Setari Cookie-uri

Ce sa fac,daca am inceput sa tin la el?

Ar trebui sa se inceapa ...ca in povesti insa na fost,n-am tras prea mare atentie acestei relatie,deoarece eram indragostita de alt cineva.. din pacate,Nu am deschis ochii la moment,imi pare acum.baiatul intradevar ma iubea,era mereu cu mine,alturi ...mereu la bine si la greu,de cele mai multe ori ma foloseam de el,probabil...nu stiam cei cu mine..(el era acel care dupa ce relatie aveam ma plingeam lui si ii spuneam ce simteam..chiar dk stiam k ma iubea...acum 4 luni si gasit prietena..de fapt eram foarte geloasa..dar nu dedeam pe fata,niciodata..insa ma farima de dinauntru..o iubeste dupa spusele si faptele lui pe ea,nu sunt genu de persoana sa despart pe cineva,dar singura sufar,am avut ocazia in timp de aceste 4 luni sa fim intr-o companie,cu el....imi era atit dor de el..si pina la urma..neam sarutat)simteam ca e al meu...dar din pacate realizam...k nuuuuu....Va rog..dati-mi vri-un sfat):*Va multumesc)
kudika_980
Postat pe 6 Iunie 2012 18:41
imi raspunde:(
kudika_980
Postat pe 6 Iunie 2012 19:16
eu zic sa-ti dai 2 palme ca le meriti, pac pac. si treci mai departe un sut in fund e un pas in fata, intotdeauna!
muza_ta
Postat pe 6 Iunie 2012 20:23
De la: kudika_980, la data 2012-06-06 18:41:04Ar trebui sa se inceapa ...ca in povesti insa na fost,n-am tras prea mare atentie acestei relatie,deoarece eram indragostita de alt cineva.. din pacate,Nu am deschis ochii la moment,imi pare acum.baiatul intradevar ma iubea,era mereu cu mine,alturi ...mereu la bine si la greu,de cele mai multe ori ma foloseam de el,probabil...nu stiam cei cu mine..(el era acel care dupa ce relatie aveam ma plingeam lui si ii spuneam ce simteam..chiar dk stiam k ma iubea...acum 4 luni si gasit prietena..de fapt eram foarte geloasa..dar nu dedeam pe fata,niciodata..insa ma farima de dinauntru..o iubeste dupa spusele si faptele lui pe ea,nu sunt genu de persoana sa despart pe cineva,dar singura sufar,am avut ocazia in timp de aceste 4 luni sa fim intr-o companie,cu el....imi era atit dor de el..si pina la urma..neam sarutat)simteam ca e al meu...dar din pacate realizam...k nuuuuu....Va rog..dati-mi vri-un sfat):*Va multumesc)
INTR-ADEVAR POATE TE IUBEA SAU POATE A VRUT DOAR ATENTIA TA...OARE CINE POATE STII EXACT CE ARE OMUL IN SUFLET???
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 20:37
De la: kudika_980, la data 2012-06-06 18:41:04Ar trebui sa se inceapa ...ca in povesti insa na fost,n-am tras prea mare atentie acestei relatie,deoarece eram indragostita de alt cineva.. din pacate,Nu am deschis ochii la moment,imi pare acum.baiatul intradevar ma iubea,era mereu cu mine,alturi ...mereu la bine si la greu,de cele mai multe ori ma foloseam de el,probabil...nu stiam cei cu mine..(el era acel care dupa ce relatie aveam ma plingeam lui si ii spuneam ce simteam..chiar dk stiam k ma iubea...acum 4 luni si gasit prietena..de fapt eram foarte geloasa..dar nu dedeam pe fata,niciodata..insa ma farima de dinauntru..o iubeste dupa spusele si faptele lui pe ea,nu sunt genu de persoana sa despart pe cineva,dar singura sufar,am avut ocazia in timp de aceste 4 luni sa fim intr-o companie,cu el....imi era atit dor de el..si pina la urma..neam sarutat)simteam ca e al meu...dar din pacate realizam...k nuuuuu....Va rog..dati-mi vri-un sfat):*Va multumesc)


