Setari Cookie-uri

cum sa fac sa fiu cu el....?

buna...problema mea e urmatoarea: cunosc un baiat de vreun an si ceva dar nu prea am avut multe de-a face cu el...discutile noastre ramaneau la limita profesionala...de ceva timp l-am vazut din nou si ca niciodata pur si simplu m-a fermecat....ce sa fac? cum sa-l abordez, dar totusi sa nu observe ca sunt inebunita dupa el..? nu vreau sa-i arat din prima ca il plac..ce sa fac?
10ANA
Postat pe 23 Octombrie 2009 08:48
cand te mai intalnesti cu el , prefate ca urmaresti cipcirelele ce cipciresc in parc si numeri gumele lipite de trotuar!!




un simplu salut si o invitatie la o cafea, nematinala, ar rezolva multe. da' nu-i asa ca nu asta-i sfatu' pe care-l astepti!!?
geo_xx
Postat pe 23 Octombrie 2009 08:54
De la: Ioana_Chirtes, la data 2009-10-23 08:48:06buna...problema mea e urmatoarea: cunosc un baiat de vreun an si ceva dar nu prea am avut multe de-a face cu el...discutile noastre ramaneau la limita profesionala...de ceva timp l-am vazut din nou si ca niciodata pur si simplu m-a fermecat....ce sa fac? cum sa-l abordez, dar totusi sa nu observe ca sunt inebunita dupa el..? nu vreau sa-i arat din prima ca il plac..ce sa fac?


Maturizeaza-te si ai sa stii! Vrei si cu aia in dos si cu sufletu-n Rai! Nu se poate!!!
bl_de
Postat pe 23 Octombrie 2009 08:59
De la: geo_xx, la data 2009-10-23 08:54:09cand te mai intalnesti cu el , prefate ca urmaresti cipcirelele ce cipciresc in parc si numeri gumele lipite de trotuar!!




un simplu salut si o invitatie la o cafea, nematinala, ar rezolva multe. da' nu-i asa ca nu asta-i sfatu' pe care-l astepti!!?


Ce bine imi pare sa-ti revad botisorul,Geo!Mi-a fost dor de stilul tau rafinat si subtil!

Postat pe 23 Octombrie 2009 08:59
si eu am trecut prin aceeasi dilema ,cand eram mai tanara .sunt balanta si mi-am zis ca daca isi dorea sa ma cunoasca mai bine , gasea el o metoda de abordare , nu ...eu....raspunsul meu e sa nu faci nimic , pt.a nu avea deziluzii...lasa-l pe el sa faca ,desi ma indoiesc .....daca avea de gand sa te cunoasca mai mult , fii sigura ca te aborda intr-un an jumate...nu mai fii naiva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si rusinoasa si succes in iubire
LILI_P_
Postat pe 23 Octombrie 2009 09:00
De la: scorpio67, la data 2009-10-23 08:59:53
De la: geo_xx, la data 2009-10-23 08:54:09cand te mai intalnesti cu el , prefate ca urmaresti cipcirelele ce cipciresc in parc si numeri gumele lipite de trotuar!!




un simplu salut si o invitatie la o cafea, nematinala, ar rezolva multe. da' nu-i asa ca nu asta-i sfatu' pe care-l astepti!!?


Ce bine imi pare sa-ti revad botisorul,Geo!Mi-a fost dor de stilul tau rafinat si subtil!




ma chinui sa-mi lipesc buzele de monitor, la avatar, da' se pare ca siteu' nu mai vrea niste buze ravasitoare prin zona
placerea revederii sta infipta bine in mintea-mi!
geo_xx
Postat pe 23 Octombrie 2009 09:04
De la: Ioana_Chirtes, la data 2009-10-23 08:48:06buna...problema mea e urmatoarea: cunosc un baiat de vreun an si ceva dar nu prea am avut multe de-a face cu el...discutile noastre ramaneau la limita profesionala...de ceva timp l-am vazut din nou si ca niciodata pur si simplu m-a fermecat....ce sa fac? cum sa-l abordez, dar totusi sa nu observe ca sunt inebunita dupa el..? nu vreau sa-i arat din prima ca il plac..ce sa fac?


ai putea sa ne spui mai multe drespre el ca sa te putem ajuta, unde l-ai cunoscut....daca aveti prieteni in comun, activitati comune, ceva...
nic0lle
Postat pe 28 Octombrie 2009 16:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
atitudinea in fata mortii 63 De la: Kathara 11 Iunie 2009 18:41
Increderea 13 De la: Pudika416607 11 Septembrie 2011 00:56
cred ca am innebunit instantaneu.... sau eram de cand m-a facut mama si nmai acum mi-am dat seama... 37 De la: IULIA_IULIA_ 3 Decembrie 2009 19:43
Oare imi sabotez singura relatia sau chiar nu merge? 46 De la: Radu_Simy28 28 Octombrie 2011 12:53
compatibilitatea fecioarei barbat 55 De la: alegro6543 9 Noiembrie 2011 19:53