Setari Cookie-uri

Dragostea nu tine cont decat de legile ei

Buna tuturor!Acum o luna cand ma intorceam din Italia am cunoscut un barbat,de fapt chiar soferul microbuzului.Nu e genul de persoana de care sa te indragostesti la prima vedere(e cam uratel)insa are un farmec aparte.Cred ca mie mi-a facut ceva(sigur) pentru ca de atunci ma gandesc incontinuu la el.Nu mi s-a mai intamplat asta pana acum.E ciudat pt ca nici nu stiu ce fel de sentimente sunt.As vrea sa-l sun,sa vb cu el,poate sa-l invit la o cafea,dar daca ma refuza?Nu sunt obisnuita sa fiu refuzata.Peste o luna voi pleca iar.Si voi pleca cu el.Sa astept pana atunci sa vb cu el fata in fata sau sa-l sun?Voi ce credeti?
kudika_8506
Postat pe 26 Mai 2012 21:03
Te-ai intrebat daca-i insurat???
Titanika
Postat pe 26 Mai 2012 21:08
Eu zic sa astepti,timpul le rezolva pe toate.
Succes!
criszoe
Postat pe 26 Mai 2012 21:14
Nu este. :D Stiu sigur
kudika_8506
Postat pe 26 Mai 2012 21:14
de unde esti asa sigura ca nu este?ti a zis el?
kudika_7151
Postat pe 26 Mai 2012 21:27
Nu are rost sa intru in detalii.Am niste surse sigure.El nu mi-a spus ca nu am vb prea mult,dar mi-a lasat la un moment dat impresia ca ar fi interesat insa nimic mai mult.
kudika_8506
Postat pe 26 Mai 2012 21:48
De la: kudika_8506, la data 2012-05-26 21:03:22Buna tuturor!Acum o luna cand ma intorceam din Italia am cunoscut un barbat,de fapt chiar soferul microbuzului.Nu e genul de persoana de care sa te indragostesti la prima vedere(e cam uratel)insa are un farmec aparte.Cred ca mie mi-a facut ceva(sigur) pentru ca de atunci ma gandesc incontinuu la el.Nu mi s-a mai intamplat asta pana acum.E ciudat pt ca nici nu stiu ce fel de sentimente sunt.As vrea sa-l sun,sa vb cu el,poate sa-l invit la o cafea,dar daca ma refuza?Nu sunt obisnuita sa fiu refuzata.Peste o luna voi pleca iar.Si voi pleca cu el.Sa astept pana atunci sa vb cu el fata in fata sau sa-l sun?Voi ce credeti?


Draga mea de soferi de autobuz am fost si eu curtata - de fiecare data cand mergeam in Spania. Ai grija ca majoritatea sunt curvalai - interesul lor nu este de mai mult decat o aventura! Acuma or mai fi si minuni dar ma rog - eu zic parerea mea la modul general in legatura cu acest subiect.
kudika_nikole
Postat pe 26 Mai 2012 22:18
kudika_6668
Postat pe 26 Mai 2012 22:26
De la: kudika_8506, la data 2012-05-26 21:48:21Nu are rost sa intru in detalii.Am niste surse sigure.El nu mi-a spus ca nu am vb prea mult,dar mi-a lasat la un moment dat impresia ca ar fi interesat insa nimic mai mult.



Atunci nu e rau sa-ti faci lipeala cu el,mai trimiti un pachet acasa,poate si bani!Sa ai bafta in curier
Titanika
Postat pe 26 Mai 2012 23:09
De la: kudika_8506, la data 2012-05-26 21:03:22Buna tuturor!Acum o luna cand ma intorceam din Italia am cunoscut un barbat,de fapt chiar soferul microbuzului.Nu e genul de persoana de care sa te indragostesti la prima vedere(e cam uratel)insa are un farmec aparte.Cred ca mie mi-a facut ceva(sigur) pentru ca de atunci ma gandesc incontinuu la el.Nu mi s-a mai intamplat asta pana acum.E ciudat pt ca nici nu stiu ce fel de sentimente sunt.As vrea sa-l sun,sa vb cu el,poate sa-l invit la o cafea,dar daca ma refuza?Nu sunt obisnuita sa fiu refuzata.Peste o luna voi pleca iar.Si voi pleca cu el.Sa astept pana atunci sa vb cu el fata in fata sau sa-l sun?Voi ce credeti?


