Setari Cookie-uri

Majorat. Heeeelp

Buna fetelor! Va cer ajutorul in legatura cu petrecerea de majorat care va avea loc la vara, ce-i drept mai sunt luni bune pana atunci, insa ma preocupa ideea de a iesi ceva frumos. In primul rand am decis ca voi inchiria un local dragut, petrecerea va fi una selecta, nu vreau sa vad blugi si hanorace (prietenii au fost de acord). De la poarta localului pana la intrare, va fi un covor rosu presarat cu petale de trandafiri, cu un panou unde invitatii vor fi pozati, dupa cum v-ati dat seama m-am inspirat de la Hollywood.
Acum, va cer ajutorul in legatura cu decoratiuniile, sunt in mare paaaaana de idei. Va voi fi profund recunoscatoare pentru orice idee. Am uitat sa precizez ca as vrea ceva gen Princess Party, dar accept si alte idei.
kudika510490
Postat pe 21 Februarie 2012 14:56
De la: kudika510490, la data 2012-02-21 14:56:51Buna fetelor! Va cer ajutorul in legatura cu petrecerea de majorat care va avea loc la vara, ce-i drept mai sunt luni bune pana atunci, insa ma preocupa ideea de a iesi ceva frumos. In primul rand am decis ca voi inchiria un local dragut, petrecerea va fi una selecta, nu vreau sa vad blugi si hanorace (prietenii au fost de acord). De la poarta localului pana la intrare, va fi un covor rosu presarat cu petale de trandafiri, cu un panou unde invitatii vor fi pozati, dupa cum v-ati dat seama m-am inspirat de la Hollywood.
Acum, va cer ajutorul in legatura cu decoratiuniile, sunt in mare paaaaana de idei. Va voi fi profund recunoscatoare pentru orice idee. Am uitat sa precizez ca as vrea ceva gen Princess Party, dar accept si alte idei.



Exisat in spatiul virtual ,multe firme organizatoare de evenimente si specializate in decoratiuni si aranjamente,pentru diverse ocazii!Acceseaza internet-ul si vei gasi informatiile necesare!
MissRainbow
Postat pe 21 Februarie 2012 15:02
Multumesc pentru raspuns, insa deja pentru aceasta petrecere au intervenit foarte multe cheltuieli si chiar nu imi permit sa angajez si pe cineva pentru decoratiuni, totusi este o petrecere, nu o nunta. In plus, m-ar ajuta foarte tare ideile oamenilor care spun exact ceea ce le-ar placea. Am nevoie de simple idei gen 'baloane, panglici'...orice idee cat de mica, este bine-venita.
kudika510490
Postat pe 21 Februarie 2012 15:52
De la: kudika510490, la data 2012-02-21 15:52:45Multumesc pentru raspuns, insa deja pentru aceasta petrecere au intervenit foarte multe cheltuieli si chiar nu imi permit sa angajez si pe cineva pentru decoratiuni, totusi este o petrecere, nu o nunta. In plus, m-ar ajuta foarte tare ideile oamenilor care spun exact ceea ce le-ar placea. Am nevoie de simple idei gen 'baloane, panglici'...orice idee cat de mica, este bine-venita.


Baloane,panglici,flori,poti cumpara fara probleme si le poti pregati singura sau ajutata de familie!!Dar,nu crezi ca simplitatea ,modestia,te-ar reprezenta mai bine,in conditiile in care esti o tanara in formare?Mici aranajari in decor,flori puse in vaze,mult mai simplu,,asa cum te-ai exprimat,,este o simpla petrecere,,,anverguara las-o pentru mai tarziu,,vor veni si petrecerile cu staif!!!Conteaza sa ai muzica buna,de antren,atmosfera placuta instalata,este de bun augur in asemenea ocazii!
MissRainbow
Postat pe 21 Februarie 2012 16:43
De la: kudika510490, la data 2012-02-21 14:56:51Buna fetelor! Va cer ajutorul in legatura cu petrecerea de majorat care va avea loc la vara, ce-i drept mai sunt luni bune pana atunci, insa ma preocupa ideea de a iesi ceva frumos. In primul rand am decis ca voi inchiria un local dragut, petrecerea va fi una selecta, nu vreau sa vad blugi si hanorace (prietenii au fost de acord). De la poarta localului pana la intrare, va fi un covor rosu presarat cu petale de trandafiri, cu un panou unde invitatii vor fi pozati, dupa cum v-ati dat seama m-am inspirat de la Hollywood.
Acum, va cer ajutorul in legatura cu decoratiuniile, sunt in mare paaaaana de idei. Va voi fi profund recunoscatoare pentru orice idee. Am uitat sa precizez ca as vrea ceva gen Princess Party, dar accept si alte idei.


