Setari Cookie-uri

Always Platinum si Kudika te premiaza!

Feminitatea este rezultatul unei stranii si misterioase alchimii care îsi gaseste componentele în cea mai profunda intimitate.Pentru mine a purta un colier bine ales si potrivit starii mele de moment reprezinta un accesoriu care ma face sa ma simt extrem de feminina
mariapor
Postat pe 30 Septembrie 2011 09:03
feminitatea înseamna sa abandonam aparentele pentru a patrunde tainele sufletului, inimii, mintii,corpului feminin. Inseamna a explora in acelasi timp universul iubirii. Femeia care este o opera de arta pune cate o scanteie de iubire in toate: si in inima si in minte si in ceea ce face cu si pentru trupul ei.Un parfum bine ales, o bijuterie fina fara sa epateze sunt micile accesorii care fac o femeie feminina
misha
Postat pe 30 Septembrie 2011 09:06
Infrumusetarea sufletului in primul rand, dar si a aptitudinilor de exprimare a acestuia, de modelare a trupului si a modului de a gandi , de accesare a inzestrarilor noastre naturale, innascute si de educare si cultivare a calitatilor specifice feminitatii sublime. Suntem femei, iubite, muze si zeite si fiecare fateta minunata a feminitatii nostre este un dar pe care ni-l putem oferi noua insene si lumii intregi autodescoperindu-ne si explorand misterul fascinant al bucuriei de a fi Femeie.Ca orice arta si arta feminitatii aduce cu sine incantare si revelatii .O incantare a simturilor si mai ales a privirii sunt puse in evidenta din punctul meu de vedere de o pereche de cercei micuti si fini care sa se potriveasca cu fizionomia mea
vios777ro
Postat pe 30 Septembrie 2011 09:09
ma simt foarte bine si sunt fericita atunci cand sunt inbracata cu ce imi sta bine ,miros frumos,imi sta bine parul,am un make-up reusit si sunt fresh.unul din accesoriile care imi intregesc fericire este si ALWAYS .
NAVYSER
Postat pe 30 Septembrie 2011 09:54
Nu trebuie sa fi coborata de pe un podium, sau din paginile unei revoste pentru a te considera frumoasa. Accesoriile mele sunt: am grija de silueta mea, adica: mananc cat mai sanatos (multe fructe, legume), folosesc creme anticelulitice, am grija de parul meu prin cure de o luna, doua cu brusture(capsule) deoarece am parul gras,si tenul la fel, si nu folosesc ondulatorul sau placa de indreptat. Pentru ten folosesc masti, de 2 ori pe saptamana, si imi aleg haine care sa-mi puna feminitatea in valoare. Incerc sa ma rasfat de cate ori am posibilitatea.
crissu_24
Postat pe 30 Septembrie 2011 10:25
rujul
bobbo
Postat pe 30 Septembrie 2011 10:28
Fara parfum nu ma simt eu.este adevarat ca am mai multe -cosmeticele,lenjeria,hainutele,pantofii,poseta,ele ma intregesc si ma fac sa ma simt bine de dimineata pana seara.
tdj31
Postat pe 30 Septembrie 2011 11:33
De la: concursKudika, la data 2011-09-27 13:45:13Un mic detaliu de lux iti poate da senzatia de feminitate si increderea care sa iti insenineze orice zi. Noua linie de absorbante si protej-slipuri [b]Always Platinum [/b]a fost gandita special pentru a-ti oferi cea mai fina experienta senzoriala de la Always, indiferent de perioada lunii. Noua colectie Always Platinum iti ofera cea mai buna protectie de la Always, acum si cu o atingere fina, ca a lenjeriei de matase.

Intra in concurs si poti castiga una dintre cele [b]5 truse de frumusete[/b] ce constau in: 1 pachet de absorbante Always Platinum Normal Duo, 1 pachet de protej-slipuri Always Platinum 20 buc., 1 Blend-a-Med 3D White Pearl, 1 Pantene Nourishment & Shine. Descopera noul accesoriu al feminitatii tale!

Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui in cadrul acestui topic [b][i]care este accesoriul care te face sa te simti frumoasa in fiecare zi.[/i][/b]
Concursul se desfasoara in [b]perioada 27.09 – 01.10.2011.[/b]
Castigatoarele vor fi alese prin tragere la sorti in data de 03.10.2011 iar rezultatele vor fi anuntate pe pagina de concurs.

