Setari Cookie-uri

Ameninta ca se sinucide

Buna. Nu stiu daca a mai trecut cineva prin asa ceva, dar poate aveti ceva idei sau sigestii sa ma ajutati. Am o relatie de 6 luni. Pana acum totul a fost ok, linistit. Zilele trecute am mers la munte, la o cabana, impreuna cu mai muilti prieteni, unde am fost vazuti de sora fostei lui. Au urmat telefoane peste telefoane, amenintari cu sinuciderea si discutii interminabile la telefon. In momentul in care el si-a inchis telefonul, fosta a sunat-o pe sora care era la un hotel, aproape de cabana, sa vina pana la noi si sa ii dea lui telefonul. A amenintat chiar ca vine acolo, la munte si isi pune capat zilelor. Un adevarat circ de 2 lei. Lui ii e frica sa nu puna in aplicare amenintarile. Eu sunt destul de sceptica, pt ca daca ar fi fost sa puna punct, ar fi facut-o pana acum. Eu chiar nu sunt genul de persoana geloasa si nu am mai interzis pana acum partenerului meu sa pastreze legatura cu fosta. Dar acum mi se pare ca situatia degenereaza si ca e cazul sa se incheie.

Intrebarea mea e ce sa fac? Sa pun piciorul in prag si sa ii spun sa nu ii mai raspunda? El deja i-a zis sa nu-l mai caute. Efectul: l-a sunat dupa 15 minute. :) So...ce ar trebui sa fac eu? Ce ar trebui sa faca el? Cum scapi de cineva care te cauta obsesiv dupa mai bine de jumatate de an de la despartire?? Si daca tipa chiar face ceva, atunci el cu siguranta se va simti vinovat. Si e posibil sa imi reproseze si mie, ca i-am cerut sa nu mai pastreze legatura. :-S
didyi
Postat pe 3 Ianuarie 2012 22:20
la telefon ai un filtru care opreste apelurile de la numerele nedorite.

guru_ion
Postat pe 3 Ianuarie 2012 22:30
Titanika
Postat pe 3 Ianuarie 2012 22:34
Daca ti la el,ajuta-l sa treca peste aceste momente grele,fiindui alaturi.Voi santeti de 6 luni....ei doi cat timp au fost impreuna?
Titanika
Postat pe 3 Ianuarie 2012 22:37
NU TREBUIA SA FII PE TRASEU LA ORA ASTA LA KULTIVAT TIRISTII,TITANIKA AUTOSTRAZII ?
MONSENIORUL
Postat pe 3 Ianuarie 2012 22:39
Ceea ce ar trebui sa faci este sa discuti cu prietenul tau ca sa nu-i mai raspunda la telefon,daca va vorbi in continuare cu ea o sa dea mai mult apa la moara,ea nu face decat un show de 2 bani crezand ca asa atrage atentia si o sa se intoarca la ea.Cum ai zis si tu,daca cineva are intr-adevar intentia de a se sinucide o face,fara spectacol si fara detalii.
Brosco
Postat pe 3 Ianuarie 2012 22:40
De la: Titanika, la data 2012-01-03 22:37:53Daca ti la el,ajuta-l sa treca peste aceste momente grele,fiindui alaturi.Voi santeti de 6 luni....ei doi cat timp au fost impreuna?


ce momente grele!?
guru_ion
Postat pe 3 Ianuarie 2012 22:49
De la: Brosco, la data 2012-01-03 22:40:56Ceea ce ar trebui sa faci este sa discuti cu prietenul tau ca sa nu-i mai raspunda la telefon,daca va vorbi in continuare cu ea o sa dea mai mult apa la moara,ea nu face decat un show de 2 bani crezand ca asa atrage atentia si o sa se intoarca la ea.Cum ai zis si tu,daca cineva are intr-adevar intentia de a se sinucide o face,fara spectacol si fara detalii.


poate ca tipa tine la el sau face teatru pentru a-l desparti de prietena si apoi sa-l flituiasca si ea cunoastem genul asta de razbunari feminine
adica nici al meu nici al tau
PICCKARD
Postat pe 3 Ianuarie 2012 22:53
De la: PICCKARD, la data 2012-01-03 22:53:28
De la: Brosco, la data 2012-01-03 22:40:56Ceea ce ar trebui sa faci este sa discuti cu prietenul tau ca sa nu-i mai raspunda la telefon,daca va vorbi in continuare cu ea o sa dea mai mult apa la moara,ea nu face decat un show de 2 bani crezand ca asa atrage atentia si o sa se intoarca la ea.Cum ai zis si tu,daca cineva are intr-adevar intentia de a se sinucide o face,fara spectacol si fara detalii.