Te strofoci deageaba. Esentia este sa iasa totul bine nu conteaza asa de mult lucrurile marunte. Si ce este prea mult strica...
kudika_nikole
Postat pe 21 Februarie 2012 21:13
Mama,cate figuri...
Broscaru
Postat pe 21 Februarie 2012 21:26
...nu este vorba de figuri, ci doar de o petrecere pe care sa mi-o aduc aminte si peste 20 de ani, pentru mine este ceva important in acest moment.
Exact asta si spuneam, vreau ceva ce pot cumpara din oras sau dupa net, nu cine stie ce, dar nici nu vreau sa fie sala restaurantului simpla. Mai exact, vreau sa imi pun amprenta, dar nu stiu prin ce...
kudika510490
Postat pe 21 Februarie 2012 23:35
De la: kudika510490, la data 2012-02-21 23:35:36...nu este vorba de figuri, ci doar de o petrecere pe care sa mi-o aduc aminte si peste 20 de ani, pentru mine este ceva important in acest moment.
Exact asta si spuneam, vreau ceva ce pot cumpara din oras sau dupa net, nu cine stie ce, dar nici nu vreau sa fie sala restaurantului simpla. Mai exact, vreau sa imi pun amprenta, dar nu stiu prin ce...



Daca ai bani...adica daca parintii dispun....e OK!
Titanika
Postat pe 21 Februarie 2012 23:51
Nu ma dau banii afara din casa, nu intelegi ca parintii mei sunt super bogati, am doar atat incat sa imi fac o petrecere de care sa imi aduc aminte cu placere. Acum probabil o sa spuneti 'iti poti aduce aminte si de o petrecere in sufragerie cu 10 colegi' da, asa este, dar asta este dorinta mea. Astept sfaturi in continuare...
kudika510490
Postat pe 26 Februarie 2012 23:42
De la: kudika510490, la data 2012-02-26 23:42:25Nu ma dau banii afara din casa, nu intelegi ca parintii mei sunt super bogati, am doar atat incat sa imi fac o petrecere de care sa imi aduc aminte cu placere. Acum probabil o sa spuneti 'iti poti aduce aminte si de o petrecere in sufragerie cu 10 colegi' da, asa este, dar asta este dorinta mea. Astept sfaturi in continuare...



Te inteleg si cam cat este capitalul ca sa-mi pot da seama ce poti oferi prietenilor
Titanika
Postat pe 26 Februarie 2012 23:53
De la: kudika510490, la data 2012-02-26 23:42:25Nu ma dau banii afara din casa, nu intelegi ca parintii mei sunt super bogati, am doar atat incat sa imi fac o petrecere de care sa imi aduc aminte cu placere. Acum probabil o sa spuneti 'iti poti aduce aminte si de o petrecere in sufragerie cu 10 colegi' da, asa este, dar asta este dorinta mea. Astept sfaturi in continuare...


