Setari Cookie-uri

Castiga o CEWE FOTOCARTE cu propriile fotografii!

Nu meritã amintirile noastre. un tratament special?
CEWE FOTOCARTE ne oferã un contrast mult mai puternic si in acelasi timp, putem sã ne bucuram alãturi de cei dragi, de culori mai vii. Este un mod minunat de a retrãi momentul.
Sa ne bucuram de o vizualizare uluitoare a tuturor fotografiilor ºi peisajelor din vacantele si concediile noastre .
CEWE FOTOCARTE ne ajuta sa pastram momentele noastre preþioase în culori ºi detalii frumoase .
CEWE FOTOCARTE poate deveni un cadou perfect pentru un prieten aropiat .
miha_ela_elena
Postat pe 2 Decembrie 2011 18:25
Ca poti obtine o carte cu fotografii la calitate superioara si la orice dimensiune
veronicadrobota
Postat pe 3 Decembrie 2011 00:55
Imagini digitale de la un eveniment important din viata ta, adunate intr-o carte.
O amintire deosebit de frumoasa pe care ti-o poti concepe singur.
kudika417138
Postat pe 3 Decembrie 2011 06:19
CEWE FOTOCARTE ca poate surprinde atatea stari si perioade din viata noastra intr-o carte minunata!
grizly62
Postat pe 3 Decembrie 2011 12:49
Mi se pare unic si interesant faptul ca fotografiile ies atat de clare, luminoase si ca ne dau o stare de bucurie privindu-le!
mustacioasa
Postat pe 3 Decembrie 2011 12:50
atunci cand privim fotografiile ne regasim, asa cum suntem noi, cu amintiri frumoase si mai putin frumoase, cewe fotocarte are multa inspiratie in aceasta alegere dand dovada de profesionalism si idei ingenioase si placute in acelasi timp. Un cadou si un gest de milioane!
pusycat85
Postat pe 3 Decembrie 2011 12:57
Este o idee interesant.este wooww..o culegere de amitiri!!
omydutza
Postat pe 3 Decembrie 2011 12:59
Mi se pare interesant faptul ca poate fi o amintire de sute de ani, o poti pastra si apoi lasa mosterinile familiei tale, un lucru care nu se demodeaza si care ne face sa ne aducem aminte de cei dragi chiar daca nu mai sunt printre noi, un lucru inedit, multe amintiri intre 2 coperti.
hamsiii
Postat pe 3 Decembrie 2011 13:04
M-a atras din prima clipa de cand am vazut cewe fotocarte, mi-am dorit-o din prima clipa, imi doresc sa pot avea toate pozele mele cu cei dragi intr-o asemenea bijuterie, este ceva unic, un cadou deosebit!
yo_sandy
Postat pe 3 Decembrie 2011 13:07
cel mai interesant mi se pare faptul ca este cel mai frumos mod de a-ti pastra amintirile intr-o eleganta combinatie de clasic si modern,iar calitatatea exceptionala.
vladalina
Postat pe 3 Decembrie 2011 15:17
cel mai interesant mi se pare ca totul este atat de perfect, frumos si emotionant, un buchet super de amintiri
mazare
Postat pe 3 Decembrie 2011 18:27
Ce ti se pare cel mai interesant la CEWE FOTOCARTE?
faptul ca imi aduce zambetul pe buze, de fiecare data cand te vei uita la fotocarte te vei simti minunat, fericit, plin de zambete si inundat de amintiri!
rai0asa
Postat pe 3 Decembrie 2011 18:31
ca te face sa te simti unic si memorabil :)
fulg_nea
Postat pe 3 Decembrie 2011 18:32
mi se pare interesant ca poti avea o amintire deosebita, nu mai e nevoie sa ai un album cu fotografii le poti pune pe toate intr-o carte apoi o poti pune in biblioteca :)
zguduitor
Postat pe 3 Decembrie 2011 18:38
Imagini digitale de la un eveniment important din viata ta, adunat intr-o carte pe care ti-o poti concepe singur.
O amintire deosebit de frumoasa.
kudika417138
Postat pe 4 Decembrie 2011 07:48
O poezie emotionala exprimata prin poze de maxima calitate, un dar de pret!
solary
Postat pe 4 Decembrie 2011 13:54
Mi se pare interesant si unic absolut totul, o opera de arta, o amintire frumoasa1
ninisor
Postat pe 4 Decembrie 2011 13:56
inedit si de mare efect!!
purycoasa
Postat pe 4 Decembrie 2011 13:58
un efect de mare succes, pastrarea amintirilor intr-o carte digitala, o chestie unica, interesanta, atractiva!
petrilas
Postat pe 4 Decembrie 2011 14:03
Poti avea propria culegere de amintiri, parca ar fi Amintirile din copilarie ale lui I. Creanga, in forma modern, calitativ cu care te poti mandri oriunde si oricand! Felicitari!
xerox22
Postat pe 4 Decembrie 2011 14:08
De la: xerox22, la data 2011-12-04 14:08:01Poti avea propria culegere de amintiri, parca ar fi Amintirile din copilarie ale lui I. Creanga, in forma modern, calitativ cu care te poti mandri oriunde si oricand! Felicitari!