poate ca tipa tine la el sau face teatru pentru a-l desparti de prietena si apoi sa-l flituiasca si ea cunoastem genul asta de razbunari feminine
adica nici al meu nici al tau


cand spui "cunoastem", la cine te referi?
guru_ion
Postat pe 3 Ianuarie 2012 22:54
Fata s-a culcat.....n-o mai intereseaza parerilr noastre......ori e prea tarziu si cealalta si-a facut deja felul....
Titanika
Postat pe 3 Ianuarie 2012 23:16
De la: didyi, la data 2012-01-03 22:20:16Buna. Nu stiu daca a mai trecut cineva prin asa ceva, dar poate aveti ceva idei sau sigestii sa ma ajutati. Am o relatie de 6 luni. Pana acum totul a fost ok, linistit. Zilele trecute am mers la munte, la o cabana, impreuna cu mai muilti prieteni, unde am fost vazuti de sora fostei lui. Au urmat telefoane peste telefoane, amenintari cu sinuciderea si discutii interminabile la telefon. In momentul in care el si-a inchis telefonul, fosta a sunat-o pe sora care era la un hotel, aproape de cabana, sa vina pana la noi si sa ii dea lui telefonul. A amenintat chiar ca vine acolo, la munte si isi pune capat zilelor. Un adevarat circ de 2 lei. Lui ii e frica sa nu puna in aplicare amenintarile. Eu sunt destul de sceptica, pt ca daca ar fi fost sa puna punct, ar fi facut-o pana acum. Eu chiar nu sunt genul de persoana geloasa si nu am mai interzis pana acum partenerului meu sa pastreze legatura cu fosta. Dar acum mi se pare ca situatia degenereaza si ca e cazul sa se incheie.

Intrebarea mea e ce sa fac? Sa pun piciorul in prag si sa ii spun sa nu ii mai raspunda? El deja i-a zis sa nu-l mai caute. Efectul: l-a sunat dupa 15 minute. :) So...ce ar trebui sa fac eu? Ce ar trebui sa faca el? Cum scapi de cineva care te cauta obsesiv dupa mai bine de jumatate de an de la despartire?? Si daca tipa chiar face ceva, atunci el cu siguranta se va simti vinovat. Si e posibil sa imi reproseze si mie, ca i-am cerut sa nu mai pastreze legatura. :-S


Vrei un sfat?Pleaca si lasa-i sa-si rezolve problemele!Nu merita sa te antrenezi intr-un joc care nu este al tau!Daca iubitul tau este un barbat vertical,transant in astfel de situatii,va gasi solutia pentru rezolvarea problemelor create de fosta lui iubita!
RAINBOWLADY
Postat pe 4 Ianuarie 2012 00:08
cred ca nu e bine sa continui nimic ... ce inseamna 6 luni?! ... intre ei exista ceva ce nu te priveste, si care nu iti va face bine pe viitor.Si ar mai fi ceva ...de ce el tot accepta sa vb cu ea ... ? nu crede nimic din circul asta ...renunta inainte de a fi dezamagita , nu exista echilibru nici la fosta lui , dar nici la el .
ionelpetreaca
Postat pe 4 Ianuarie 2012 01:20
De la: ionelpetreaca, la data 2012-01-04 01:20:08cred ca nu e bine sa continui nimic ... ce inseamna 6 luni?! ... intre ei exista ceva ce nu te priveste, si care nu iti va face bine pe viitor.Si ar mai fi ceva ...de ce el tot accepta sa vb cu ea ... ? nu crede nimic din circul asta ...renunta inainte de a fi dezamagita , nu exista echilibru nici la fosta lui , dar nici la el .