Draga mea,,permite-mi sa -ti spun urmatorul lucru;Si acum,dupa treizeci si cinci de ani,imi mai aduc aminte de petrecerea organizata cu ocazia implinirii varstei de optsprezece ani,in virtutea faptului ca s-a desfasurat in timpurile de atunci,cu restrictii de tot felul,,dar mi-au ramas in gand si inima ,toti invitatii de atunci,familia,prietenii dragi,colegii din liceu,,vai,,cate clipe si momente frumoase,in simplitatea lor!!!Retine,nu fastul,grandoarea dau nota unei petreceri,ci oamenii,antrenul creat,buna dispozitie,multumirea si bucuria ,.ambele zugravite pe fetele invitatilor,,eiii,aceste clipe raman nemuritoare,,,nicidecum poleiala data de sume de bani aruncate pe farafastacuri,care mai de care,mai pompoase,dar lipsite de esenta sentimentala!!Intotdeauna am militat pentru simplitate,modestie,,bogatia sufleteasca este cu mult mai importanta,,,retine,te rog,acest aspect,atunci cand vei incepe pregatirile in vederea organizarii petrecerii de majorat!Decoratiuni se gasesc peste tot,,,bai sa ai!
MissRainbow
Postat pe 27 Februarie 2012 10:59
De la: MissRainbow, la data 2012-02-27 10:59:06
De la: kudika510490, la data 2012-02-26 23:42:25Nu ma dau banii afara din casa, nu intelegi ca parintii mei sunt super bogati, am doar atat incat sa imi fac o petrecere de care sa imi aduc aminte cu placere. Acum probabil o sa spuneti 'iti poti aduce aminte si de o petrecere in sufragerie cu 10 colegi' da, asa este, dar asta este dorinta mea. Astept sfaturi in continuare...


Draga mea,,permite-mi sa -ti spun urmatorul lucru;Si acum,dupa treizeci si cinci de ani,imi mai aduc aminte de petrecerea organizata cu ocazia implinirii varstei de optsprezece ani,in virtutea faptului ca s-a desfasurat in timpurile de atunci,cu restrictii de tot felul,,dar mi-au ramas in gand si inima ,toti invitatii de atunci,familia,prietenii dragi,colegii din liceu,,vai,,cate clipe si momente frumoase,in simplitatea lor!!!Retine,nu fastul,grandoarea dau nota unei petreceri,ci oamenii,antrenul creat,buna dispozitie,multumirea si bucuria ,.ambele zugravite pe fetele invitatilor,,eiii,aceste clipe raman nemuritoare,,,nicidecum poleiala data de sume de bani aruncate pe farafastacuri,care mai de care,mai pompoase,dar lipsite de esenta sentimentala!!Intotdeauna am militat pentru simplitate,modestie,,bogatia sufleteasca este cu mult mai importanta,,,retine,te rog,acest aspect,atunci cand vei incepe pregatirile in vederea organizarii petrecerii de majorat!Decoratiuni se gasesc peste tot,,,bai sa ai!


bani*
MissRainbow
Postat pe 27 Februarie 2012 11:00
De la: kudika510490, la data 2012-02-21 14:56:51Buna fetelor! Va cer ajutorul in legatura cu petrecerea de majorat care va avea loc la vara, ce-i drept mai sunt luni bune pana atunci, insa ma preocupa ideea de a iesi ceva frumos. In primul rand am decis ca voi inchiria un local dragut, petrecerea va fi una selecta, nu vreau sa vad blugi si hanorace (prietenii au fost de acord). De la poarta localului pana la intrare, va fi un covor rosu presarat cu petale de trandafiri, cu un panou unde invitatii vor fi pozati, dupa cum v-ati dat seama m-am inspirat de la Hollywood.
Acum, va cer ajutorul in legatura cu decoratiuniile, sunt in mare paaaaana de idei. Va voi fi profund recunoscatoare pentru orice idee. Am uitat sa precizez ca as vrea ceva gen Princess Party, dar accept si alte idei.


