Setari Cookie-uri

Buna tuturor!

Salut fetelor! Sunt baiat de aceea va rog sa ma scuzati ca m-am ratacit pe site-ul vostru !

Imi trebuie ajutorul vostru ! Am 17 ani invat la liceu si aici am intilnit o fata care mi-a placut(cam rar asa ceva) Imi plac fetele da nu ca aceasta , e deosebita si superba! Problema e ca suntem intr-o clasa , ea este
mai mare decit mine cu un an si in inaltime 2cm (eu 1.78 ea 1.80) Ne intelegem de minune si suntem prieteni intr-o oarecare masura. Insa simt ceva pentru ea si vreau sa fim impreuna . Vrea sa ies undeva insa ma tem de refuz(sunt cam mindru ca cineva sa-mi refuze) , ma tem ca v-a spune suntem doar prieteni. Ce vreau de la voi?
Sa-mi spuneti:
-virsta poate sa fie un obstacol ca sa fim impreuna
-inaltimea (2cm diferenta) poate fi obstacol
- care sunt sansele ca ma v-a accepta

Multumesc Anticipat!!!
kudika_3391
Postat pe 1 Martie 2012 15:01
Mai asteapta sa cresti 2 cm si dupaia da-te la ea.
Broscaru
Postat pe 1 Martie 2012 15:35
De la: kudika_3391, la data 2012-03-01 15:01:33Salut fetelor! Sunt baiat de aceea va rog sa ma scuzati ca m-am ratacit pe site-ul vostru !

Imi trebuie ajutorul vostru ! Am 17 ani invat la liceu si aici am intilnit o fata care mi-a placut(cam rar asa ceva) Imi plac fetele da nu ca aceasta , e deosebita si superba! Problema e ca suntem intr-o clasa , ea este
mai mare decit mine cu un an si in inaltime 2cm (eu 1.78 ea 1.80) Ne intelegem de minune si suntem prieteni intr-o oarecare masura. Insa simt ceva pentru ea si vreau sa fim impreuna . Vrea sa ies undeva insa ma tem de refuz(sunt cam mindru ca cineva sa-mi refuze) , ma tem ca v-a spune suntem doar prieteni. Ce vreau de la voi?
Sa-mi spuneti:
-virsta poate sa fie un obstacol ca sa fim impreuna
-inaltimea (2cm diferenta) poate fi obstacol
- care sunt sansele ca ma v-a accepta

Multumesc Anticipat!!!



Raspuns concis:
1.Nu
2.Nu
3.80%
MissRainbow
Postat pe 1 Martie 2012 15:43
De la: kudika_3391, la data 2012-03-01 15:01:33Salut fetelor! Sunt baiat de aceea va rog sa ma scuzati ca m-am ratacit pe site-ul vostru !

Imi trebuie ajutorul vostru ! Am 17 ani invat la liceu si aici am intilnit o fata care mi-a placut(cam rar asa ceva) Imi plac fetele da nu ca aceasta , e deosebita si superba! Problema e ca suntem intr-o clasa , ea este
mai mare decit mine cu un an si in inaltime 2cm (eu 1.78 ea 1.80) Ne intelegem de minune si suntem prieteni intr-o oarecare masura. Insa simt ceva pentru ea si vreau sa fim impreuna . Vrea sa ies undeva insa ma tem de refuz(sunt cam mindru ca cineva sa-mi refuze) , ma tem ca v-a spune suntem doar prieteni. Ce vreau de la voi?
Sa-mi spuneti:
-virsta poate sa fie un obstacol ca sa fim impreuna
-inaltimea (2cm diferenta) poate fi obstacol
- care sunt sansele ca ma v-a accepta

Multumesc Anticipat!!!


Mai lasa din orgoliu - daca te refuza nu mori...
kudika_nikole
Postat pe 1 Martie 2012 15:48
Fa rost de o atitudine increzatoare( vezi tu pe unde gasesti ) si incepe sa o cuceresti putin cate putin. Adolescentele adora baietii "tupeisti"( dar nu ghiolbani), increzatori, veseli, ingrijiti, parfumati, imbracati bine... Urmareste-o cu privirea, zambeste-i cu subinteles, trimite-i pupici zburatori, surprinde-o cu cate-un trandafir ( sa nu aiba coada de 1 m si sa nu fie boboc), vine 8 martie...cumpara un martisor funny dar nu ambalat...sa i-l poti prinde in piept( in acest fel te poti apropia de ea sa-i simti inima daca o ia la goana in prezenta ta). Cam atat..restul inveti tu pe parcurs. Succes!
ilumax_76
Postat pe 1 Martie 2012 16:37
Multumesc frumos Ilumax ! Si tie MissRainbow
kudika_3391
Postat pe 1 Martie 2012 18:14
De la: DODO_GRIGORESCU, la data 2012-03-01 18:22:13da,da...ilumaxu are dreptate...profita de martisor si pune-i mana pe tatze...vezi daca are...si cat le are...ca poate n-are...si o fi vreun travestit...


