 22:43:59Cum vi se pare ideea ca un barbat sa ramana insarcinat si sa aiba un copil?Daca as alege pe viitor barbat pot face vreun tratament ca sa raman insarcinat?Bineinteles asta cand voi avea o relatie stabila si nu una umbrita de mamica.Ce sa fac,dati-mi un sfat!!!


Lasand la o parte stupizenia topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele;
- in cazul tau,barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu un barbat.raspunsul este "Nu",nu poti ramane insarcinat cu nicin tratament facut!Functia de reproducere o detine aparatul reproductiv feminin(ovare)!Deci poti sa ramai la simpla relatie homosexuala!Si deschide si tu topicuri de interes inteligent,nu anost!

Luand in considerare importanta topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele:
- in cazul tau,broasca-barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu o alta broasca-barbat care e lipit de ma-sa,deci o dubla relatie,raspunsul este "DA",poti ramane insarcinat,dar numai cu ajutorul unei broscute-surogat cu PH pozitiv,adica sa-l aiba,care poate fi orice broscuta-surogat din helesteu,inclusiv ma-sa care e din alt helesteu,dar nu e recomandata nici ma-sa nici alta broscuta din alt helesteu din cauza conditiilor specifice de mediu din fiecare zona care combinate pot duce la aparitia unor generatii de broaste-mutante, mai ales combinatia cu ma-sa.
Indiana_Jones
Postat pe 25 Septembrie 2011 12:21
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-25 12:21:38
De la: kudika421339, la data 2011-09-25 12:10:57
De la: broscoiu, la data 2011-09-24 22:43:59Cum vi se pare ideea ca un barbat sa ramana insarcinat si sa aiba un copil?Daca as alege pe viitor barbat pot face vreun tratament ca sa raman insarcinat?Bineinteles asta cand voi avea o relatie stabila si nu una umbrita de mamica.Ce sa fac,dati-mi un sfat!!!


Lasand la o parte stupizenia topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele;
- in cazul tau,barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu un barbat.raspunsul este "Nu",nu poti ramane insarcinat cu nicin tratament facut!Functia de reproducere o detine aparatul reproductiv feminin(ovare)!Deci poti sa ramai la simpla relatie homosexuala!Si deschide si tu topicuri de interes inteligent,nu anost!

Luand in considerare importanta topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele:
- in cazul tau,broasca-barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu o alta broasca-barbat care e lipit de ma-sa,deci o dubla relatie,raspunsul este "DA",poti ramane insarcinat,dar numai cu ajutorul unei broscute-surogat cu PH pozitiv,adica sa-l aiba,care poate fi orice broscuta-surogat din helesteu,inclusiv ma-sa care e din alt helesteu,dar nu e recomandata nici ma-sa nici alta broscuta din alt helesteu din cauza conditiilor specifice de mediu din fiecare zona care combinate pot duce la aparitia unor generatii de broaste-mutante, mai ales combinatia cu ma-sa.

E cam batrana ma-sa ca sa fie mama-surogat.
broscoiu
Postat pe 25 Septembrie 2011 12:51
De la: kudika421339, la data 2011-09-25 12:10:57
De la: broscoiu, la data 2011-09-24 22:43:59Cum vi se pare ideea ca un barbat sa ramana insarcinat si sa aiba un copil?Daca as alege pe viitor barbat pot face vreun tratament ca sa raman insarcinat?Bineinteles asta cand voi avea o relatie stabila si nu una umbrita de mamica.Ce sa fac,dati-mi un sfat!!!


Lasand la o parte stupizenia topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele;
- in cazul tau,barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu un barbat.raspunsul este "Nu",nu poti ramane insarcinat cu nicin tratament facut!Functia de reproducere o detine aparatul reproductiv feminin(ovare)!Deci poti sa ramai la simpla relatie homosexuala!Si deschide si tu topicuri de interes inteligent,nu anost!