Ioane mai bine taceai!!!
Fata draga , nu-i vina lui ca e aia obsedata de el, pur si simplu sunt mandre din astea care-ti poarta sambetele ... el a ales sa fie cu TINE nu uita asta
The_Exile
Postat pe 4 Ianuarie 2012 02:38
De la: didyi, la data 2012-01-03 22:20:16Buna. Nu stiu daca a mai trecut cineva prin asa ceva, dar poate aveti ceva idei sau sigestii sa ma ajutati. Am o relatie de 6 luni. Pana acum totul a fost ok, linistit. Zilele trecute am mers la munte, la o cabana, impreuna cu mai muilti prieteni, unde am fost vazuti de sora fostei lui. Au urmat telefoane peste telefoane, amenintari cu sinuciderea si discutii interminabile la telefon. In momentul in care el si-a inchis telefonul, fosta a sunat-o pe sora care era la un hotel, aproape de cabana, sa vina pana la noi si sa ii dea lui telefonul. A amenintat chiar ca vine acolo, la munte si isi pune capat zilelor. Un adevarat circ de 2 lei. Lui ii e frica sa nu puna in aplicare amenintarile. Eu sunt destul de sceptica, pt ca daca ar fi fost sa puna punct, ar fi facut-o pana acum. Eu chiar nu sunt genul de persoana geloasa si nu am mai interzis pana acum partenerului meu sa pastreze legatura cu fosta. Dar acum mi se pare ca situatia degenereaza si ca e cazul sa se incheie.

Intrebarea mea e ce sa fac? Sa pun piciorul in prag si sa ii spun sa nu ii mai raspunda? El deja i-a zis sa nu-l mai caute. Efectul: l-a sunat dupa 15 minute. :) So...ce ar trebui sa fac eu? Ce ar trebui sa faca el? Cum scapi de cineva care te cauta obsesiv dupa mai bine de jumatate de an de la despartire?? Si daca tipa chiar face ceva, atunci el cu siguranta se va simti vinovat. Si e posibil sa imi reproseze si mie, ca i-am cerut sa nu mai pastreze legatura. :-S


El poate incerca sa vorbeasca cu membrii familiei ei ca s-o potoleasca si eventual s-o convinga sa se duca la un psiholog, pentru a depasi impasul acesta al despartirii de fostul. Nu stiu in ce conditii cei doi s-au despartit, daca tu ai fost motivul pentru care ei doi s-au despartit, cati ani au fost impreuna, daca au copii impreuna, sunt detalii importante care ne-ar ajuta mai bine sa-ti oferim un sfat cat mai obiectiv.

Un singur indemn mai am: incearca s-o intelegi si pe ea, probabil ca inca mai sufera dupa fostul, mai mult ca sigur ca inca mai are sentimente pentru el, si e foarte disperata din aceasta cauza, de aceea, roaga-l pe iubitul ei sa vorbeasca cu familia fetei si s-o convinga sa mearga la un psiholog. Doar asa se poate ea impaca cu ideea ca ei doi nu mai sunt impreuna, daca timpul n-a ajutat-o sa-si cicatrizeze ranile de pe suflet.
franziska_eu
Postat pe 4 Ianuarie 2012 04:53
De la: franziska_eu, la data 2012-01-04 04:53:32
De la: didyi, la data 2012-01-03 22:20:16Buna. Nu stiu daca a mai trecut cineva prin asa ceva, dar poate aveti ceva idei sau sigestii sa ma ajutati. Am o relatie de 6 luni. Pana acum totul a fost ok, linistit. Zilele trecute am mers la munte, la o cabana, impreuna cu mai muilti prieteni, unde am fost vazuti de sora fostei lui. Au urmat telefoane peste telefoane, amenintari cu sinuciderea si discutii interminabile la telefon. In momentul in care el si-a inchis telefonul, fosta a sunat-o pe sora care era la un hotel, aproape de cabana, sa vina pana la noi si sa ii dea lui telefonul. A amenintat chiar ca vine acolo, la munte si isi pune capat zilelor. Un adevarat circ de 2 lei. Lui ii e frica sa nu puna in aplicare amenintarile. Eu sunt destul de sceptica, pt ca daca ar fi fost sa puna punct, ar fi facut-o pana acum. Eu chiar nu sunt genul de persoana geloasa si nu am mai interzis pana acum partenerului meu sa pastreze legatura cu fosta. Dar acum mi se pare ca situatia degenereaza si ca e cazul sa se incheie.

