Setari Cookie-uri

sa fie sa nu???

duminica pe 25 aprilie, eram cu prietenul meu si la un momendat eu am ajuns in lenjerie intima si el era in lenjerie intima si blugi.. menstruatia trebuia sa imi vina pe 6 mai dar inca nu a venit..credeti ca e vorba de vreo sarcina??..mentionez ca sunt in perioada tezelor si testelor,,si stresul e mai mare acum..un raspuns ar fi de ajutor
kudika314085
Postat pe 7 Mai 2012 15:46
De la: kudika314085, la data 2012-05-07 15:46:19duminica pe 25 aprilie, eram cu prietenul meu si la un momendat eu am ajuns in lenjerie intima si el era in lenjerie intima si blugi.. menstruatia trebuia sa imi vina pe 6 mai dar inca nu a venit..credeti ca e vorba de vreo sarcina??..mentionez ca sunt in perioada tezelor si testelor,,si stresul e mai mare acum..un raspuns ar fi de ajutor


normal ca blugii pot fi si lenjerie intima
jean_luc_picard
Postat pe 7 Mai 2012 15:55
De la: kudika314085, la data 2012-05-07 15:46:19duminica pe 25 aprilie, eram cu prietenul meu si la un momendat eu am ajuns in lenjerie intima si el era in lenjerie intima si blugi.. menstruatia trebuia sa imi vina pe 6 mai dar inca nu a venit..credeti ca e vorba de vreo sarcina??..mentionez ca sunt in perioada tezelor si testelor,,si stresul e mai mare acum..un raspuns ar fi de ajutor



Vai de mine!!!!Sigur esti femeie????????Nu pot sa cred ca citesc si asa ceva!!!!Am o varsta,dar nu am auzit de existenta unei sarcini,conceputa prin textile,asta chiar ar revolutiona medicina,in speta,latura ginecologica!!Fata draga,ce varsta ai???
MissRainbow
Postat pe 7 Mai 2012 15:57
De la lenjeria intima si blugi...ti se trage !
Lasand gluma la o parte, cumpara-ti un test de sarcina de la farmacie si ai rezolvat enigma "to be or not to be..."
rondina
Postat pe 7 Mai 2012 15:57
De la: kudika314085, la data 2012-05-07 15:46:19duminica pe 25 aprilie, eram cu prietenul meu si la un momendat eu am ajuns in lenjerie intima si el era in lenjerie intima si blugi.. menstruatia trebuia sa imi vina pe 6 mai dar inca nu a venit..credeti ca e vorba de vreo sarcina??..mentionez ca sunt in perioada tezelor si testelor,,si stresul e mai mare acum..un raspuns ar fi de ajutor


daca la alt moment dat ai ajuns in lenjeria lui, e posibil sa fie vorba de o sarcina
Alvin
Postat pe 7 Mai 2012 16:02
De la: kudika314085, la data 2012-05-07 15:46:19duminica pe 25 aprilie, eram cu prietenul meu si la un momendat eu am ajuns in lenjerie intima si el era in lenjerie intima si blugi.. menstruatia trebuia sa imi vina pe 6 mai dar inca nu a venit..credeti ca e vorba de vreo sarcina??..mentionez ca sunt in perioada tezelor si testelor,,si stresul e mai mare acum..un raspuns ar fi de ajutor

ase brusc ai ajuns la un moment dat in lenjerie? cin te-a lasat fara de haine? prin blugi nu ramai gravida mai contact sexual ati avut?ca numa daca v-ati gandit si v-ati pipait nu are cum sa fi ramas .
Lasati sexul in perioada tezelor ca va debusoleaza mai copii asteptati si voi vacanta
Piscolinoo
Postat pe 7 Mai 2012 16:03
Eu ii plang de mila saraca....ce-o fi in aceste momente in sufletul ei,numai ea stie!?
Titanika
Postat pe 7 Mai 2012 16:13
De la: Titanika, la data 2012-05-07 16:13:12 Eu ii plang de mila saraca....ce-o fi in aceste momente in sufletul ei,numai ea stie!?



Hmmmm,Titanika,ignoranta este mai periculoasa decat orice retard psihic!!! Cu atatea surse de informare,eu,una,nu accept o asemenea atitudine,mai ales atunci cand este parcursa de niste copii,care,se presupune,ca au si niste parinti!!Nu exista scuza din punctul meu de vedere!!Punct.
MissRainbow
Postat pe 7 Mai 2012 16:30
De la: MissRainbow, la data 2012-05-07 16:30:30
De la: Titanika, la data 2012-05-07 16:13:12 Eu ii plang de mila saraca....ce-o fi in aceste momente in sufletul ei,numai ea stie!?