asta ii o tema pentru fetite nu pentru fete majore!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Februarie 2012 15:00
MissRainbow, ok, ma bucur ca va aduceti aminte cu drag de petrecere dvs., insa aceasta este dorinta mea si nu vad cu ce ii poate deranja pe ceilalti. FIECARE ESTE LIBER SA FACA CE VREA CU BANII LUI. Cine vrea ii doneaza, cine vrea ii da pe genti sau mai stiu eu ce, cine vrea ii da pe petreceri si asa mai departe.
zinaceabunasinebuna Este o tema de fetite. Asa, si?
Ar trebui sa mai lasati rautatile astea, doar am cerut ajutor in ceea ce priveste aranjamentele: aranjamente florale pe mese sau pene? Baloane sau nu? Artificii de sol sau focuri de artificii? Etc. Daca vroiam puteam sa imi fac majoratul si in garaj si sunt sigura ca ma distram, dar NU VREAU.
Titanika, 2000 euro. Plus, minus.
kudika510490
Postat pe 29 Februarie 2012 01:06
De la: kudika510490, la data 2012-02-29 01:06:16MissRainbow, ok, ma bucur ca va aduceti aminte cu drag de petrecere dvs., insa aceasta este dorinta mea si nu vad cu ce ii poate deranja pe ceilalti. FIECARE ESTE LIBER SA FACA CE VREA CU BANII LUI. Cine vrea ii doneaza, cine vrea ii da pe genti sau mai stiu eu ce, cine vrea ii da pe petreceri si asa mai departe.
zinaceabunasinebuna Este o tema de fetite. Asa, si?
Ar trebui sa mai lasati rautatile astea, doar am cerut ajutor in ceea ce priveste aranjamentele: aranjamente florale pe mese sau pene? Baloane sau nu? Artificii de sol sau focuri de artificii? Etc. Daca vroiam puteam sa imi fac majoratul si in garaj si sunt sigura ca ma distram, dar NU VREAU.
Titanika, 2000 euro. Plus, minus.



Nu deranjeaza pe nimeni,fata draga,alegerea iti apartine in totalitate!! Sunt doar diferente de opinii,atata tot!

Bun pana aici,,,iti recomand aranjamentele florale,,intotdeauna vor da un plus de savoare ambientului!Sa nu uiti de ploaia de petale de trandafiri,cei de la firmele de organizare evenimente,stiu cum se va desfasura aceasta!Poti folosi baloane la intrari,dispuse in punctele simetrice ale spatiului respectiv,,in culori de,,, Rainbow,de exemplu,,,vor da un aer de sarbatoare si calmitate!Ca artificii ,eu,una,le prefer pe cele ce se desfasoara in spatiul celest,,sunt deosebite!!Poti folosi si o fantana de ciocolata,in care, doritorii,vor scalda fructe diverse,,este de efect!Instalatii de lumini multicolore,,acestea sunt de spectacol!
MissRainbow
Postat pe 29 Februarie 2012 09:12
MissRainbow, va multumesc din suflet, este un raspuns la care visam. Voi alege aranjamentele florale, baloanele, iar in ceea ce priveste ploaia de trandafiri ma incanta ideea, nici prin minte nu mi-a trecut, dar acum ma gandesc, ar fi ok sa cumpar cateva tuburi cu petale? Ca cele de la cununiile civile? M-am uitat pe net si am vazut ca este 8 lei unul, repet nu m-as incadra in buget cu o firma de organizare.
Da si eu m-am gandit la fantana de ciocolata. Singura problema este de unde iau ciocolata? Adica stiu ca se inchiriaza cu totul, dar mi se pare exagerat pretul (500-600ron), asa ca m-am hotarat sa cumpar una, stiu un magazin unde costa 150 ron, mai mica ce-i drept, cu trei etaje, dar mie mi se pare ok. Ciocolata topita o pot cumpara de la cofetarie? Probabil pun intrebari infantile, dar sincer nu am idee.
kudika510490
Postat pe 29 Februarie 2012 15:48
De la: kudika510490, la data 2012-02-29 15:48:07MissRainbow, va multumesc din suflet, este un raspuns la care visam. Voi alege aranjamentele florale, baloanele, iar in ceea ce priveste ploaia de trandafiri ma incanta ideea, nici prin minte nu mi-a trecut, dar acum ma gandesc, ar fi ok sa cumpar cateva tuburi cu petale? Ca cele de la cununiile civile? M-am uitat pe net si am vazut ca este 8 lei unul, repet nu m-as incadra in buget cu o firma de organizare.
Da si eu m-am gandit la fantana de ciocolata. Singura problema este de unde iau ciocolata? Adica stiu ca se inchiriaza cu totul, dar mi se pare exagerat pretul (500-600ron), asa ca m-am hotarat sa cumpar una, stiu un magazin unde costa 150 ron, mai mica ce-i drept, cu trei etaje, dar mie mi se pare ok. Ciocolata topita o pot cumpara de la cofetarie? Probabil pun intrebari infantile, dar sincer nu am idee.