Daaa, neaparat trebuie sa o intepe ca apoi sa puna mana unde o doare .

P.S Noi glumim, nu fa asta ca poate te trezesti cu vreo palma peste botic
ilumax_76
Postat pe 1 Martie 2012 18:25
De la: DODO_GRIGORESCU, la data 2012-03-01 18:22:13da,da...ilumaxu are dreptate...profita de martisor si pune-i mana pe tatze...vezi daca are...si cat le are...ca poate n-are...si o fi vreun travestit...

travestit esti tu ba nimfomanule!
jean_luc_picard
Postat pe 1 Martie 2012 18:37
hai picardiliule,nu mai vorbi pe forum cu tine insuti...ca te cunoastem...
DODO_GRIGORESCU
Postat pe 1 Martie 2012 18:41
De la: kudika_3391, la data 2012-03-01 15:01:33Salut fetelor! Sunt baiat de aceea va rog sa ma scuzati ca m-am ratacit pe site-ul vostru !

Imi trebuie ajutorul vostru ! Am 17 ani invat la liceu si aici am intilnit o fata care mi-a placut(cam rar asa ceva) Imi plac fetele da nu ca aceasta , e deosebita si superba! Problema e ca suntem intr-o clasa , ea este
mai mare decit mine cu un an si in inaltime 2cm (eu 1.78 ea 1.80) Ne intelegem de minune si suntem prieteni intr-o oarecare masura. Insa simt ceva pentru ea si vreau sa fim impreuna . Vrea sa ies undeva insa ma tem de refuz(sunt cam mindru ca cineva sa-mi refuze) , ma tem ca v-a spune suntem doar prieteni. Ce vreau de la voi?
Sa-mi spuneti:
-virsta poate sa fie un obstacol ca sa fim impreuna
-inaltimea (2cm diferenta) poate fi obstacol
- care sunt sansele ca ma v-a accepta

Multumesc Anticipat!!!


Diferenta de varsta si inaltime nu-i chiar atat de mare precum esti tu tentat sa crezi, insa daca ea te place, asta n-avem de unde sa stim noi, ci nu exista decat o singura modalitate de a afla: intreband-o direct pe fata. Iar daca ea te refuza, macar sti ca ai incercat. Vorba aceea: cine nu risca, nu castiga. Bafta!
franziska_eu
Postat pe 2 Martie 2012 12:10
mergi inainte totul va fii ok.garantez.bafta
kudika436060
Postat pe 3 Martie 2012 20:06
De la: kudika_3391, la data 2012-03-01 15:01:33
-inaltimea (2cm diferenta) poate fi obstacol
- care sunt sansele ca ma va accepta
Mr_6pack
Postat pe 4 Martie 2012 16:34
De la: kudika_3391, la data 2012-03-01 15:01:33
-inaltimea (2cm diferenta) poate fi obstacol
- care sunt sansele ca ma v-a accepta



Stai linistit, cand veti fi la orizontala veti uita complet de inaltime, important e sa nu aiba picioarele scurte in raport cu bustul, sper ca nu vrei una cu vaginul de 40cm.

In legatura cu sansele sa-ti accepte avansurile, e foarte important sa o prinzi in perioada de imperechere, de obicei asta se intampla primavara cand se incalzeste vremea, caldura creste libidoul.Observa-i comportamentul, vezi daca-l are pe "vino-ncoace", ca majoritatea-s concepute prost de la natura, ba ciudate, ba tampite care se cred unice, misterioase si "frumoase-n felul lor", nu-ti pierde vremea sa descifrezi comportamentul specimenelor de genul asta, just skip them...Succes!
Mr_6pack
Postat pe 4 Martie 2012 16:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cate femei si-au inselat barbatul sau prietenul? 35 De la: Alex_Bodea 4 Ianuarie 2011 20:34
au disparut femeile adevarate ? 13 De la: carabincatalinmanuel 12 Octombrie 2010 07:57
spuneti cum a fost ceea mai ghimionista zii a voastra?! 2 De la: HaiGhiciCine_i 12 Iulie 2010 09:21
pentru iubirea mea cea mai frumoasa declaratie 12 De la: bestiutza_relouded 28 Aprilie 2009 12:08
Vise 15 De la: ViSuRi_DuLcI 1 Iulie 2009 22:20