... daca cumperi un lucru doar pentru a te mindri ... atunci arunci banii pe fereastra degeaba ... oricum chestiile digitale sint pierderile de timp ... tehnologia evolueaza asa de repede incit ce ai azi peste un an e depasit si chiar nefolositor ... tot hirtia e baza ...
marco918
Postat pe 4 Decembrie 2011 14:12
Imagini digitale de la un eveniment important din viata ta, adunat intr-o carte pe care ti-o poti concepe singur acasa.
O amintire deosebit de frumoasa.
kudika417138
Postat pe 5 Decembrie 2011 07:30
CEWE FOTOCARTE inseamna pentru mine o usa catre trecut, catre amintiri, bucurii , oameni dragi... Privind acele poze imi pot aminti cu drag si emotie de etapele copilariei , de persoanele pe care le iubesc, de fiecare moment important prin care am trecut.. De asemenea sunt foarte incantata de calitatea si frumusetea culorilor si de originalitatea asezarilor si modelelor variate. Apreciez faptul ca CEWE FOTOCARTE ne ofera increderea si libertatea de a ne putea personaliza fiecare amintire.
kudika024009
Postat pe 5 Decembrie 2011 11:32
Imagini digitale de la un eveniment important din viata ta, adunat intr-o carte pe care ti-o poti concepe singur acasa.
O amintire deosebit de frumoasa.
kudika417138
Postat pe 6 Decembrie 2011 07:32
este ceva frumos, calitativ :)
puicutza
Postat pe 6 Decembrie 2011 18:14
Ce ti se pare cel mai interesant la CEWE FOTOCARTE?
Ca e ceva unic si de mare efect!
zu_zulica
Postat pe 6 Decembrie 2011 18:19
calitatea
minicka
Postat pe 6 Decembrie 2011 18:23
o amintire minunata
tssshirt
Postat pe 6 Decembrie 2011 18:30
Cel mai interesant lucru la CEWE FOTOCARTE mi se pare faptul ca in ea poti pastra amintirile, momentele frumoase, clipele de neuitat alaturi de familie si cei dragi mai bine ca intr-un album clasic,iar un alt avantaj ar fi faptul ca poti face un cadou modern ,tinand pasul cu tehnologia secolului 21. Privind pe folile unei CEWE FOTOCARTE ,poti vdea nostalgia toamnei conturata de clipele speciale petrecute alaturi de persoanele iubite , clipe ce au zburat aidoma unui stol de pasari migratore , iar in cadrul parca desprins din povesti poti zari fotografii ce iti aspern zambetul pe buze , cum ar neuitatele batai cu zapda, bucuria copiilor ce il zaresc pe mos Craciun venind cu cadouri, primul buchet de flori primit in dar, plimbarile la malul mari , bataile cu apa in zilele lui Cuptor ce parca arunca cu sageti de foc spre pamãnt,acestea dar si multe ate momente unice ce te fac sa realizezi cat de frumoasa este viata.Chiar acum cateva zile ma uitam pe un album foto ,meditind la trecerea ireversibila a timpului si am vazut ca nici pozele nu scapa de acest ”fenomen”, trebuind si ele ingrijite specific, de aceea eu consider CEWE FOTOCARTE o ”inventie” ingenioasa si foarte utila ce ne ajuta sa ne reintoarcem in trecut ,unde am lasat o parte a sufletului nostru .Tot respectul celor ce au avut ideia acestui concurs !
kudika176088
Postat pe 6 Decembrie 2011 20:12
Pastrezi intr-o care imagini digitale surprinse de tine.
O amintire deosebit de frumoasa.
kudika417138
Postat pe 7 Decembrie 2011 07:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs: Castiga Un atlas al dorintelor zadarnice de Anuradha Roy! 64 De la: kudika392917 27 Iunie 2011 20:05
Castiga unul dintre cele 3 premii oferite de CizmeUGG.ro! 605 De la: ONIX_CRAZZY 15 Ianuarie 2012 11:17
Concurs Crest Whitestrips 1919 De la: concursKudika 24 August 2009 11:49
Concurs Pantene 492 De la: concursKudika 27 Septembrie 2010 10:59
Fii increzatoare in fiecare zi cu o piele frumoasa ! 911 De la: concursKudika 11 Iulie 2020 23:28