Ciocolata care se foloseste la fantana de ciocolata este speciala pentru asa ceva,din acest motiv trebuie sa discuti cu o firma autorizata !!Nu este ciocolata pe care o consumam de obicei!!Pretul nu este exagerat la costurile care se vehiculeaza astazi!!Ciocolata ,odata topita ,ea trebuie sa recircule,se mentine constant topita,altfel se intareste!!In ceea ce priveste ploaia de trandafiri,,pentru a o crea,iti trebuie o cantitate apreciabila de petale,pentru ca acestea vor cadea de deasupra ta la momentul taierii tortului,,deci,ele trebuie sa fie prinse de tavan,sub o forma care se poate desface,permitand caderea libera!!Sau poti folosi petale de trandafiri,rasfirate ,pe mesele oaspetilor,da o nota de eleganta!Seara,poti pune pe masuta lumanari speciale,care sa lumineze discret,atat mesele ,cat si decorul!
MissRainbow
Postat pe 29 Februarie 2012 16:07
Stiu ca ciocolata trebuie sa recircule, dar daca sunt fantani de vanzare trebuie sa gaseasca si cioco. Am gasit chiar acum pe un site de inchiriat fantani, costa 150-200 si este mult mai convenabil.
Da, asta chiar este o idee buna cu petalele, sala de restaurant unde va avea loc petrecerea are panze asa...pe tavan...ceea ce mi se pare extraordinar pentru ca nu o sa se vada petalele.
kudika510490
Postat pe 29 Februarie 2012 16:33
De la: kudika510490, la data 2012-02-29 16:33:09Stiu ca ciocolata trebuie sa recircule, dar daca sunt fantani de vanzare trebuie sa gaseasca si cioco. Am gasit chiar acum pe un site de inchiriat fantani, costa 150-200 si este mult mai convenabil.
Da, asta chiar este o idee buna cu petalele, sala de restaurant unde va avea loc petrecerea are panze asa...pe tavan...ceea ce mi se pare extraordinar pentru ca nu o sa se vada petalele.



