Setari Cookie-uri

ce spuneti?

De la: llavinnia, la data 2012-01-14 20:18:17Ma aflu la inceputul unei relatii..amandoi vem 20 de ani.si as vrea sa va intreb ce parere aveti despre acordarea liberatii intr-un cuplu.Eu sunt mai linistita.stau mai mult pe acasa.nu-mi petrec noptile prin cluburi .pe la petreceri ocazional iar la sucuri..uneori.El insa este mai libertin.iese des in cluburi prin cafenele si cam pe unde ii taie capul.de cand suntem impreuna a iesit de 2 ori in Poiana fara insa sa ma intrebe daca pot si eu,mi-a zis direct..merg!mi-a picat cam prost faptu ca nu m-a intrebat daca vin si eu .adevaru ca era 12 noaptea..dar totusi..Acum ma gandeam..daca zice ca iese in club ar trebui sa-i zic ..distractie placuta? ma gandesc sa-i spun ca ma deranjeaza atunci can diese fara mine..dar oare lucru asta o sa-l indeparteze de mine? ..cata libertate trebuie sa-i acorzi ca sa fie bine...


tu pari cam otreapa de sters pe jos! ce intrebare e asta?!
nu acorda nici o libertate,ia-l pe NU in brate si da-i papucii daca nu e supus! oricum va face ce va vrea el
PICCKARD
Postat pe 14 Ianuarie 2012 20:22
De la: llavinnia, la data 2012-01-14 20:18:17Ma aflu la inceputul unei relatii..amandoi vem 20 de ani.si as vrea sa va intreb ce parere aveti despre acordarea liberatii intr-un cuplu.Eu sunt mai linistita.stau mai mult pe acasa.nu-mi petrec noptile prin cluburi .pe la petreceri ocazional iar la sucuri..uneori.El insa este mai libertin.iese des in cluburi prin cafenele si cam pe unde ii taie capul.de cand suntem impreuna a iesit de 2 ori in Poiana fara insa sa ma intrebe daca pot si eu,mi-a zis direct..merg!mi-a picat cam prost faptu ca nu m-a intrebat daca vin si eu .adevaru ca era 12 noaptea..dar totusi..Acum ma gandeam..daca zice ca iese in club ar trebui sa-i zic ..distractie placuta? ma gandesc sa-i spun ca ma deranjeaza atunci can diese fara mine..dar oare lucru asta o sa-l indeparteze de mine? ..cata libertate trebuie sa-i acorzi ca sa fie bine...



Da-i libertate totala,asa ceva isi doreste,de ce te-ai opune dorintei lui?Daca tu nu ai reusit sa te aliniezi cu el in ceea ce priveste timpul petrecut impreuna,ce rost are sa il tot astepti sa se intoarca din plimbarile extrem de placute!!?Unul spune "hais",celalalt spune "cea"!
RAINBOWLADY
Postat pe 14 Ianuarie 2012 20:30
Nu poti sa ti pe nimeni langa tine cu forta. Daca nu se potriveste cu tine asta este. Intr-o relatie trebuie sa te conformezi unul dupa celalalt ca sa fie bine sa vorbesti unul cu celalalt si sa ajungi la un comun acord in orice problema daca nu se intampla lucrul acesta este clar - nu ai ce cauta in acea relatie....
kudika_nikole
Postat pe 14 Ianuarie 2012 20:42
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-14 20:42:45Nu poti sa ti pe nimeni langa tine cu forta. Daca nu se potriveste cu tine asta este. Intr-o relatie trebuie sa te conformezi unul dupa celalalt ca sa fie bine sa vorbesti unul cu celalalt si sa ajungi la un comun acord in orice problema daca nu se intampla lucrul acesta este clar - nu ai ce cauta in acea relatie....



asa e..!!
llavinnia
Postat pe 14 Ianuarie 2012 20:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o pauza.. 18 De la: fantasie 20 Ianuarie 2013 16:24
METODE ALE BARBATILOR DE A-TI DA PAPUCII 135 De la: dangerous 12 Aprilie 2013 21:58
BARBATUL BALANTA.....ESTE UN DUR SAU SE PREFACE 37 De la: dragon_fly88 12 Iulie 2010 16:07
un sfat,ceva,numai help me!!! 9 De la: yumalai 11 Februarie 2010 17:55
.. 6 De la: sensitive 7 Februarie 2009 12:28