Setari Cookie-uri

Manichiura pedichiura pentru barbati

Stie cineva un salon exclusiv barbatesc in Zona Mihai Bravu, Timpuri Noi, Tineretului? Undeva unde sa faca si manichiura si pedichiura, nu solar sau epilat barbatesc.
Sotului meu ii place sa se ingrijeasca, plus ca are ceva probleme cu pedichiura, dar refuza sa mearga la o pedichiurista intr-un salon de femei.El merge de ceva timp la "Daniel's barber shop", un salon doar pentru barbati, undeva in Radu Beller, si este extrem de incantat: patronul este cel care este si stilist si a adus din Anglia si aplica conceptul consacrat acolo de barber, care a cam disparut in Romania ultimilor zeci de ani. Iar manichiura si pedichiura se fac intr-un salon separat.
In fine, noi ne-am mutat in sudul Bucurestiului si uneori sotului meu ii este cam peste mana sa ajunga in Dorobanti, sau daca se grabeste foarte tare. De aceea m-a pus sa ma interesez aici, unde stie ca gasesc raspuns la orice, daca nu s-a mai deschis ceva de genul asta undeva mai aproape de noi, macar pentru back-up.
jurnalul
Postat pe 14 Mai 2012 17:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
unghii false _ model gratuit!!! 2 De la: blazenetwork 5 August 2010 15:09
recomandare 4 De la: elena15manu 3 Septembrie 2009 17:57
APLICATII EXTENSII UNGHII 1 De la: glamour_nails4u 13 Octombrie 2010 15:36
Unghii false UNIC IN ROMANIA!! CU GARANTIE!! 1 De la: Micka3lla 6 Mai 2011 14:05
UNGHII FALSE GEL-GENE FALSE 1 De la: unghii_false_gene_false 1 Iunie 2010 12:04