Setari Cookie-uri

Un sfat va rog frumos:-

Buna! Am avut o relatie de 1 an si 4 luni.Acum 2 luni m-am despartit de el pentru ca ne certam foarte mult, in fiecare zi.El a vrut sa ne despartim.M-am tot rugat de el sa ne impacam si nu a vrut.Imi tot spunea sa ramanem cei mai buni prieteni..Eu nu am vrut. Timp de o luna il sunam non-stop si il cautam dar dupa aceea am incetat..In urmatorea luna a inceput el sa ma caute..eu deloc nu il cautam, nici macar pe mess daca il vedeam online nu intram pe el..Saptamana trecuta a inceput sa ma caute, si am inceput sa ies cu el..ne-am impacat, am stat aproape o saptaman impreuna.Mamei lui nu ii place de mine absolut deloc.Noi sambata asta trebuia sa mergem la un majorat si i-a spus si parintilor ca s-a impacat cu mine si acestia au inceput sa comenteze.El mi-a spus ca vrea sa ne despartim,acum definitiv ca nu mai vrea certuri cu ai lui, ca a vazut ca ii vrea binele si nu merita sa se certe cu ei pentru nici o fata.Totul vine de la maicasa, si inainte ii tot spunea sa ma lase si chestii de genu`. Spuneti-mi va rog frumos ce sa fac? Nu mai pot.Mi-a zis ca nu s-a mai certat asa cu nici o fosta prietena si cu toate a ramas amic..Eu il vrea inapoi. Ajutati-ma va rog..Nu vrea raspunsuri de genu:Lasa ca o sa treci peste.Il vreau pe el.Multumesc mult
kudika_5568
Postat pe 20 Aprilie 2012 16:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
alergia la parfum - remedii??? 35 De la: healthy017121 11 Iunie 2010 17:52
curs coafura oradea arad timisoara 31 De la: cursuriestetika 30 Ianuarie 2012 14:09
Piatra dentara- solutii pentru prevenirea/intarzierea depunerii 7 De la: irinaciobanu 3 Ianuarie 2010 10:43
Totul despre parul dumneavoastra !!! 8 De la: franziska_eu 22 Ianuarie 2012 00:53
puncte negre 8 De la: kudika486695 1 Martie 2012 23:22