Setari Cookie-uri

masaj anticelulitic

Masajul anticelulitic ajuta la ceva? As vrea sa incerc si eu dar nu stiu sigur daca da rezultate.Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?Multumesc!
geanina_s
Postat pe 25 Martie 2012 19:26
Masajul anticelulitic, miscarea si o dieta "de bun simt" pot sa dea rezultate uimitoare.Cheia este:PERSEVERENTA (trei - patru zile de antrenament si minim doua masaje pe saptamana cu o crema profesionala;cam 2 luni)
alva
Postat pe 12 Aprilie 2012 20:56
salut .ca sa te ajute sa slabesti eu va recomand thomato live sau forte care arde grasimile va recomand acest medicament ptr ca nu va ataca organele nu are chimicale si slabesti garantat sau normaponderol nu trebuie sa fumati si sa beti sucuri acidulate .incercati acest medicament se gaseste numai in magazinele naturiste .incercati si nu va pare rau .
kudika463487
Postat pe 16 Aprilie 2012 07:55
Acum ca se apropie vara normal ca se doreste reducerea celulitei. Pe langa masajele clasice puteti incerca si masajul anticelulitic galvanic spa si gelurile ageloc, cu rezultate fantastice si rapide.
Pentru detalii suplimentare dati un mesaj privat sau cautati detalii pe ro.nsedreams. sau pe google
Sa deveniti cat mai frumoase fetelor !
NuSkin
Postat pe 16 Aprilie 2012 08:36
Masajul anticelulitic ajuta , dar exista un ,,dar,, , dupa masaj trebuie sa te mentii aici este secretul prin dieta si multa apa, foloseste ca metoda de slabire 2 l de apa pe zi , apa dreneaza toxinele din organism si ati taie pofta de mincare.
jadull
Postat pe 16 Aprilie 2012 14:28
De la: geanina_s, la data 2012-03-25 19:26:30Masajul anticelulitic ajuta la ceva? As vrea sa incerc si eu dar nu stiu sigur daca da rezultate.Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?Multumesc!


Dupa cum se stie miscarea + mancarea sanatoasa + masaj anticelulitic + 2 litri de apa sau ceai/zi te scapa de inestetica celulita; dar ce te faci atunci cand ai un job care iti ocupa toata ziua si mancarea nu este atat de sanatoasa precum ti-ai dori? Cel mai eficient, rapid si accesibil mod de a diminua sau a scapa de celulita este MASAJUL ANTICELULITIC CU BAMBUS.
Masajul anticelulitic cu bambus are caracteristici de biostimulare ºi reactivare, fiind benefic pentru microcirculaþie ºi pentru eliminarea toxinelor din corp prin dreajul limfatic.
Acestea sunt benefice atât asupra pielii, cât ºi a stratului de grãsime, reducând 4-5 cm din circumferinþa coapselor, ºoldurilor ºi a taliei, în acelaºi timp, eliminã aspectul neplãcut de coajã de portocalã si reduce vergeturile.
Rezultate ale masajului anticelulitic cu bambus:
• Netezirea ºi fermitatea pielii
• Tonifiere ºi lifting coporal
• Micºorarea circumferinþei corporale (4-5 cm) ºi accelerarea dispariþiei grãsimilor
• Diminuarea sau dispariþia celulitei, în funcþie de gradul de celulitã
• Tratarea vergeturilor
• Detoxifierea organismului
• Drenaj limfaic
• Intensificarea microcirculaþiei.
Se recomandã 2-3 ºedinþe / sãptãmânã.

SFAT: Masaj anticelulitic cu bambus de 2-3 ori/sapt. de 50' + 1-2 cani/zi cu ceai de soc si VETI FI UIMITE de rezultate! GARANTAT!
kudika_7383
Postat pe 16 Mai 2012 13:11
buna ana maria, poti sa-mi spui te rog care este pretul pt un abonament de 10 sedinte de masaj anticelulilit? care este durata unei sedinte, crema trebuie sa o cumpar eu, vii acasa la mine? mersi, anca
kudika_7988
Postat pe 20 Mai 2012 22:06
La clinica de estetica medicala SlimArt exista acum o oferta foarte buna: 22 tratamente anticelulitice ce includ 10 masaje anticelulitice, 10 impachetari termoreductoare si cu fango + peeling corporal, 1 sedinta Dermocell si 1 electrostimulare, cu 60% discount, valabila inca 5 zile.
Oferta este foarte buna si serviciile ireprosabile celitativ.
kudika_8477
Postat pe 26 Mai 2012 16:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand produse Soap and Glory la preturi f f mici 3 De la: LiveFromHell 22 Iunie 2010 03:04
Rinoplastie 6 De la: kudika_1019671 24 Octombrie 2016 15:47
Invitatie!!! 1 De la: herby 10 Noiembrie 2009 09:19
Haosul de azi... 71 De la: thegirlnextdoor 18 Martie 2011 07:43
sunt intr-o mare dilema... 12 De la: raluca_242000 17 Aprilie 2010 07:41