Succes tuturor!
PREFER SA FIU CAT SE POATE DE NATURALA...CA VENI VORBA DE "ALWAYS" I folosesc produsele lunar... Dar cel mai important accesoriu al meu...este copilul meu...atunci cand merg cu el pe strada si lumea ma priveste...nu cred ca se uita neaparat la mine cum sunt imbracata sau machiata,ci mai degraba la copil EL MA FACE SA MA SIMT CU ADEVARAT FEMEIE...pt ca rolul unei femei pe lumea asta e sa fii mama,nu credeti?
callybra
Postat pe 30 Septembrie 2011 12:00
parfumul
guvid
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:03
lenjeria intima rosie
cip_cirip
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:03
cosmeticele
4patratzel
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:06
personalitatea si spiritul glumet
sandialex
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:07
accesoriul care ma face sa ma simt frumoasa este parfumul in fiecare zi.
TINA89
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:09
accesoriul ce ma face sa ma simt frumoasa zi de zi este parfumul si rujul
balacita
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:11
felul meu de a fi si bucuriile de la cei dragi
sturion08
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:15
Acsesoriul care ma face sa ma simt frumoasa in fiecare zi este geanta si bijuteriile
cherchelita
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:16
lenjeria,hainele,pantofii,poseta
tarky
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:17
Acsesoriul care ma face sa ma simt frumoasa in fiecare zi este rujul care mma face sa radiez
aspirina_plus
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:18
unruj sexy, un parfum atragator si o tinuta pe masura
dodolino5
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:19
spiritul optimist si increderea in mine
robotel
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:26
bijuteriile care le ador
primavarica
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:27
coafura si machiajul
hamsiii
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:28
tampoanele, parfumul, lenjeria intima
io_ghinionista
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:30
Acesoriile care ma face sa ma simt feminina si frumoasa sunt lenjeriile intime purtate.
adrianaluminitavlad
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:35
Protejslipul este accesoriul care imi asigura prospetime si curatenie zilnic, absorbind secretia intima si umezeala. Este accesoriul care imi da siguranta si ma face sa ma simt frumoasa in fiecare zi
kudika413227
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:35
Un mic detaliu de lux imi poate da senzatia de feminitate si increderea care sa imi insenineze orice zi.Este un acesoriu indispensabil pe langa toate celelalte,este gama de absorbante si protej-slipuri Always Platinum,sunt favoritele mele!
kudika044814
Postat pe 30 Septembrie 2011 13:59
Geanta reprezinta accesoriul as putea spune cel mai important fara de care o tinuta vestimentara nu ar fi completa,ii da un plus de valoare si cred ca nu am plecat de acasa insa niciodata fara geanta mea cea de toate zilele. Iubesc gentile foarte mult.De ce? Pentru ca reprezinta micul nostru univers feminin,un mister aparte si mai ales pentru ca este un indiciu pretios al personalitatii noastre si fara sa stim ne poate dezvalui mai multe despre persoana noastra decat o facem noi insine.
coryalecs
Postat pe 30 Septembrie 2011 14:32
2 accesorii care ma fac sa ma simt frumoasa: geanta si cerceii
buzaalexandra
Postat pe 30 Septembrie 2011 14:55
PARFUMUL!!! E onorant sa mirosi frumos! Daca nu pentru tine macar pentru ceilalti... Astazi parfumul reprezinta incontestabil un must-have pentru oricine se doreste a fi chic. Da, il porti, dai bani destui pe el atunci cand vrei sa lasi in urma ta aroma pe care o lasa si vedetele de la Hollywood, dar cel mai important este sa stii sa il alegi, evident dupa gusturile tale.

sanda61
Postat pe 30 Septembrie 2011 15:00
Bratara, inelul, parfumul, lenjeria de la Triumpf ma face sa ma simt mai feminina.
atiana
Postat pe 30 Septembrie 2011 15:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Silan 806 De la: concursKudika 1 Iulie 2010 12:14
Concurs: Charm te rasfata cu bijuterii Swarovski! 1614 De la: concursKudika 21 Aprilie 2010 14:40
Castiga unul dintre cele 10 seturi de ingrijire a parului oferite de Dove! 70 De la: ruxmax 27 Iunie 2014 18:32
Concurs: Castiga "Magul" de Fernando Morais! 160 De la: concursKudika 6 Mai 2011 12:59
Kudika si Papucei.ro te invita la concurs! 3374 De la: ge_iana 16 Aprilie 2010 17:10