Setari Cookie-uri

Sunt barbat am 24 de ani iar prietena mea nu stie daca ma iubeste

Desi e un site dedicat femeior sunt intr-o situatie prea complicata si prea grea si chiar as avea nevoie de ajutorul oricui asa ca doamnelor injuratima dar tineti cont ca nu multi ar fi dispusi sa mearga atat de departe sa salveze iubirea care a disparut din ea. Sunt intr-o relatie cu fata pe care o iubesc, de 4ani jumate ,alaturi de care pana nu de mult ne faceam planuri de viata . Ieri mi-a spus ca nu mai simte nimic pt mine ca e goala toata pe dinautrul ei. Cum se poate intampla asa ceva daca cu numai cateva luni in urma imi zicea ca vrea sa ne casatorim. Cum se face ca o persoana care iti zice mereu "ce m-as face fara tine" si "iubirea mea" cu cateva zile inainte sa nu te mai vrea. Spune ca nu stie daca ce simte pt mine e real sau doar mila ... cum poti face asta daca vrei sa dormi cu acea persoana pt care nu esti hotarata si mai mult cand ma vedea dormind imi zicea "imi venea sa te trezesc aseara, cat de mult as fi vrut sa ne jucam" nu pot pricepe .. Zice ca sunt imatur .. ca nu pot fara ea si ca se simte foarte presata din cauza asta .. ca sunt nehotarat .. si ca la scoala nu am invatat (mare surpriza de cand invata baietii) parca fetele sunte cele constiincioase.. Cred ca orice persoana ar fi disperata daca ar sti cum e sa iubesti fara limite , si ar fi procedat la fel .. mai mult ca sigur ultimele zile am disperato cu sms-urile .. chiar daca imi zicea ca are nevoie de spatiu .. de cand mi-a zis ca e goala ca nu ma mai iubeste ,,, ca vrea sa uite toate resentimentele pt a se hotara nu mai pot gandi clar . sunt distrus si mie frica ca sentimentele si inima acum sunt controlate de mine , iar ea este capricorn.
kudika457032
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:01
mda, are dreptate esti imatur! eu as fi zis necopt!
si daca-i capricorn care-i baiu ca nu pricep?!
kiss_my_ass
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:11
ARE MAI MULTE OPTIUNI,PRINTRE CARE SI TU,SI NU STIE PE CARE DIN VOI VA IUBESTE
Indiana_Jones
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:13
Capricoardele vor barbati inteligenti si maturi ceea ce tu nu prea pari...
broscoiu
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:26
De la: broscoiu, la data 2011-10-20 10:26:42Capricoardele vor barbati inteligenti si maturi ceea ce tu nu prea pari...


exista asa ceva?
Alvin
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:35
probabil broscoiule
kudika457032
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:37
De la: kudika457032, la data 2011-10-20 10:01:29Desi e un site dedicat femeior sunt intr-o situatie prea complicata si prea grea si chiar as avea nevoie de ajutorul oricui asa ca doamnelor injuratima dar tineti cont ca nu multi ar fi dispusi sa mearga atat de departe sa salveze iubirea care a disparut din ea. Sunt intr-o relatie cu fata pe care o iubesc, de 4ani jumate ,alaturi de care pana nu de mult ne faceam planuri de viata . Ieri mi-a spus ca nu mai simte nimic pt mine ca e goala toata pe dinautrul ei. Cum se poate intampla asa ceva daca cu numai cateva luni in urma imi zicea ca vrea sa ne casatorim. Cum se face ca o persoana care iti zice mereu "ce m-as face fara tine" si "iubirea mea" cu cateva zile inainte sa nu te mai vrea. Spune ca nu stie daca ce simte pt mine e real sau doar mila ... cum poti face asta daca vrei sa dormi cu acea persoana pt care nu esti hotarata si mai mult cand ma vedea dormind imi zicea "imi venea sa te trezesc aseara, cat de mult as fi vrut sa ne jucam" nu pot pricepe .. Zice ca sunt imatur .. ca nu pot fara ea si ca se simte foarte presata din cauza asta .. ca sunt nehotarat .. si ca la scoala nu am invatat (mare surpriza de cand invata baietii) parca fetele sunte cele constiincioase.. Cred ca orice persoana ar fi disperata daca ar sti cum e sa iubesti fara limite , si ar fi procedat la fel .. mai mult ca sigur ultimele zile am disperato cu sms-urile .. chiar daca imi zicea ca are nevoie de spatiu .. de cand mi-a zis ca e goala ca nu ma mai iubeste ,,, ca vrea sa uite toate resentimentele pt a se hotara nu mai pot gandi clar . sunt distrus si mie frica ca sentimentele si inima acum sunt controlate de mine , iar ea este capricorn.



