Setari Cookie-uri

Cadoul de Craciun

Salut! Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?..Ca in fiecare an la noi in clasa se face o tombola ptr Craciun. Anul asta am picat sai fac cadou la un coleg...Ce cadou ias putea lua unui baiat? adika nu este nici cel mai sociabil din clasa. Dar as vrea sai iau un cadou mai funny..ca sal tina ca amintire din liceu:)? Aveti vreo propunere? ;;)
Multumesc anticipat:*
danutza__
Postat pe 28 Noiembrie 2011 12:51
De la: danutza__, la data 2011-11-28 12:51:46Salut! Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?..Ca in fiecare an la noi in clasa se face o tombola ptr Craciun. Anul asta am picat sai fac cadou la un coleg...Ce cadou ias putea lua unui baiat? adika nu este nici cel mai sociabil din clasa. Dar as vrea sai iau un cadou mai funny..ca sal tina ca amintire din liceu:)? Aveti vreo propunere? ;;)
Multumesc anticipat:*


Ai putea sa-i cumperi o mascota comica din plus sau in Real se fac perinite si embleme personalizate. Ai putea sa cauti o poza de-a lui mai comica si sa-i faci o astfel de perinita cu propria lui poza. Ar fi ceva interesat...
kudika_nikole
Postat pe 28 Noiembrie 2011 13:00
De la: kudika_nikole, la data 2011-11-28 13:00:11
De la: danutza__, la data 2011-11-28 12:51:46Salut! Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?..Ca in fiecare an la noi in clasa se face o tombola ptr Craciun. Anul asta am picat sai fac cadou la un coleg...Ce cadou ias putea lua unui baiat? adika nu este nici cel mai sociabil din clasa. Dar as vrea sai iau un cadou mai funny..ca sal tina ca amintire din liceu:)? Aveti vreo propunere? ;;)
Multumesc anticipat:*


Ai putea sa-i cumperi o mascota comica din plus sau in Real se fac perinite si embleme personalizate. Ai putea sa cauti o poza de-a lui mai comica si sa-i faci o astfel de perinita cu propria lui poza. Ar fi ceva interesat...


un carnet de note personalizat si cu floricele pe margine
guru_ion
Postat pe 28 Noiembrie 2011 13:07
De la: danutza__, la data 2011-11-28 12:51:46Salut! Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?..Ca in fiecare an la noi in clasa se face o tombola ptr Craciun. Anul asta am picat sai fac cadou la un coleg...Ce cadou ias putea lua unui baiat? adika nu este nici cel mai sociabil din clasa. Dar as vrea sai iau un cadou mai funny..ca sal tina ca amintire din liceu:)? Aveti vreo propunere? ;;)
Multumesc anticipat:*


pe un carton mare si colorat poti cu litere de tipar sa scrii conjugarea verbelor la toate timpurile si jos de tot cu bolduit poti sa treci cazurile in care este permisa folosirea cratimei! crede-ma va cadea pe spate de uimire!
kiss_my_ass
Postat pe 28 Noiembrie 2011 13:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire 16 De la: muza_ta 23 Februarie 2012 15:46
scoateti'ma din dilema..... 44 De la: mia_anais 9 Iulie 2010 00:18
Ajutor concurs 1 De la: mara2008 12 Iunie 2011 14:50
escapelle eficient in perioada fertila??? 1 De la: moni89 14 Iulie 2010 20:02
Ceva interzis, dar tentant... 39 De la: battleofwits 30 Martie 2011 20:58