Intrebarea mea e ce sa fac? Sa pun piciorul in prag si sa ii spun sa nu ii mai raspunda? El deja i-a zis sa nu-l mai caute. Efectul: l-a sunat dupa 15 minute. :) So...ce ar trebui sa fac eu? Ce ar trebui sa faca el? Cum scapi de cineva care te cauta obsesiv dupa mai bine de jumatate de an de la despartire?? Si daca tipa chiar face ceva, atunci el cu siguranta se va simti vinovat. Si e posibil sa imi reproseze si mie, ca i-am cerut sa nu mai pastreze legatura. :-S






El poate incerca sa vorbeasca cu membrii familiei ei ca s-o potoleasca si eventual s-o convinga sa se duca la un psiholog, pentru a depasi impasul acesta al despartirii de fostul. Nu stiu in ce conditii cei doi s-au despartit, daca tu ai fost motivul pentru care ei doi s-au despartit, cati ani au fost impreuna, daca au copii impreuna, sunt detalii importante care ne-ar ajuta mai bine sa-ti oferim un sfat cat mai obiectiv.

Un singur indemn mai am: incearca s-o intelegi si pe ea, probabil ca inca mai sufera dupa fostul, mai mult ca sigur ca inca mai are sentimente pentru el, si e foarte disperata din aceasta cauza, de aceea, roaga-l pe iubitul ei sa vorbeasca cu familia fetei si s-o convinga sa mearga la un psiholog. Doar asa se poate ea impaca cu ideea ca ei doi nu mai sunt impreuna, daca timpul n-a ajutat-o sa-si cicatrizeze ranile de pe suflet.



Posibil,el sa-i fi promis marea cu sarea .....si fata il vrea inapoi....si-a pus toate sperantele in el si el a lasat-o cu ochii in soare!Atunci in cazul asta didyi trebuie sa retraga si sa-l lase sa-si rezolve mai intai problema, cum ai sis tu Franziska.
Titanika
Postat pe 4 Ianuarie 2012 08:58
6 ani
didyi
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:08
Au fost 6 ani impreuna, logoditi. El a fost plecat din tara 4 luni, iar ea l-a inselat. A incercat sa treaca peste, dar nu a reusit, asa ca s-au despartit in conditii amiabile. La scurt timp am aparut eu in peisaj. Cam astea sunt toate detaliile pe care le stiu.
didyi
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:15
De la: didyi, la data 2012-01-03 22:20:16Buna. Nu stiu daca a mai trecut cineva prin asa ceva, dar poate aveti ceva idei sau sigestii sa ma ajutati. Am o relatie de 6 luni. Pana acum totul a fost ok, linistit. Zilele trecute am mers la munte, la o cabana, impreuna cu mai muilti prieteni, unde am fost vazuti de sora fostei lui. Au urmat telefoane peste telefoane, amenintari cu sinuciderea si discutii interminabile la telefon. In momentul in care el si-a inchis telefonul, fosta a sunat-o pe sora care era la un hotel, aproape de cabana, sa vina pana la noi si sa ii dea lui telefonul. A amenintat chiar ca vine acolo, la munte si isi pune capat zilelor. Un adevarat circ de 2 lei. Lui ii e frica sa nu puna in aplicare amenintarile. Eu sunt destul de sceptica, pt ca daca ar fi fost sa puna punct, ar fi facut-o pana acum. Eu chiar nu sunt genul de persoana geloasa si nu am mai interzis pana acum partenerului meu sa pastreze legatura cu fosta. Dar acum mi se pare ca situatia degenereaza si ca e cazul sa se incheie.

Intrebarea mea e ce sa fac? Sa pun piciorul in prag si sa ii spun sa nu ii mai raspunda? El deja i-a zis sa nu-l mai caute. Efectul: l-a sunat dupa 15 minute. :) So...ce ar trebui sa fac eu? Ce ar trebui sa faca el? Cum scapi de cineva care te cauta obsesiv dupa mai bine de jumatate de an de la despartire?? Si daca tipa chiar face ceva, atunci el cu siguranta se va simti vinovat. Si e posibil sa imi reproseze si mie, ca i-am cerut sa nu mai pastreze legatura. :-S

pai si ce treaba aveti voi cu ea? lasati.o sa se sinucida
steffy91
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:16
Multumesc mult pt sfaturi. Dar e "ok". S-a rezolvat. Ne-am certat ca inca mai vorbeste cu ea. A plecat si m-a sunat dupa 3 ore ca vrea sa ne despartim. S-a saturat de certuri aiurea si vrea sa fie singur.
didyi
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:18
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:15:01Au fost 6 ani impreuna, logoditi. El a fost plecat din tara 4 luni, iar ea l-a inselat. A incercat sa treaca peste, dar nu a reusit, asa ca s-au despartit in conditii amiabile. La scurt timp am aparut eu in peisaj. Cam astea sunt toate detaliile pe care le stiu.