Pentru ea esti doar o papusa,deci,NEXT!Lasa-i timp pentru a-si da seama de ceea ce reprezinti pentru ea;un barbat cu care face sex sau iubitul alaturi de care vrea sa traiasca de acum incolo!Si nimic din ceea ce spui,nu are legatura cu zodiile!Nu te mai ghida dupa toate tampeniile,vezi ce se intampla ,intai cu tine si apoi cu relatia voastra!
RAINBOWLADY
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:37
De la: justforfun84, la data 2011-10-20 10:35:06
De la: broscoiu, la data 2011-10-20 10:26:42Capricoardele vor barbati inteligenti si maturi ceea ce tu nu prea pari...


exista asa ceva?

Eu stiu...probabil ca da,tu ce zodie esti?Toate capricoardele sa vin aici pe topic si sa-si dea cu parerea,lamuriti-l pe amaratul asta!!!!
broscoiu
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:40
Vrea ceva mai bun.Exista posibilitatea sa fi gasit pe altcineva si nu stie cum sa-ti faca vant. Nu stiu de ce am impresia ca problema ei e legata de partea materiala. Doar tu ma poti lamuri..cum stai cu finantele?
ilumax_76
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:40
De la: ilumax_76, la data 2011-10-20 10:40:57Vrea ceva mai bun.Exista posibilitatea sa fi gasit pe altcineva si nu stie cum sa-ti faca vant. Nu stiu de ce am impresia ca problema ei e legata de partea materiala. Doar tu ma poti lamuri..cum stai cu finantele?


Doamna tzatza, ce curioasa esti tu!
doi_ochi_caprui
Postat pe 20 Octombrie 2011 12:39
De la: justforfun84, la data 2011-10-20 10:35:06
De la: broscoiu, la data 2011-10-20 10:26:42Capricoardele vor barbati inteligenti si maturi ceea ce tu nu prea pari...


exista asa ceva?

esti cat se poate de sincer
steffy91
Postat pe 20 Octombrie 2011 14:55
De la: steffy91, la data 2011-10-20 14:55:00
De la: justforfun84, la data 2011-10-20 10:35:06
De la: broscoiu, la data 2011-10-20 10:26:42Capricoardele vor barbati inteligenti si maturi ceea ce tu nu prea pari...


exista asa ceva?