Perfect,daca sala este prevazuta cu acele panze,in care se vor pune petalele,nu este nicio problema,momentul va fi foarte frumos!!Daca ai gasit de inchiriat fantana,trebuie sa suni si sa intrebi si date referitoare la ciocolata respectiva!Uite,iti promit ca am sa ma interesez de modul cum se procura acea ciocolata si iti voi scrie un mesaj privat!
MissRainbow
Postat pe 29 Februarie 2012 16:38
Va sunt profund recunoscatoare! Le-am spus si parintiilor mei de ideea cu trandafiri si ciocolata si sunt incantati. Ei nu prea inteleg de ce trebuie sa dau 3000 ron pe artificii si cred ca au dreptate...cu toate ca de vreo doi ani de zile sunt in planul petrecerii. (da, planuiesc petrecerea asta de cand aveam 14 ani de aceea vreau sa fie totul perfect )
kudika510490
Postat pe 29 Februarie 2012 17:02
De ieri ma chinui sa scriu aici un raspuns si nu ma lasa adminii astia Gata...nu mai scriu sa vad ce se intampla iar sterg "astia???"
Titanika
Postat pe 1 Martie 2012 23:08
Cred ca am facut prea multa reclama
Titanika
Postat pe 1 Martie 2012 23:10
De la: kudika510490, la data 2012-02-21 15:52:45Multumesc pentru raspuns, insa deja pentru aceasta petrecere au intervenit foarte multe cheltuieli si chiar nu imi permit sa angajez si pe cineva pentru decoratiuni, totusi este o petrecere, nu o nunta. In plus, m-ar ajuta foarte tare ideile oamenilor care spun exact ceea ce le-ar placea. Am nevoie de simple idei gen 'baloane, panglici'...orice idee cat de mica, este bine-venita.
morphyne_my
Postat pe 4 Martie 2012 09:32
De la: kudika510490, la data 2012-02-21 15:52:45Multumesc pentru raspuns, insa deja pentru aceasta petrecere au intervenit foarte multe cheltuieli si chiar nu imi permit sa angajez si pe cineva pentru decoratiuni, totusi este o petrecere, nu o nunta. In plus, m-ar ajuta foarte tare ideile oamenilor care spun exact ceea ce le-ar placea. Am nevoie de simple idei gen 'baloane, panglici'...orice idee cat de mica, este bine-venita.
Eu singurul revelion pe care mi-l aduc cu drag aminte este cel pe care l-am facut pe tevile de apa calda cu o mana de prieteni, cu chitara si cu o sticla de sampanie.Restul au fost obisnuite.Si n-am avut nici covoare,nici baloane insa eram intre prieteni si ne-am simtit perfect.Importanta e atmosfera.Eu una n-as fi dictat tinuta obligatorie.Unii poate nu se simt prea confortabil in frac.Dar ....ma rog.Fiecare face cum ii dicteaza inima.Florile daca sunt bine alese si aranjate inedit pot scoate din anonimat orice incapere.
morphyne_my
Postat pe 4 Martie 2012 09:39
De la: kudika510490, la data 2012-02-29 17:02:07Va sunt profund recunoscatoare! Le-am spus si parintiilor mei de ideea cu trandafiri si ciocolata si sunt incantati. Ei nu prea inteleg de ce trebuie sa dau 3000 ron pe artificii si cred ca au dreptate...cu toate ca de vreo doi ani de zile sunt in planul petrecerii. (da, planuiesc petrecerea asta de cand aveam 14 ani de aceea vreau sa fie totul perfect )