Topicele mele nu sunt anoste,sunt problemele mele cu care ma confrunt in ultima perioada si credeam ca pe site-ul asta pot gasi intelegere,acceptare.Si apropo daca site-ul asta ar fi fost pt femei nu ar fi existat optiunea de male sau femele cand iti faci contul.
broscoiu
Postat pe 25 Septembrie 2011 12:54
De la: broscoiu, la data 2011-09-25 12:54:44
De la: kudika421339, la data 2011-09-25 12:10:57
De la: broscoiu, la data 2011-09-24 22:43:59Cum vi se pare ideea ca un barbat sa ramana insarcinat si sa aiba un copil?Daca as alege pe viitor barbat pot face vreun tratament ca sa raman insarcinat?Bineinteles asta cand voi avea o relatie stabila si nu una umbrita de mamica.Ce sa fac,dati-mi un sfat!!!


Lasand la o parte stupizenia topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele;
- in cazul tau,barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu un barbat.raspunsul este "Nu",nu poti ramane insarcinat cu nicin tratament facut!Functia de reproducere o detine aparatul reproductiv feminin(ovare)!Deci poti sa ramai la simpla relatie homosexuala!Si deschide si tu topicuri de interes inteligent,nu anost!

Topicele mele nu sunt anoste,sunt problemele mele cu care ma confrunt in ultima perioada si credeam ca pe site-ul asta pot gasi intelegere,acceptare.Si apropo daca site-ul asta ar fi fost pt femei nu ar fi existat optiunea de male sau femele cand iti faci contul.


Ai fost inteles si acceptat de multe ori,chiar de prea multe ori as putea spune!
Si,da,acest forum este dedicat atat femeilor cat si barbatilor!
Ai pus o intrebare la care ai dorit raspuns!Ti-a raspuns o femeie,acum asteapta sa-ti raspunda si un barbat real,adevarat!Si asa cum tu doresti sa ti se accepte dorintele si intrebarile,fa bine,te rog,si accepta raspunsurile date,indiferent daca iti convin sau nu!Vrei sa fii parinte,infiaza un copil daca iti doresti foarte mult acest lucru si nu ma intereseaza cum bagatelizezi si carui "regn" faci parte,regula de reproducere se menine aceeasi!
RAINBOWLADY
Postat pe 25 Septembrie 2011 13:07
De la: broscoiu, la data 2011-09-25 12:51:41[
E cam batrana ma-sa ca sa fie mama-surogat.
NU E,STIINTA FACE MINUNI IN ZIUA DE AZI,PH POZITIV SA AIBA,OPTIUNEA E DOAR PENTRU STATISTICA,PENTRU CA ORICINE,CHIAR SI O BROSCUTA POATE SA FIE "FEEL SEXY" SI SA AIBE PROBLEME PENTRU CARE TREBUIE SA GASEASCA INTELEGERE SI ACCEPTARE,CAND SCRIE DE PE PROPRIUL CONT,RESTUL SUNT GLUME SI TRATATE CA ATARE,LA REGNUL CIUPERCILOR DIN CARE FAC PARTE PERSOANELE CARE IGNORA PROBLEMELE PERSONALE SI EXISTENTIALE ALE ALTORA NEPROVOCATE NU CONTEAZA REGULA DE REPRODUCERE.
Indiana_Jones
Postat pe 25 Septembrie 2011 13:42
mare-i gradina lui dumnezeu
ghita1989
Postat pe 9 Octombrie 2011 07:34
tipul de care stii tu ca a ramas insarcinat, fusese anterior femeie, iar cand a facut schimbare de sex si-a pastrat organul reproducator feminin...
AlinaDana
Postat pe 9 Octombrie 2011 08:10
mi-ar placea sa o vad si pe asta
GICUTI
Postat pe 9 Octombrie 2011 08:24
De la: broscoiu, la data 2011-09-24 22:43:59Cum vi se pare ideea ca un barbat sa ramana insarcinat si sa aiba un copil?Daca as alege pe viitor barbat pot face vreun tratament ca sa raman insarcinat?Bineinteles asta cand voi avea o relatie stabila si nu una umbrita de mamica.Ce sa fac,dati-mi un sfat!!!






BRE NENE....MARE-I GRADINA LU DUMNEZEU....!!!!!....


E PLINA CU PROSTI....... !!!!


SI NU SUNT DOAR PROSTI.......MAI AU SI INCREDERE IN EI...!!!!!!