Asa cum ti-a facut ochi dulci tie, asa poate face si alteia. Eu zic sa nu-i spui nimic si sa nu mai crezi orice iti spune.
kokeshi
Postat pe 14 Iunie 2012 10:17
De la: kudika_8506, la data 2012-05-26 21:03:22Buna tuturor!Acum o luna cand ma intorceam din Italia am cunoscut un barbat,de fapt chiar soferul microbuzului.Nu e genul de persoana de care sa te indragostesti la prima vedere(e cam uratel)insa are un farmec aparte.Cred ca mie mi-a facut ceva(sigur) pentru ca de atunci ma gandesc incontinuu la el.Nu mi s-a mai intamplat asta pana acum.E ciudat pt ca nici nu stiu ce fel de sentimente sunt.As vrea sa-l sun,sa vb cu el,poate sa-l invit la o cafea,dar daca ma refuza?Nu sunt obisnuita sa fiu refuzata.Peste o luna voi pleca iar.Si voi pleca cu el.Sa astept pana atunci sa vb cu el fata in fata sau sa-l sun?Voi ce credeti?



Cred ca te-a luat valul inainte de termen!!!!!!!De ce trebuie sa fii tu initiatoarea dialogului??Nu mai ai rabdare??????Tu esti ,doar una dintre multele ,care fac ruta Romania-Italia,si nimic mai mult,in scopurile personale bineinteles!!Ce date ai ,referitoare la soferul respectiv??Asteapta sa-l revezi,sa observi cum se comporta,daca te abordeaza in vreun fel si cum o face,,sunt multe aspecte de analizat!!!Grabesti lucrurile,in necunostinta de cauza!!!
MissRainbow
Postat pe 14 Iunie 2012 10:51
Are lumea dreptate,cand zice una-alta pe sus.Da' ce-ai de pierdut daca vezi care-i treaba cu sofeuru' ?!
S-o pricepe si-ala la ceva ....Ca doar nu crezi ca l-ai gasit pe fat-frumos-calare-pe-jumatate- de -microbuz,tur si retur.
nicossia
Postat pe 14 Iunie 2012 19:00
Si cam ce este acel "ceva" care ti l-a facut acel sofer?!
rondina
Postat pe 14 Iunie 2012 19:28
De la: kudika_8506, la data 2012-05-26 21:03:22Buna tuturor!Acum o luna cand ma intorceam din Italia am cunoscut un barbat,de fapt chiar soferul microbuzului.Nu e genul de persoana de care sa te indragostesti la prima vedere(e cam uratel)insa are un farmec aparte.Cred ca mie mi-a facut ceva(sigur) pentru ca de atunci ma gandesc incontinuu la el.Nu mi s-a mai intamplat asta pana acum.E ciudat pt ca nici nu stiu ce fel de sentimente sunt.As vrea sa-l sun,sa vb cu el,poate sa-l invit la o cafea,dar daca ma refuza?Nu sunt obisnuita sa fiu refuzata.Peste o luna voi pleca iar.Si voi pleca cu el.Sa astept pana atunci sa vb cu el fata in fata sau sa-l sun?Voi ce credeti?
DE LA CE FIRMA ERA MICROBUZUL ?
PARTENERDEVIS
Postat pe 14 Iunie 2012 19:52
Traim in anul 2012. Nu cred ca mai exista fete care 'asteapta'. Nu pierzi nimic daca incerci sa-l contactezi tu. Insa sper ca ai destula minte sa realizezi daca el e doar unul dintre cei care agata fete doar pentru aventuri.
O sa-ti dai seama... Bafta!
kudika075493
Postat pe 15 Iunie 2012 20:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O iubesc nespus de mult !!! 5 De la: Lucky75 9 Aprilie 2013 17:42
Va rog, ajutati-ma cu niste idei!!! 15 De la: kudika_941657 27 Noiembrie 2013 20:49
Astm Bronsic 1 De la: kudika_33120 6 Aprilie 2013 19:53
un sfat sincer ,.va rog 9 De la: kudika_14381 17 August 2012 15:50
ce parere aveti de fetele din ziua de azi 39 De la: puiut_77 22 Februarie 2011 11:32