Prietenul tau la ea nu se mai intoarce asta-i clar ... iar ea daca doar pt o despartire de cateva luni a dat cu pasarica in stanga si-n dreapata e clar ca nu-l iubeste ... astea-s teatre ieftine. Ignoro si zii si lui sa faca acelasi lucru, cu cat ii da importanta cu atat tzoampa aia va face si mai urat .
The_Exile
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:19
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:18:27Multumesc mult pt sfaturi. Dar e "ok". S-a rezolvat. Ne-am certat ca inca mai vorbeste cu ea. A plecat si m-a sunat dupa 3 ore ca vrea sa ne despartim. S-a saturat de certuri aiurea si vrea sa fie singur.


deci esti singura acum?
guru_ion
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:20
De la: The_Exile, la data 2012-01-04 14:19:46
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:15:01Au fost 6 ani impreuna, logoditi. El a fost plecat din tara 4 luni, iar ea l-a inselat. A incercat sa treaca peste, dar nu a reusit, asa ca s-au despartit in conditii amiabile. La scurt timp am aparut eu in peisaj. Cam astea sunt toate detaliile pe care le stiu.

Prietenul tau la ea nu se mai intoarce asta-i clar ... iar ea daca doar pt o despartire de cateva luni a dat cu pasarica in stanga si-n dreapata e clar ca nu-l iubeste ... astea-s teatre ieftine. Ignoro si zii si lui sa faca acelasi lucru, cu cat ii da importanta cu atat tzoampa aia va face si mai urat .

geo
steffy91
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:21
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:08:236 ani


Da, o relatie destul de profunda as spune eu,dar care ,din pacate,a lasat in sufletul fostei iubite,o gama larga de frustrari si resentimente!Tu nu ai nicio vina in acest taifun ravasitor,nu-ti ramane decat sa te detasezi total de o astfel de atmosfera si sa incerci sa mergi pe drumul tau!Nu vad nicio ratiune ,pentru care prietenul tau sa mai stea de vorba cu respectiva,caci,orice discutie purtata cu ea va duce la acutizarea resentimentelor si nicidecum la linistirea atmosferei existente!Doamna in cauza,sa incerce sa-si rezolve animozitatile departe de voi si de anturajul vostru!Se intampla si astfel de situatii si nu vad motivul pentru care totul sa fie transformat intr-o melodrama!Parasiri de iubite vor avea loc mereu si de aceea consider ca nu trebuie sa te implici mai mult decat este necesar intr-o astfel de actiune!
RAINBOWLADY
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:21
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:18:27Multumesc mult pt sfaturi. Dar e "ok". S-a rezolvat. Ne-am certat ca inca mai vorbeste cu ea. A plecat si m-a sunat dupa 3 ore ca vrea sa ne despartim. S-a saturat de certuri aiurea si vrea sa fie singur.


Sa-l ia naiba atunci ...
Nu-ti maibate tu capul cu el...poate au dreptate fetele si se foloste de tine sa treaca peste esecul cu fosta .
The_Exile
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:22
De la: The_Exile, la data 2012-01-04 14:22:21
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:18:27Multumesc mult pt sfaturi. Dar e "ok". S-a rezolvat. Ne-am certat ca inca mai vorbeste cu ea. A plecat si m-a sunat dupa 3 ore ca vrea sa ne despartim. S-a saturat de certuri aiurea si vrea sa fie singur.


Sa-l ia naiba atunci ...
Nu-ti maibate tu capul cu el...poate au dreptate fetele si se foloste de tine sa treaca peste esecul cu fosta .

decide te si tu ce fel de sfa ii dai
steffy91
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:23
De la: steffy91, la data 2012-01-04 14:21:05
De la: The_Exile, la data 2012-01-04 14:19:46
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:15:01Au fost 6 ani impreuna, logoditi. El a fost plecat din tara 4 luni, iar ea l-a inselat. A incercat sa treaca peste, dar nu a reusit, asa ca s-au despartit in conditii amiabile. La scurt timp am aparut eu in peisaj. Cam astea sunt toate detaliile pe care le stiu.