SI CULMEA...... SUNT SI MULTI ...DA" MULTI NENE...!!!!



personal mi-e sila de toti homosexualii de pe aici cu tot cu ofurile lor !
kudika105225
Postat pe 9 Octombrie 2011 09:03
BROSCOIULE,TE MANINCA SPINAREA,CRED CA AI LUAT RAIE DE LA INDIANU.NU -L POTI LASA PE INDIANU SA FIE MAI PRESUS CA TINE.N-ARE LUMEA NIMIC CE LUA DE LA VOI.POATE RAIE FUUUUGIIIITI!!!!! TREBUIESTI SI TU PUS LA ZID IA-L SI PE INDIAN DE MANA CRED CA IMPREUNA SINTETI GAAAAAAAY SAU SCHWUUUUUUULY!!!IAR IN VARIANTA ROMANEASCA POOPONARI VA DORESC VIATA FERICITA IMPREUNA SI POATE REUSITI UNU DIN VOI SA FACA UN COPIL. DAR MAI BINE LASATIVA PAGUBASI.VAAA ROG NUUUUUUUU UMPLETI LUMEA DE NEBUNI CA VOI CA SI ASA SINTEM CA VAI DE NOI CU CONDUCEREA ASTA. AZI FIND DUMINICA TOATA ZIUA,AM TIMP SA VA URMARESC
Titanika
Postat pe 9 Octombrie 2011 09:16
exact cum spui tu! tipul insarcinat a fost femeie inainte si a hotarat sa-si pastreze orgenele genitale!pe de parte de a fi barbat
kudika064481
Postat pe 9 Octombrie 2011 10:41
exact cum spui tu! tipul insarcinat a fost femeie inainte si a hotarat sa-si pastreze orgenele genitale!pe de parte de a fi barbat
kudika064481
Postat pe 9 Octombrie 2011 10:41
sigur ca poti ramane "gravid",dar cum femeile folosesc pt chestia asta uterul tu poti sa-ti folosesti gura, asa macar o sa taci din gura ,pt ca daca o deschizi avortezi
timisoara64
Postat pe 9 Octombrie 2011 11:23
De la: kudika418943, la data 2011-10-09 09:16:41 BROSCOIULE,TE MANINCA SPINAREA,CRED CA AI LUAT RAIE DE LA INDIANU.NU -L POTI LASA PE INDIANU SA FIE MAI PRESUS CA TINE.N-ARE LUMEA NIMIC CE LUA DE LA VOI.POATE RAIE FUUUUGIIIITI!!!!! TREBUIESTI SI TU PUS LA ZID IA-L SI PE INDIAN DE MANA CRED CA IMPREUNA SINTETI GAAAAAAAY SAU SCHWUUUUUUULY!!!IAR IN VARIANTA ROMANEASCA POOPONARI VA DORESC VIATA FERICITA IMPREUNA SI POATE REUSITI UNU DIN VOI SA FACA UN COPIL. DAR MAI BINE LASATIVA PAGUBASI.VAAA ROG NUUUUUUUU UMPLETI LUMEA DE NEBUNI CA VOI CA SI ASA SINTEM CA VAI DE NOI CU CONDUCEREA ASTA. AZI FIND DUMINICA TOATA ZIUA,AM TIMP SA VA URMARESC

Mai bine nu mai scrie nimic,cu cat scrii mai mult cu atat demonstrezi mai mult cat de proasta esti si ca habar n-ai sa scrii doctorita lu' peste prajit.Nu pot sa-mi imaginez cum ai facut tu o facultate cu stadiul de analfabetism in care esti.Bine,de fapt asa zici tu,cred ca speli wc-uri da nu vrei sa recunosti.
broscoiu
Postat pe 9 Octombrie 2011 11:58
Cred ca esti redus mintal si nici nu te-ai uitat bn la acea stire.Aia era o femeie care dorea sa devina barbat dar inainte sa faca schimbare de sex, a ramas insarcinata.Mare ti-e gradina Doamne
cosminutza_21
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:08
kudika048731
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:10
Asa e!
alissf
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:20
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-25 12:21:38
De la: kudika421339, la data 2011-09-25 12:10:57
De la: broscoiu, la data 2011-09-24 22:43:59Cum vi se pare ideea ca un barbat sa ramana insarcinat si sa aiba un copil?Daca as alege pe viitor barbat pot face vreun tratament ca sa raman insarcinat?Bineinteles asta cand voi avea o relatie stabila si nu una umbrita de mamica.Ce sa fac,dati-mi un sfat!!!


