Setari Cookie-uri

Vreau sa-mi scot sotul la o cina, intr-un restaurant select

Buna ziua! Sunt casatorita de multi ani si ca in orice relatie, mai intervine si rutina.Da fetelor, nicio relatie nu este perfecta! Acum de Craciun vreau sa-i ofer sotului meu un cadou special, vreau sa iesim la o cina in oras, unde totul sa fie aranjat, doar sa dau un telefon inainte si sa le spun. Sa fie ceva usor, fin, nu porc...
E greu dupa atatia ani sa mai reusesti sa suprinzi cu un cadou dupa ce oferi zeci de ani cate 3, 4 cadouri pe na aceleiasi persoane. Astept sugestiile voastre! Multumesc!
Aliiii
Postat pe 13 Decembrie 2011 11:39
De la: Aliiii, la data 2011-12-13 11:39:13Buna ziua! Sunt casatorita de multi ani si ca in orice relatie, mai intervine si rutina.Da fetelor, nicio relatie nu este perfecta! Acum de Craciun vreau sa-i ofer sotului meu un cadou special, vreau sa iesim la o cina in oras, unde totul sa fie aranjat, doar sa dau un telefon inainte si sa le spun. Sa fie ceva usor, fin, nu porc...
E greu dupa atatia ani sa mai reusesti sa suprinzi cu un cadou dupa ce oferi zeci de ani cate 3, 4 cadouri pe na aceleiasi persoane. Astept sugestiile voastre! Multumesc!



Daca ne-ai spune si din ce localitate esti,ar fi excelent!In lipsa informatiei,iti pot recomanda un restaurant selenar,este bine asa?
RAINBOWLADY
Postat pe 13 Decembrie 2011 11:50
Scuze, sunt din Bucuresti.

Multumesc!
Aliiii
Postat pe 13 Decembrie 2011 12:52
De la: Aliiii, la data 2011-12-13 12:52:06Scuze, sunt din Bucuresti.

Multumesc!



Ei,alta treaba acum!!!!Iti recomand restaurantul MC MONI'S ,ce se afla vis-a-vis de Intitutul De Stiinte Agricole(Agronomie)!Dar sunt multe restaurante frumoase in Bucuresti!Si restaurantul "Thalia" este dragut si intim!Poti accesa pe internet,au si imagini cu interioare,sunt destule locatii placute!
RAINBOWLADY
Postat pe 13 Decembrie 2011 13:04
buna, dar daca ne spui si de unde esti? in ce oras locuiesti?? cum sa-ti dam sugestii daca nu stim unde sa te trimitem? scumpa doamna?
cocuta38
Postat pe 23 Decembrie 2011 08:58
Din Bucuresti sunt, am completat dupa...

S-a rezolvat! Va multumesc!

Copiii stiau ce imi doresc si de Craciun am primit cadou o cina romantica cu tema italiana. Am fost cu sotul meu si ne-am simtit minunat, ca la primele intalniie. Am stat cateva ore bune si am depanat amintiri..exact ce imi doream!

Este un hotel nou pe Vasile Lascar, imi scapa acum numele, iat restaurantul din cadrul sau se numeste Malvasia..

Doar am sunat inainte si ne-am dus cu voucherul cadou primit in original. Cred ca voi face si eu un astfel de cadou, mi se pare foarte reusit. Am cateva prietene doritoare.. Cadouri Perfecte este sursa, daca sunteti tentate...

Multumesc inca o data si La Multi Ani!
Aliiii
Postat pe 6 Ianuarie 2012 12:15
De la: Aliiii, la data 2012-01-06 12:15:10Din Bucuresti sunt, am completat dupa...

S-a rezolvat! Va multumesc!

Copiii stiau ce imi doresc si de Craciun am primit cadou o cina romantica cu tema italiana. Am fost cu sotul meu si ne-am simtit minunat, ca la primele intalniie. Am stat cateva ore bune si am depanat amintiri..exact ce imi doream!

Este un hotel nou pe Vasile Lascar, imi scapa acum numele, iat restaurantul din cadrul sau se numeste Malvasia..

Doar am sunat inainte si ne-am dus cu voucherul cadou primit in original. Cred ca voi face si eu un astfel de cadou, mi se pare foarte reusit. Am cateva prietene doritoare.. Cadouri Perfecte este sursa, daca sunteti tentate...

Multumesc inca o data si La Multi Ani!


Ai initiat topicul ca sa-ti faci reclama, nu?
franziska_eu
Postat pe 6 Ianuarie 2012 13:06
Felicitari stimata doamna ma bucur pentru dumneavoastra ca aveti o familie asa de frumoasa
kudika_nikole
Postat pe 6 Ianuarie 2012 13:10
Multumesc! Chiar sunt o fericita din punctul asta de vedere!
Aliiii
Postat pe 13 Ianuarie 2012 10:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nunta la restaurantul Vatra neamului Balotesti 2 De la: just_me00 10 Octombrie 2012 16:34
Restaurant NoName 1 De la: No_Name_cafe 20 Noiembrie 2011 11:49
Vreau sa-mi scot sotul la o cina, intr-un restaurant select 9 De la: Aliiii 13 Ianuarie 2012 10:18
Ce oferiti de Sf. Valentin? 3 De la: Broscaru 9 Februarie 2012 13:23
restaurante-lautari 4 De la: kudika099759 8 Ianuarie 2010 22:00