esti cat se poate de sincer


adica? eu ma refeream la "capricoarde"
Alvin
Postat pe 20 Octombrie 2011 15:06
De la: kudika457032, la data 2011-10-20 10:01:29Desi e un site dedicat femeior sunt intr-o situatie prea complicata si prea grea si chiar as avea nevoie de ajutorul oricui asa ca doamnelor injuratima dar tineti cont ca nu multi ar fi dispusi sa mearga atat de departe sa salveze iubirea care a disparut din ea. Sunt intr-o relatie cu fata pe care o iubesc, de 4ani jumate ,alaturi de care pana nu de mult ne faceam planuri de viata . Ieri mi-a spus ca nu mai simte nimic pt mine ca e goala toata pe dinautrul ei. Cum se poate intampla asa ceva daca cu numai cateva luni in urma imi zicea ca vrea sa ne casatorim. Cum se face ca o persoana care iti zice mereu "ce m-as face fara tine" si "iubirea mea" cu cateva zile inainte sa nu te mai vrea. Spune ca nu stie daca ce simte pt mine e real sau doar mila ... cum poti face asta daca vrei sa dormi cu acea persoana pt care nu esti hotarata si mai mult cand ma vedea dormind imi zicea "imi venea sa te trezesc aseara, cat de mult as fi vrut sa ne jucam" nu pot pricepe .. Zice ca sunt imatur .. ca nu pot fara ea si ca se simte foarte presata din cauza asta .. ca sunt nehotarat .. si ca la scoala nu am invatat (mare surpriza de cand invata baietii) parca fetele sunte cele constiincioase.. Cred ca orice persoana ar fi disperata daca ar sti cum e sa iubesti fara limite , si ar fi procedat la fel .. mai mult ca sigur ultimele zile am disperato cu sms-urile .. chiar daca imi zicea ca are nevoie de spatiu .. de cand mi-a zis ca e goala ca nu ma mai iubeste ,,, ca vrea sa uite toate resentimentele pt a se hotara nu mai pot gandi clar . sunt distrus si mie frica ca sentimentele si inima acum sunt controlate de mine , iar ea este capricorn.

aaa...te iubeste stai linistit... nu o crede *spun asta pt k eu is capricorn si stiu )...asa ca nu-ti fa griji
steffy91
Postat pe 20 Octombrie 2011 15:10
De la: justforfun84, la data 2011-10-20 15:06:42
De la: steffy91, la data 2011-10-20 14:55:00
De la: justforfun84, la data 2011-10-20 10:35:06
De la: broscoiu, la data 2011-10-20 10:26:42Capricoardele vor barbati inteligenti si maturi ceea ce tu nu prea pari...


exista asa ceva?

esti cat se poate de sincer


adica? eu ma refeream la "capricoarde"

eu ma refeream la barbati
steffy91
Postat pe 20 Octombrie 2011 15:10
eu-s balanta ea virgina ,,nu o intereseaza banii .....cica o intervenit rutina ,,, problema este ca ea lucreaza in iasi iar eu e posibil sa plec la lucru in zalau. zice ca vrea sa vada daca se mai poate indragosti de mine daca ma iubeste sau nu cu adevarat
kudika457032
Postat pe 20 Octombrie 2011 15:18
De la: kudika457032, la data 2011-10-20 15:18:34eu-s balanta ea virgina ,,nu o intereseaza banii .....cica o intervenit rutina ,,, problema este ca ea lucreaza in iasi iar eu e posibil sa plec la lucru in zalau. zice ca vrea sa vada daca se mai poate indragosti de mine daca ma iubeste sau nu cu adevarat

Si ea nu cumva vrea sa plece la lucru "afara" ?
PRALEA_
Postat pe 20 Octombrie 2011 15:21
De la: kudika457032, la data 2011-10-20 15:18:34eu-s balanta ea virgina ,,nu o intereseaza banii .....cica o intervenit rutina ,,, problema este ca ea lucreaza in iasi iar eu e posibil sa plec la lucru in zalau. zice ca vrea sa vada daca se mai poate indragosti de mine daca ma iubeste sau nu cu adevarat