Daca el o iubeste pe noua iubita, tu nu mai poti face nimic. Ar fi trebuit sa apreciezi ceea ce ai la momentul potrivit. Regretele tale sunt tardive acum.
kudika_10817
Postat pe 4 Iulie 2012 14:36
De la: kudika_980, la data 2012-06-06 18:41:04Ar trebui sa se inceapa ...ca in povesti insa na fost,n-am tras prea mare atentie acestei relatie,deoarece eram indragostita de alt cineva.. din pacate,Nu am deschis ochii la moment,imi pare acum.baiatul intradevar ma iubea,era mereu cu mine,alturi ...mereu la bine si la greu,de cele mai multe ori ma foloseam de el,probabil...nu stiam cei cu mine..(el era acel care dupa ce relatie aveam ma plingeam lui si ii spuneam ce simteam..chiar dk stiam k ma iubea...acum 4 luni si gasit prietena..de fapt eram foarte geloasa..dar nu dedeam pe fata,niciodata..insa ma farima de dinauntru..o iubeste dupa spusele si faptele lui pe ea,nu sunt genu de persoana sa despart pe cineva,dar singura sufar,am avut ocazia in timp de aceste 4 luni sa fim intr-o companie,cu el....imi era atit dor de el..si pina la urma..neam sarutat)simteam ca e al meu...dar din pacate realizam...k nuuuuu....Va rog..dati-mi vri-un sfat):*Va multumesc)



Draga mea,nehotararea ta ,a jucat un rol determinant in pierderea tanarului respectiv!!!Vezi-ti de drumul tau,daca nu ai stiut sa profiti de oportunitatea ivita,acum,orice intentie este nefondata!!!
Suferi?Nu-i nimic,tocmai din suferinta se naste taria de caracter,fermitatea,puterea de decizie!!!
Sfatul meu,este acela de a merge pe un drum,paralel cu cel al tanarului respectiv!!!Nu ai apreciat ,ce ai avut ,langa tine, la un moment dat,,cauta sa inveti sa pretuiesti momentul!!

MissRainbow
Postat pe 4 Iulie 2012 14:50
De la: kudika_10817, la data 2012-07-04 14:36:48
De la: kudika_980, la data 2012-06-06 18:41:04Ar trebui sa se inceapa ...ca in povesti insa na fost,n-am tras prea mare atentie acestei relatie,deoarece eram indragostita de alt cineva.. din pacate,Nu am deschis ochii la moment,imi pare acum.baiatul intradevar ma iubea,era mereu cu mine,alturi ...mereu la bine si la greu,de cele mai multe ori ma foloseam de el,probabil...nu stiam cei cu mine..(el era acel care dupa ce relatie aveam ma plingeam lui si ii spuneam ce simteam..chiar dk stiam k ma iubea...acum 4 luni si gasit prietena..de fapt eram foarte geloasa..dar nu dedeam pe fata,niciodata..insa ma farima de dinauntru..o iubeste dupa spusele si faptele lui pe ea,nu sunt genu de persoana sa despart pe cineva,dar singura sufar,am avut ocazia in timp de aceste 4 luni sa fim intr-o companie,cu el....imi era atit dor de el..si pina la urma..neam sarutat)simteam ca e al meu...dar din pacate realizam...k nuuuuu....Va rog..dati-mi vri-un sfat):*Va multumesc)


Daca el o iubeste pe noua iubita, tu nu mai poti face nimic. Ar fi trebuit sa apreciezi ceea ce ai la momentul potrivit. Regretele tale sunt tardive acum.


*ceea ce ai avut
kudika_10817
Postat pe 4 Iulie 2012 14:52
...si pe viitor nu mai repeta greselile...invata din ele! Ce nu te uicide, te face mai puternica!
rondina
Postat pe 4 Iulie 2012 14:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa construiesc o casa in Bucuresti 7 De la: Cristina_Lauby_1 7 Mai 2014 20:06
Fiinta speciala-Femeia 37 De la: Darius_ 11 Martie 2014 00:34
ma mai iubeste oare?????? 1 De la: kudika096023 26 Iulie 2010 23:05
Mi-am pierdut prietena cea mai buna. 8 De la: kudika382747 27 Mai 2012 12:18
stiti voi;;) 2 De la: kudika_929241 30 Iulie 2013 04:34