Gambe inestetice

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika410890 Avatarul lui kudika410890

17 mesaje

Pot sa spun ca am niste gambe oribilee !! Sunt destul de mari in comparatie cu partea de sus a picioarelor. Am facut sport, dar masa musculara a crescut si se vede tot mai urat. Se pot remodela prin lipomassage sau electrostimulare? Ce mai pot face?
Raporteaza abuz de limbaj
angelo_micnegrusiurat Avatarul lui angelo_micnegrusiurat

5305 mesaje
Oras: bucuresti

De la: kudika410890, la data 2012-06-11 19:52:06Pot sa spun ca am niste gambe oribilee !! Sunt destul de mari in comparatie cu partea de sus a picioarelor. Am facut sport, dar masa musculara a crescut si se vede tot mai urat. Se pot remodela prin lipomassage sau electrostimulare? Ce mai pot face?

draga mea, gamba poate sa fie musculoasa,personal iomi place mai mult asa...cu conditia sa fie glezna subtire

daca ai glezna subtire,nu-ti fa griji,e foarte bine cu arata

daca ai glezna groasa in schimb.....nu mai ai ce sa le faci,poti sa stai si in cap. pune o poza la profil sa vedem si noi
http://www.facebook.com/Salon.LaC0quette
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika410890, la data 2012-06-11 19:52:06Pot sa spun ca am niste gambe oribilee !! Sunt destul de mari in comparatie cu partea de sus a picioarelor. Am facut sport, dar masa musculara a crescut si se vede tot mai urat. Se pot remodela prin lipomassage sau electrostimulare? Ce mai pot face?

Consulta un instructor sau daca poti relationa cu un medic sportiv!!In orice caz,,daca gleznele se mentin subtiri,atenueaza din efectul optic neplacut!!Aceasta modificare a masei musculare,este specifica situatiilor,cand protagonistul renunta la sportul de performanta,care l-a consacrat!!!
Now is me ,who is next?
kudika515148 Avatarul lui kudika515148

11 mesaje

nu,cele mai eficiente ar fi injectii cu botox daca e vorba de masa msculara excesiv dezvoltata sau citeva sedinte de radiofrecventa daca e vorba de grasime.Uneori poate fi de fapt edem limfatic in care tratamentul eate liposuctia .succes
kudika429019 Avatarul lui kudika429019

2 mesaje

Fa in continuare sport, dar aerobic. Iti recomand si sala daca te intereseaza...
elena_gheorghe Avatarul lui elena_gheorghe

34 mesaje

draga mea, incearca la un medic estetician. si mai nou, am citit de implantul cu silicon in gamba. vezi ce poti face. iti doresc succes si ti-l recomand pe medicul estetician morad iancu.
kudika_9330 Avatarul lui kudika_9330

8 mesaje

Incearca si cu masaj! mai bine gambe musculoase decat atrofiate!