Rutina unde, frate ? Intre o balanta si-o virgina ? Io nu mai zic nik... O fi dat de unu' din zodia virginelor
luchianramona
Postat pe 20 Octombrie 2011 15:22
"Un om prost este acela care nu vede nici ceea ce i se arata, un om destept este acela care scoate bani din piatra seaca!" . care cum va impartiti, va sti cea destepta
ally_ally00
Postat pe 20 Octombrie 2011 15:51
nu-i arata cat esti de distrus, daca nu mai vrea sa fie cu tine spune-i "bine. pa" si cu putin noroc se va intoarce la tine. cu cat esti mai disperat si mai insistent, cu atat te va respinge mai tare. cea mai mare greseala pe care o poti face e sa-i arati cat de mult suferi. fii tare!
oana0309
Postat pe 20 Octombrie 2011 23:51
De la: oana0309, la data 2011-10-20 23:51:58nu-i arata cat esti de distrus, daca nu mai vrea sa fie cu tine spune-i "bine. pa" si cu putin noroc se va intoarce la tine. cu cat esti mai disperat si mai insistent, cu atat te va respinge mai tare. cea mai mare greseala pe care o poti face e sa-i arati cat de mult suferi. fii tare!


cea mai mare prostie a unui barbat este aceea de a suferii dupa o femeie care ia aratat ca o doare in pix atunci cand i-ai aratat ca suferi dupa ea dar asa suntem noi barbatii, nu facem ce vor femeile chiar daca stim ca ne penibilizam ,preferam adevarul si transparenta, nu prefacatoria si minciuna
PICCKARD
Postat pe 20 Octombrie 2011 23:59
pai ... si daca face azi pe duru, o recastiga, totul merge de minune, crezi ca nu ii va arata intr-un final ca e slab? ... si crezi ca o despartire mai tarziu, ii va fi mai usoara? ...
greenmile
Postat pe 21 Octombrie 2011 20:26
De la: oana0309, la data 2011-10-20 23:51:58nu-i arata cat esti de distrus, daca nu mai vrea sa fie cu tine spune-i "bine. pa" si cu putin noroc se va intoarce la tine. cu cat esti mai disperat si mai insistent, cu atat te va respinge mai tare. cea mai mare greseala pe care o poti face e sa-i arati cat de mult suferi. fii tare!



pai ... si daca face azi pe duru, o recastiga, totul merge de minune, crezi ca nu ii va arata intr-un final ca e slab? ... si crezi ca o despartire mai tarziu, ii va fi mai usoara? ...
greenmile
Postat pe 21 Octombrie 2011 20:27
De la: kudika457032, la data 2011-10-20 15:18:34eu-s balanta ea virgina ,,nu o intereseaza banii .....cica o intervenit rutina ,,, problema este ca ea lucreaza in iasi iar eu e posibil sa plec la lucru in zalau. zice ca vrea sa vada daca se mai poate indragosti de mine daca ma iubeste sau nu cu adevarat

Si-o fi gasit pe vreunu care s-o dezvirgineze si de-asta vrea sa-ti dea cu flit.
broscoiu
Postat pe 21 Octombrie 2011 20:35
De la: kudika457032, la data 2011-10-20 10:01:29Desi e un site dedicat femeior sunt intr-o situatie prea complicata si prea grea si chiar as avea nevoie de ajutorul oricui asa ca doamnelor injuratima dar tineti cont ca nu multi ar fi dispusi sa mearga atat de departe sa salveze iubirea care a disparut din ea. Sunt intr-o relatie cu fata pe care o iubesc, de 4ani jumate ,alaturi de care pana nu de mult ne faceam planuri de viata . Ieri mi-a spus ca nu mai simte nimic pt mine ca e goala toata pe dinautrul ei. Cum se poate intampla asa ceva daca cu numai cateva luni in urma imi zicea ca vrea sa ne casatorim. Cum se face ca o persoana care iti zice mereu "ce m-as face fara tine" si "iubirea mea" cu cateva zile inainte sa nu te mai vrea. Spune ca nu stie daca ce simte pt mine e real sau doar mila ... cum poti face asta daca vrei sa dormi cu acea persoana pt care nu esti hotarata si mai mult cand ma vedea dormind imi zicea "imi venea sa te trezesc aseara, cat de mult as fi vrut sa ne jucam" nu pot pricepe .. Zice ca sunt imatur .. ca nu pot fara ea si ca se simte foarte presata din cauza asta .. ca sunt nehotarat .. si ca la scoala nu am invatat (mare surpriza de cand invata baietii) parca fetele sunte cele constiincioase.. Cred ca orice persoana ar fi disperata daca ar sti cum e sa iubesti fara limite , si ar fi procedat la fel .. mai mult ca sigur ultimele zile am disperato cu sms-urile .. chiar daca imi zicea ca are nevoie de spatiu .. de cand mi-a zis ca e goala ca nu ma mai iubeste ,,, ca vrea sa uite toate resentimentele pt a se hotara nu mai pot gandi clar . sunt distrus si mie frica ca sentimentele si inima acum sunt controlate de mine , iar ea este capricorn.