Lasand la o parte stupizenia topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele;
- in cazul tau,barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu un barbat.raspunsul este "Nu",nu poti ramane insarcinat cu nicin tratament facut!Functia de reproducere o detine aparatul reproductiv feminin(ovare)!Deci poti sa ramai la simpla relatie homosexuala!Si deschide si tu topicuri de interes inteligent,nu anost!

Luand in considerare importanta topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele:
- in cazul tau,broasca-barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu o alta broasca-barbat care e lipit de ma-sa,deci o dubla relatie,raspunsul este "DA",poti ramane insarcinat,dar numai cu ajutorul unei broscute-surogat cu PH pozitiv,adica sa-l aiba,care poate fi orice broscuta-surogat din helesteu,inclusiv ma-sa care e din alt helesteu,dar nu e recomandata nici ma-sa nici alta broscuta din alt helesteu din cauza conditiilor specifice de mediu din fiecare zona care combinate pot duce la aparitia unor generatii de broaste-mutante, mai ales combinatia cu ma-sa.






Indiana jones...dak nu esti suficient de inteligent/a taci din gura !! cum ar putea sa iti explice cineva tie ca nu este vorba de PH ci de RH (negativ/pozitiv)

cat pentru Broscoi... din cate stiu eu stirea aia cu barbatul gravid era despre un experiment. Respectivul barbat se oferise drept voluntar/cobai pentru chestia aia si sarcina a fost foarte foarte monitorizata.

cred ca ar tb sa comentam nu despre topicul "barbat insarcinat" ci despre relatia homosexuala in care se doreste a exista un copil.
Cine este de acord cu asa ceva ??

sper ca stiti cu totii despre baietelul din familia de lesbiene care a vrut sa devina fetita, iar mamicile lui ii sustin actiunea, spunand ele intr un interviu ca le a fost teama ca acesta sa nu ajunga sa se sinucida !

dak vrei sa fii homosexual/lesbiana ok... dar nu sunt de acord cu infiat copilasi , nascutul lor intr un astfel de mediu total nepropice pentru el si cu atat mai mult nu sunt de acord cu casatoria intre homosexuali...

sper ca ce am scris eu sa ridice niste semne de intrebare printre voi
tzvetociki
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:27
De la: ghita1989, la data 2011-10-09 07:34:25mare-i gradina lui dumnezeu


Dle. Indiana Jones, esti sigur ca e PH pozitiv??? nu prea inteleg afirmatia, ceva imi da cu virgula... din cate stiu eu PH-ul e bazic sau acid iar RH-ul e negativ sau pozitiv! asa ca, te rog, documenteaza-te bine atunci cand faci o afirmatie!
kudely
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:32
De la: broscoiu, la data 2011-09-24 22:43:59Cum vi se pare ideea ca un barbat sa ramana insarcinat si sa aiba un copil?Daca as alege pe viitor barbat pot face vreun tratament ca sa raman insarcinat?Bineinteles asta cand voi avea o relatie stabila si nu una umbrita de mamica.Ce sa fac,dati-mi un sfat!!!

ma gandeam eu ca numai tu poti deschide astfel de topicuri
steffy91
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:36
mai barbate, dupa ce am citit la ce te indeamna interlocutorii..zic si eu.. cum poti sa-ti doresti la ce nu poti sa implinesti. in primul rand ca sa sustii ce vrei si sa devii femeie in toata regula trebuie k sa te transformi cel putin 50% din corp in femeie modest zic... nu-ti inchipui k doar sexul ti de-ajuns.. organele de producere,, + cele mamare.. multe si psihicul cel de femeie trebuie sa-l ai.. nu incerca sa mai cauti k eu impreuna cu ceilalti incercam sa-ti spunem ce nu intelegi.. dar tu vrei imposibilul... ti-am expus in mare ce iti trebuie pt ceea ce vrei sa devii.. un doctor sexolog ti-ar explica pe indelete... dar cred k ai postat-o doar de ,, flux de pareri pt a ta declaratie''.. ma abtin in a-ti spune mai multe... dar lasa balta cel putin intrebarea.....dar raspunsuri .. cere-I LUI Dumnezeu ca el te-a creat asa!
cocomircea
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:37
De la: tzvetociki, la data 2011-10-09 12:27:56
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-25 12:21:38
De la: kudika421339, la data 2011-09-25 12:10:57
De la: broscoiu, la data 2011-09-24 22:43:59Cum vi se pare ideea ca un barbat sa ramana insarcinat si sa aiba un copil?Daca as alege pe viitor barbat pot face vreun tratament ca sa raman insarcinat?Bineinteles asta cand voi avea o relatie stabila si nu una umbrita de mamica.Ce sa fac,dati-mi un sfat!!!


