Setari Cookie-uri

Tratament brazilian cu keratina pt par

Stiati ca?
Tratamentul cu keratina elimina semnificativ încreþirea inestetica ºi maximizeazã strãlucirea parului, în timp ce hrãneste ºi hidrateaza. Parul tau va fi moale ºi neted la atingere, cu rezultate uimitoare care sunt vizibile imediat dupã tratament.
Coºmarul parului imposibil de aranjat este acum de domeniul trecutului!
Eu mi l-am facut la iHair Salon si chiar a meritat !
- Rezultatele uimitoare sunt vizibile imediat dupã tratament.
- Recondiþioneazã ºi reface firul de par in profunzime
- Parul ramane moale, lucios, sanatos si luxos.
- Devine rezistent la umiditate si la conditiile meteo nefavorabile.
- Parul tau devine puternic ºi elastic.
- Restabileºte stralucirea parului.
- Indreaptã natural pãrul, cu o spalare optima pe saptamana, rezista pana la 5 luni.
- Frizz free, nu seincreteste dupã expunerea la orice formã de umiditate.
- Uscare versatila, coafati parul intr-un stil nou, apoi se spalã pur ºi simplu pentru a reveni la parul neted original.
- Îmbunãtãþeºte calitatea parului, arata tot mai bine cu fiecare tratament.

ihair
Postat pe 4 Ianuarie 2012 09:57
buna,
ma numesc Andreea si am avut o problema cu parul deoarece e blond deschis. Era degradat si nu gaseam nici un produs care sa imi faca parul sanatos. Am gasit serviciile de indreptare si reconditionare al parului la salon Ihair si pentru ca am mai vorbit si la alte saloane si nu mi-au inspirat incredere am ales acest salon. Este o tipa care mi-a explicat in detaliu fiecare pas si ce rezultat voi avea si am zis ca trebuie sa fac acest tratament ca nu mai suportam. Rezultatul a fost uimitor, am deja alt par, dupa fiecare spalare imi trebuia o ora sa il aranjez, acum in cateva minute l-am uscat si gata. Recomand tuturor sa faca acest tratament eu abia astept sa imi fac indreptarea permanenta pe care o au in salon, dar dupa 4 luni ca sa fie parul sanatos.
multumesc si recomand tuturor persoanelor care vor sa isi faca un tratament pentru par extraordinar.
kudika495189
Postat pe 8 Ianuarie 2012 15:49
si la parul din nas,pubian si anghinal,ce efecte a avut tratamentul ?
MONSENIORUL
Postat pe 8 Ianuarie 2012 15:52
prostia si imbecibilitatea nu se trateaza
sorry
kudika495189
Postat pe 8 Ianuarie 2012 18:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cu ce sa ma imbrac??? 6 De la: kentfarafiltru 31 Ianuarie 2010 12:41
PRIETENIA...???? 6 De la: office_salinasusesi_ro 5 Iunie 2010 23:08
remedii naturiste 8 De la: dorin131 22 August 2011 16:08
Castiga terapii de remodelare la Centrul Glamour! 1 De la: kudika_10579 26 Iunie 2012 14:21
abc-cosmetics 5 De la: kudika226898 1 Octombrie 2010 07:57