pai hai sa vedem, in general o relatie implica mai mult decat anumite cuvinte aruncate in anumite momente. Ideea e simpla, dupa 4 ani de relatie ar trebui sa constientizezi ca sentimentele pe care le aveti unul pentru celalalt sunt de o cu totul si cu totul alta natura fata de cele pe care le aveati in primele luni de relatie. Din elementele pe care le-ai expus in mica ta povestioara, nu se poate spune concret ca te iubea si brusc nu te mai iubea. Cand un membru dintr-un cuplu incepe sa aibe anumite indoieli legate de prorpiile sentimente, nu intotdeauna le expune intr-o discutie sincera cu partenerul, ci mai degraba sta si le macina in sine, pana cand trage propriile concluzii, si merge mai departe conform acestora. Cu siguranta, daca incerci sa privesti putin obiectiv relatia dintre voi, vei constientiza ca defapt raceala ai simtit-o de ceva timp, dar ai incercat sa o atribui altor elemente ... sa arunci vina ba pe o indispozitie sau alte cele. Din punctul meu de vedere, discutiile sincere sunt cele mai importante intr-o relatie, pentru ca in primul rand pot rezolva multe probleme ce neexpuse vor genera altele.
Ce ai tu de facut? ... poti incerca o discutie de genul cu ea, o discutie in care sa ii spui exact ceea ce simti pentru ea, si sa o faci sa fie la fel de sincera. E posibil sa ajungeti la un compromis, si sa continuati relatia din punctul in care ati ramas, sau la fel de bine, pe parcursul discutiei (si asta cred ca se va intampla defapt) vei ajunge la concluzia ca defapt nici sentimentele tale nu sunt chiar asa de profunde, si ca totul ajunsese la un nivel de obisnuinta, si veti incheia definitiv relatia.

Iti urez mult succes, si oricum s-ar intampla sunt sigur ca va fi cea mai buna cale de urmat.
greenmile
Postat pe 21 Octombrie 2011 20:37
De la: broscoiu, la data 2011-10-20 10:26:42Capricoardele vor barbati inteligenti si maturi ceea ce tu nu prea pari...


pai oricata panarama ai incerca tu sa introduci in aceasta remarca, ramane la nivel de panarama :))

hai sa fim seriosi, femeile vor siguranta ... si cam atat. Si cum siguranta are multe forme ... cica aia financiara e a dracu de atractiva :)) ... Ce atata inteligenta?? Alea sunt povesti, ca se-ntalneste o luna cu unu de-i spune cate-n luna si-n stele, si dezvolta ei diverse teme de te doare capul numai gandindu-te la ele si arata omul ca are potential si etc etc ... daca nu are bani sa o duca la munte in week-end, e degeaba!! :))
greenmile
Postat pe 21 Octombrie 2011 20:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dupa orgasm.. 7 De la: kudika_976244 16 Noiembrie 2014 13:01
Sex pânã sau dupa nuntã? 15 De la: kudika_1002180 15 Martie 2016 18:29
..nu am chef! 108 De la: polin 24 Noiembrie 2011 21:41
pot ramane?? 87 De la: mitura 19 Ianuarie 2010 23:13
nimfomane 6 De la: kudika_22665 3 Decembrie 2012 12:58