Setari Cookie-uri

La mijloc intre 2 barbati????? pe care-l aleg????


Poveste e destul de simpla....eu dupa cum am spus in alt topic imi doresc un baiat...insa cum el nu ma vrea am decis eu asa ca sa-l fac gelos oarecum...asa ca am trecut la atac..iar acum sunt prinsa intre doi baieti...unu e un copil de 18ani cu care stiu ca nu pot avea vreun viitor lui placandu-i sa fie cu mai multe fete deodataiar celalalt e un pic mai mare ca mine insa nu sunt sigura de ceea ce vrea de la mine noi fiind in tratative oarecum...m-a intrebat el daca ar putea fi ceva mai mult intre noi insa eu la momentu respectiv nu i-am zis nici da nici ba asa ca a ramas sa ne mai vedem...faza e ca acum eu chiar imi doresc sa fiu cu unu dintre ei poate asa imi canalizez si eu atentia spre altcineva si nu ma mai gandesc la tipu care are deja relatia de 2 ani...ce spuneti?? cum ar trebui sa procedez astfel incat sa nu ranesc pe nimeni ca pana la urma nimeni n-are nicio vina pt prostiile mele...
va pup si va multumesc anticipat
kudika_6509
Postat pe 7 Mai 2012 23:28
si un al patrulea si un cincilea si tot asa. ..eu una ma gandesc sa fie unu din astia .ca parca sunt mai aproape..
kudika_6509
Postat pe 7 Mai 2012 23:36
poate ca ai dreptate....vom vedea ce-o mai fi
kudika_6509
Postat pe 7 Mai 2012 23:44
De la: Broscaru, la data 2012-05-07 23:42:24Dupa cum vorbesti nu pari prea sigura de niciunul dintre ei.
Mai bine mai asteapta,o sa apara si persoana potrivita la un moment dat.Vine singur,nu trebuie sa-l cauti.

de acord cu tine!
muza_ta
Postat pe 8 Mai 2012 00:12
....nu stii ce iti doresti cu adevarat...si de asta oscilezi intre doi barbati, care spre deosebire de tine ...stiu ce vor!!!iesi din joc...pana nu te vor scote ei!!
mia2123
Postat pe 8 Mai 2012 01:37
De la: kudika_6509, la data 2012-05-07 23:28:38
Poveste e destul de simpla....eu dupa cum am spus in alt topic imi doresc un baiat...insa cum el nu ma vrea am decis eu asa ca sa-l fac gelos oarecum...asa ca am trecut la atac..iar acum sunt prinsa intre doi baieti...unu e un copil de 18ani cu care stiu ca nu pot avea vreun viitor lui placandu-i sa fie cu mai multe fete deodataiar celalalt e un pic mai mare ca mine insa nu sunt sigura de ceea ce vrea de la mine noi fiind in tratative oarecum...m-a intrebat el daca ar putea fi ceva mai mult intre noi insa eu la momentu respectiv nu i-am zis nici da nici ba asa ca a ramas sa ne mai vedem...faza e ca acum eu chiar imi doresc sa fiu cu unu dintre ei poate asa imi canalizez si eu atentia spre altcineva si nu ma mai gandesc la tipu care are deja relatia de 2 ani...ce spuneti?? cum ar trebui sa procedez astfel incat sa nu ranesc pe nimeni ca pana la urma nimeni n-are nicio vina pt prostiile mele...
va pup si va multumesc anticipat



Hm,ce-ti mai place acest joc murdar,,,ai mare grija,,,o as te "arzi" intr-o buna zi,de nu o sa te mai ajute nici transplantul de piele!!!! Cui foloseste acest stil de comportament??????La ce te ajuta??????La nimic,,,jocul pe mai multe fronturi ,,iti va aduce ,poate experienta,dar si "suturi in poponet""""!!!Draga mea,,lasa joaca pe acest forum,,nu este cazul,,,cauta-ti o persoana,alaturi de care sa te simti bine si sa fii iubita,,,atat!!!
MissRainbow
Postat pe 8 Mai 2012 07:58
Scuza-ma, tu cati ani ai ?!
rondina
Postat pe 8 Mai 2012 09:45
De la: rondina, la data 2012-05-08 09:45:12Scuza-ma, tu cati ani ai ?!


dupa exprimare nu mai mult de 12, dupa gandire nu mai mult de 14 iar dupa "experienta" este deja mult prea matura!
helau, zdrentuito!
kiss_my_ass
Postat pe 8 Mai 2012 09:48
De la: kiss_my_ass, la data 2012-05-08 09:48:18
De la: rondina, la data 2012-05-08 09:45:12Scuza-ma, tu cati ani ai ?!


dupa exprimare nu mai mult de 12, dupa gandire nu mai mult de 14 iar dupa "experienta" este deja mult prea matura!
helau, zdrentuito!

