Setari Cookie-uri

Buna..

Am o relatie de 1an si cateva luni.....sunt casatorita si El..la fel...la inceput,totul a fost ok.reguli..si conditii..apoi...a urmat perioada de declin.....certuri ,impacari..certuri..iar impacari.....el,ma inseala....vrea si cu altele..cu toate astea nu renunta nicodata la mine.....sunt..nefericita..nu pot iesi din acest cerc..il iubesc(in felul lui..stiu ca si el ma iubeste)mai nou..isi doreste si alte experiente.................am accpetat..de cateva ori de dragul lui..ce sa fac.....nu pot discuta cu nimeni..desii..sunt viitor psiholog..mi-a foarte greu...e o povara totul...simt ca ma sting....cu taoate astea..nu stiu daca pot renunta la el....
kudika439679
Postat pe 20 Mai 2012 08:29
Trebuie sa renunti, sigur s-a plictisit de aceasta relatie!
Titanika
Postat pe 20 Mai 2012 13:56
De la: kudika439679, la data 2012-05-20 08:29:23Am o relatie de 1an si cateva luni.....sunt casatorita si El..la fel...la inceput,totul a fost ok.reguli..si conditii..apoi...a urmat perioada de declin.....certuri ,impacari..certuri..iar impacari.....el,ma inseala....vrea si cu altele..cu toate astea nu renunta nicodata la mine.....sunt..nefericita..nu pot iesi din acest cerc..il iubesc(in felul lui..stiu ca si el ma iubeste)mai nou..isi doreste si alte experiente.................am accpetat..de cateva ori de dragul lui..ce sa fac.....nu pot discuta cu nimeni..desii..sunt viitor psiholog..mi-a foarte greu...e o povara totul...simt ca ma sting....cu taoate astea..nu stiu daca pot renunta la el....
Esti viitor psiholog???Sa nu mai zici la nimeni ,dar la nimeni despre viata ta personala pt ca te rade si cu dosul nu esti echilibrata absolut deloc,un om ca tine ar trebui sa stie ce vrea de la viata..va iubiti?prosti,este doar atractie FIZICA SI NIMICA IN PLUS.Te minti singura si ne minti si pe noi,dar orb este cine nu vede.Rusine...
criszoe
Postat pe 20 Mai 2012 14:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help me girls !! 1 De la: lilboogirl 2 Iulie 2010 03:32
O substanta incolora din vagin 51 De la: perianu 24 Octombrie 2010 00:49
posterioare 9 De la: felixcat 15 Iunie 2011 11:35
ce credeti? 13 De la: gigel_curiosu 24 Aprilie 2010 22:24
vreau mai multa actiune in pat!! ce pot face? 67 De la: Papusikmika 11 Iunie 2009 21:28