Hmmmm,Titanika,ignoranta este mai periculoasa decat orice retard psihic!!! Cu atatea surse de informare,eu,una,nu accept o asemenea atitudine,mai ales atunci cand este parcursa de niste copii,care,se presupune,ca au si niste parinti!!Nu exista scuza din punctul meu de vedere!!Punct.

Si totusi...nu intotdeauna sunt vinovati numai copiii, nu avem de unde sa stim din ce familie face parte, daca exista comunicare intre ea si parintii ei, daca are parinti...etc!
Dar acum, in mod sigur va invata din propriile-i greseli, cum de altfel, toti am invatat din propriile noastre greseli in decursul vietii! Nimeni nu se naste invatat!
rondina
Postat pe 7 Mai 2012 16:36
De la: rondina, la data 2012-05-07 16:36:38
De la: MissRainbow, la data 2012-05-07 16:30:30
De la: Titanika, la data 2012-05-07 16:13:12 Eu ii plang de mila saraca....ce-o fi in aceste momente in sufletul ei,numai ea stie!?



Hmmmm,Titanika,ignoranta este mai periculoasa decat orice retard psihic!!! Cu atatea surse de informare,eu,una,nu accept o asemenea atitudine,mai ales atunci cand este parcursa de niste copii,care,se presupune,ca au si niste parinti!!Nu exista scuza din punctul meu de vedere!!Punct.

Si totusi...nu intotdeauna sunt vinovati numai copiii, nu avem de unde sa stim din ce familie face parte, daca exista comunicare intre ea si parintii ei, daca are parinti...etc!
Dar acum, in mod sigur va invata din propriile-i greseli, cum de altfel, toti am invatat din propriile noastre greseli in decursul vietii! Nimeni nu se naste invatat!

da ,din greseli invatam ....dar tot din greseala se poate naste o micuta fiinta fara vina ,sau in cazul cel mai rau deschidem topice cu tre sa fac avort
Piscolinoo
Postat pe 7 Mai 2012 16:39
De la: kudika314085, la data 2012-05-07 15:46:19duminica pe 25 aprilie, eram cu prietenul meu si la un momendat eu am ajuns in lenjerie intima si el era in lenjerie intima si blugi.. menstruatia trebuia sa imi vina pe 6 mai dar inca nu a venit..credeti ca e vorba de vreo sarcina??..mentionez ca sunt in perioada tezelor si testelor,,si stresul e mai mare acum..un raspuns ar fi de ajutor
BUN SI ASA M-AI FACUT SA RAD CU LACRIMI FATA :)))))))))ai mila ,te roooooooog si nu mai veni pe acilea cu prosti
pinochyoo
Postat pe 7 Mai 2012 16:46
De la: rondina, la data 2012-05-07 16:36:38
De la: MissRainbow, la data 2012-05-07 16:30:30
De la: Titanika, la data 2012-05-07 16:13:12 Eu ii plang de mila saraca....ce-o fi in aceste momente in sufletul ei,numai ea stie!?



Hmmmm,Titanika,ignoranta este mai periculoasa decat orice retard psihic!!! Cu atatea surse de informare,eu,una,nu accept o asemenea atitudine,mai ales atunci cand este parcursa de niste copii,care,se presupune,ca au si niste parinti!!Nu exista scuza din punctul meu de vedere!!Punct.

Si totusi...nu intotdeauna sunt vinovati numai copiii, nu avem de unde sa stim din ce familie face parte, daca exista comunicare intre ea si parintii ei, daca are parinti...etc!
Dar acum, in mod sigur va invata din propriile-i greseli, cum de altfel, toti am invatat din propriile noastre greseli in decursul vietii! Nimeni nu se naste invatat!



Rondina,ai si tu dreptate ,este punctul tau de vedere,dar,eu am incetat sa cred in inocenta acestor copii!!!Nu sunt nestiutori,,in schimb ,sunt inconstienti!!!
MissRainbow
Postat pe 7 Mai 2012 16:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SOS!!!!! OBOSEALA 10 De la: kudika514482 2 Noiembrie 2012 12:04
muscatura de caine 4 De la: marco918 30 Iunie 2011 22:54
hiperplazia suprarenalelor cu noduli 2 De la: kudika421403 18 Mai 2012 07:38
care este locul unde ati facut sex trecand de barierele din clasicul dormitor.....??? 46 De la: lily_crin 6 August 2011 18:47
probleme 11 De la: alexa29deea 31 Ianuarie 2011 22:36