Prietenul tau la ea nu se mai intoarce asta-i clar ... iar ea daca doar pt o despartire de cateva luni a dat cu pasarica in stanga si-n dreapata e clar ca nu-l iubeste ... astea-s teatre ieftine. Ignoro si zii si lui sa faca acelasi lucru, cu cat ii da importanta cu atat tzoampa aia va face si mai urat .

geo


Shhhhh sunt under cover zi-mi Exilatul , Debarcatul ... apropo vezi ca nu-i exclus sa fim neamuri
The_Exile
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:24
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:18:27Multumesc mult pt sfaturi. Dar e "ok". S-a rezolvat. Ne-am certat ca inca mai vorbeste cu ea. A plecat si m-a sunat dupa 3 ore ca vrea sa ne despartim. S-a saturat de certuri aiurea si vrea sa fie singur.



Atata pauba,draga mea! Mergi mai departe,fara acest domn atat de sensibil!
RAINBOWLADY
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:25
De la: steffy91, la data 2012-01-04 14:23:28
De la: The_Exile, la data 2012-01-04 14:22:21
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:18:27Multumesc mult pt sfaturi. Dar e "ok". S-a rezolvat. Ne-am certat ca inca mai vorbeste cu ea. A plecat si m-a sunat dupa 3 ore ca vrea sa ne despartim. S-a saturat de certuri aiurea si vrea sa fie singur.


Sa-l ia naiba atunci ...
Nu-ti maibate tu capul cu el...poate au dreptate fetele si se foloste de tine sa treaca peste esecul cu fosta .

decide te si tu ce fel de sfa ii dai

Pai dar am postat exact la cateva secunde dupa ea....nu stiam de "mareata" lui decizie ... de barbat adevarat
The_Exile
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:25
De la: The_Exile, la data 2012-01-04 14:24:04
De la: steffy91, la data 2012-01-04 14:21:05
De la: The_Exile, la data 2012-01-04 14:19:46
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:15:01Au fost 6 ani impreuna, logoditi. El a fost plecat din tara 4 luni, iar ea l-a inselat. A incercat sa treaca peste, dar nu a reusit, asa ca s-au despartit in conditii amiabile. La scurt timp am aparut eu in peisaj. Cam astea sunt toate detaliile pe care le stiu.

Prietenul tau la ea nu se mai intoarce asta-i clar ... iar ea daca doar pt o despartire de cateva luni a dat cu pasarica in stanga si-n dreapata e clar ca nu-l iubeste ... astea-s teatre ieftine. Ignoro si zii si lui sa faca acelasi lucru, cu cat ii da importanta cu atat tzoampa aia va face si mai urat .

geo


Shhhhh sunt under cover zi-mi Exilatul , Debarcatul ... apropo vezi ca nu-i exclus sa fim neamuri

shhhh asta n u vorbim p-aci exilatule
steffy91
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:26
De la: The_Exile, la data 2012-01-04 14:25:30
De la: steffy91, la data 2012-01-04 14:23:28
De la: The_Exile, la data 2012-01-04 14:22:21
De la: didyi, la data 2012-01-04 14:18:27Multumesc mult pt sfaturi. Dar e "ok". S-a rezolvat. Ne-am certat ca inca mai vorbeste cu ea. A plecat si m-a sunat dupa 3 ore ca vrea sa ne despartim. S-a saturat de certuri aiurea si vrea sa fie singur.


Sa-l ia naiba atunci ...
Nu-ti maibate tu capul cu el...poate au dreptate fetele si se foloste de tine sa treaca peste esecul cu fosta .

decide te si tu ce fel de sfa ii dai

Pai dar am postat exact la cateva secunde dupa ea....nu stiam de "mareata" lui decizie ... de barbat adevarat

next time fii si tu mai atent
steffy91
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fortze supranaturale malefice 271 De la: Nicoleta_kiss 10 Aprilie 2011 18:16
stiti ce mancati ? 7 De la: miss_darine 22 Noiembrie 2011 22:02
creme cu ganoderma 2 De la: GRIGO_RESCU 16 Februarie 2012 16:38
Sc construim case in rate. 1 De la: Vrajitorul 22 Aprilie 2012 20:14
Gel anticelulitic 2 De la: Biank_kudika 17 Septembrie 2010 16:37