Pupic Kissu' !
rondina
Postat pe 8 Mai 2012 10:00
De la: kudika_6509, la data 2012-05-07 23:28:38
Poveste e destul de simpla....eu dupa cum am spus in alt topic imi doresc un baiat...insa cum el nu ma vrea am decis eu asa ca sa-l fac gelos oarecum...asa ca am trecut la atac..iar acum sunt prinsa intre doi baieti...unu e un copil de 18ani cu care stiu ca nu pot avea vreun viitor lui placandu-i sa fie cu mai multe fete deodataiar celalalt e un pic mai mare ca mine insa nu sunt sigura de ceea ce vrea de la mine noi fiind in tratative oarecum...m-a intrebat el daca ar putea fi ceva mai mult intre noi insa eu la momentu respectiv nu i-am zis nici da nici ba asa ca a ramas sa ne mai vedem...faza e ca acum eu chiar imi doresc sa fiu cu unu dintre ei poate asa imi canalizez si eu atentia spre altcineva si nu ma mai gandesc la tipu care are deja relatia de 2 ani...ce spuneti?? cum ar trebui sa procedez astfel incat sa nu ranesc pe nimeni ca pana la urma nimeni n-are nicio vina pt prostiile mele...
va pup si va multumesc anticipat


Parerea mea e ca ar trebui sa fii singura pana vei intalni un barbat care sa te atraga cu adevarat! Nu face mari compromisuri cand e vorba de viata ta, acceptand orice fel de relatie doar de dragul de a nu mai fi singura!
kokeshi
Postat pe 8 Mai 2012 11:11
De la: kudika_6509, la data 2012-05-07 23:28:38
Poveste e destul de simpla....eu dupa cum am spus in alt topic imi doresc un baiat...insa cum el nu ma vrea am decis eu asa ca sa-l fac gelos oarecum...asa ca am trecut la atac..iar acum sunt prinsa intre doi baieti...unu e un copil de 18ani cu care stiu ca nu pot avea vreun viitor lui placandu-i sa fie cu mai multe fete deodataiar celalalt e un pic mai mare ca mine insa nu sunt sigura de ceea ce vrea de la mine noi fiind in tratative oarecum...m-a intrebat el daca ar putea fi ceva mai mult intre noi insa eu la momentu respectiv nu i-am zis nici da nici ba asa ca a ramas sa ne mai vedem...faza e ca acum eu chiar imi doresc sa fiu cu unu dintre ei poate asa imi canalizez si eu atentia spre altcineva si nu ma mai gandesc la tipu care are deja relatia de 2 ani...ce spuneti?? cum ar trebui sa procedez astfel incat sa nu ranesc pe nimeni ca pana la urma nimeni n-are nicio vina pt prostiile mele...
va pup si va multumesc anticipat

La unul ii place sa fie cu mai multe fete, celalalt nu sti sigur ce vrea de la tine.Draga mea, exista ceva de care sa fi sigura??Nu vezi ca o dai in bara de cate ori incerci sa ai o relatie??Parca te-ai grabi undeva, de ce nu lasi timpul sa decida??Poate ca nici unul din ei nu e potrivit pentru tine, din moment ce nu esti sigura de nimic.Pentru a intemeia o relatie trebuie sa existe sentimente din ambele parti!!!Simti asa ceva din partea vreunuia??Ia-ti capul din nori si adu-ti picioarele pe pamant
dany1971
Postat pe 8 Mai 2012 11:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Reflecta imaginea cuiva caracterul persoanei respective? 15 De la: liza24_84 3 Mai 2009 11:55
Panelurile online 2 De la: kudika_33873 17 Aprilie 2013 18:20
eu sagetator.el pesti 39 De la: antonela_p07 27 Ianuarie 2016 19:39
incercam??? 21 De la: kudika023403 7 Iulie 2009 17:05
lectie de leadership de la un om de succes 6 De la: thadoogback 14 Octombrie 2010 18:00