Lasand la o parte stupizenia topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele;
- in cazul tau,barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu un barbat.raspunsul este "Nu",nu poti ramane insarcinat cu nicin tratament facut!Functia de reproducere o detine aparatul reproductiv feminin(ovare)!Deci poti sa ramai la simpla relatie homosexuala!Si deschide si tu topicuri de interes inteligent,nu anost!

Luand in considerare importanta topicului deschis de tine,iti spun urmatoarele:
- in cazul tau,broasca-barbat fiind si optand pentru o viitoare relatie cu o alta broasca-barbat care e lipit de ma-sa,deci o dubla relatie,raspunsul este "DA",poti ramane insarcinat,dar numai cu ajutorul unei broscute-surogat cu PH pozitiv,adica sa-l aiba,care poate fi orice broscuta-surogat din helesteu,inclusiv ma-sa care e din alt helesteu,dar nu e recomandata nici ma-sa nici alta broscuta din alt helesteu din cauza conditiilor specifice de mediu din fiecare zona care combinate pot duce la aparitia unor generatii de broaste-mutante, mai ales combinatia cu ma-sa.






Indiana jones...dak nu esti suficient de inteligent/a taci din gura !! cum ar putea sa iti explice cineva tie ca nu este vorba de PH ci de RH (negativ/pozitiv)

cat pentru Broscoi... din cate stiu eu stirea aia cu barbatul gravid era despre un experiment. Respectivul barbat se oferise drept voluntar/cobai pentru chestia aia si sarcina a fost foarte foarte monitorizata.

cred ca ar tb sa comentam nu despre topicul "barbat insarcinat" ci despre relatia homosexuala in care se doreste a exista un copil.
Cine este de acord cu asa ceva ??

sper ca stiti cu totii despre baietelul din familia de lesbiene care a vrut sa devina fetita, iar mamicile lui ii sustin actiunea, spunand ele intr un interviu ca le a fost teama ca acesta sa nu ajunga sa se sinucida !

dak vrei sa fii homosexual/lesbiana ok... dar nu sunt de acord cu infiat copilasi , nascutul lor intr un astfel de mediu total nepropice pentru el si cu atat mai mult nu sunt de acord cu casatoria intre homosexuali...

sper ca ce am scris eu sa ridice niste semne de intrebare printre voi



Sunt total de acord cu tine insa cu unele mici exceptii... nu am nimic cu acele persoane care au alte inclinatii sexuale decat cea de la mama natura... chiar am cunoscut barbati gay si ca persoane/ prieteni sunt foarte ok!
Dar, cu faptul de a avea un copil nu sunt de acord sub nici o forma. In ce mediu va creste acel copil???Parerea mea e ca acei copii se vor dezvolta intr-un mediu total nepropice si mai tarziu vor dezvolta probleme de comportament.
kudely
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:42
Va multumesc pt pareri,bune sau rele,dar unii dintre voi va agitati cam mult,ceea ce am scris eu legat de sarcina era ipotetic pt ca deocamdata nu m-am decis daca sa aleg femeie sau barbat!!!
broscoiu
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:46
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-24 23:08:30poate a fost inainte femeie si si-a facut operatie de schimbare de sex

exact asta s-a si intamplat; barbatul respectiv este transgender.

Broscoiu..... pe bune, te plictisesti chiar atat de tare?
kudika_pudika
Postat pe 9 Octombrie 2011 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut 2 De la: ankuu 20 Noiembrie 2008 14:47
se poate ierta o minciuna? 20 De la: laramira 18 Ianuarie 2010 09:28
abuz de date personale pe netlog 16 De la: Roslein 22 Martie 2011 08:25
increderea 4 De la: paullina 11 Mai 2010 07:16
aiurea 45 De la: _dulcik_ 5 Mai 2009 22:44