Draga mea,ti-am ramas datoare cu un raspuns,si acum,incerc sa-mi respect promisiunea facuta!!!!
In ceea ce priveste inchirierea fantanii de ciocolata,,firma respectiva are obligatia sa asigure si materi aprima ,in vederea realizarii acelei ciocolate lichide!!!Deci,daca te hotarasti asupra unei firme ce inchiriaza fantana de ciocolata,,discuta problema cu acestia,ciocolata nu este indigena,de regula se aduce din import!!Daca mai ai intrebari de pus,nu ezita in a le pune!!Rainbow este ,,,in spatiu,,,,
MissRainbow
Postat pe 4 Martie 2012 10:21
Te pot ajuta dak vrei........sunt organizator de evenimente.Lasa-mi un id de mess
eliza79
Postat pe 4 Martie 2012 18:36
daca nu stii ce sa faci cu banii poti sa mi-i donezi mie. si uite asa faci un lucru bun de ziua ta, pe care sa il tii minte si peste 100 de ani nu doar peste 20. Jesus, copilu, 2000 euro pt o petrecere de majorat? Fii convinsa ca pietenii tai nu vor aprecia acea petrecere decat prin prisma a cat se mananca si mai ales cat se bea, ca doar atat stie tineretul din ziua de azi. sa bea pana cade lat sub masa. deci ce zici copilu iti dau nr meu de cont?
whitewitch
Postat pe 5 Martie 2012 00:27
Deci...pisi, majoratul meu a avut loc intr-o curte de tara, cu mancare si prajituri pregatite de mama si de tata si cu 2 lazi de bere si 10 sticle de Tanita de ciocolata. Atat si-au permis parintii mei sa-mi ofere si stii ceva? A fost super distractie, mancarea facuta de mama tot in stomac a ajuns, drept decoratiuni am avut luna de pe cer si stelele si cativa copaci de prin curte. Mai mult decat mancarea si bautura m-a costat rochia pe care am luat-o din piata :)))) Daca vrei sa treci peste amanuntele importante si sa-ti cheltui banii pe diverse nimicuri...e pierderea ta. E important sa ai prietenii aproape si familia, nu conteaza locatia sau decoratiunile.
Ionyssa
Postat pe 5 Martie 2012 14:52
Ma bucur pentru voi ca v-ati distrat la petrecerile voastre si repet sunt sigura ca m-as distra chiar daca a mea ar avea loc intr-un garaj, dar NU VREAU!
Whitewitch, cred ca nu ai inteles. Nu este vorba de aprecieri aici, ci de ceea ce imi place, in cercul meu de prieteni au loc astfel de petreceri asa ca nu incerc sa impresionez pe nimeni. Nu este nimic iesit din comun! Daca vreau sa fac o petrecere pe banca in parc cu o lada de bere asa cum spunea cineva pe aici, o fac, nu e nimic rusinos, daca as dispune de 5000 euro pentru aceasta petrecere, as face-o , iar nu este nimic rusinos. Aici este vorba de gusturi si ele nu se discuta. Daca 2000 euro ti se pare mult, inseamna ca nu cunosti preturile din ziua de astazi. Si nu este un pret batut in cuie, daca ies mai ieftin e perfect, este un buget la care a ajuns tatal meu dupa ce a aproximat costurile servicilor ( 200 ron/ora de filmare, tort 400 ron, 15e meniul/pers, transport asigurat pentru ca restaurantul este la 30km etc.)
Nu sunt un om snob, dar daca asta imi doresc eu si familia mea isi permite? Fiecare se adapteaza bugetului, daca as fi fost fata unui zidar, mi-as fi facut ziua in curte cu 3-4 prieteni, daca as fi fost fata unui om bogat mi-as fi facut ziua dupa buget, cu toate cunostiintele si cu mai stiu eu ce decoratiuni s.a.m.d. (no offence, respect toti oamenii indiferent de meseria lor, era un simplu exemplu care mi-a venit in minte). O petrecere nu o dai in fiecare zi si mai ales pentru mine este ceva important.
eliza79 v-am trimis pm
Missrainbow, multumesc, multumesc, multumesc!
Ideea era ca sunt in cautare de persoane care sa ma ajute cu aspectul, nu cu bugetul.
Multumesc anticipat celor ce isi fac timp sa raspunda si multumesc tuturor care sunt capabili sa inteleaga ca fiecare este stapan pe banii sai.
kudika510490
Postat pe 5 Martie 2012 16:11
Pentru un majorat perfect, puteti inchiria clubul Fuchsia.

Pretul pentru inchirierea clubului este in functie de ziua aleasa:

-Luni, marti, miercuri, joi sau duminica: 600ron
-Vineri: 1200ron
-Sambata: 1400ron
-Inchiriere ziua, 15:00-20:00: 500ron

Platind acesti bani, aveti tot clubul in exclusivitate si puteti veni cu bautura si mancarea de acasa.
Tot ce se comanda de la noi de pe meniu, se plateste la jumatate!

Se pot pune la dispozitie: dj, barman, ospatarita, limuzina, animatoare/animatori, catering, fotograf, fantana de ciocolata, baloane simple/inscriptionate.

0761.33.55.21
kudika_18611
Postat pe 17 Octombrie 2012 14:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
COPILUL STRATEGIC - sesiune deschisa cu dr. Cristian Andrei 18 De la: coffeeta 9 Iunie 2009 12:10
"ALIMENTEXPO - 2012" la Bacau , 26-29 Aprilie a.c. 1 De la: fittnescoffe 28 Martie 2012 15:35
Cine ma ajuta si pe mine plsss???? 1 De la: Anhya 28 Februarie 2011 21:37
Vrei sa te indragostesti? Vino la SPEED DATING 21 De la: steffy91 9 Decembrie 2011 01:34
Heelp! 3 De la: scorpyoW 15 Ianuarie 2011 15:31