Setari Cookie-uri

Eu sagetatoare , el scorpion...

Eu sunt in zodia centaurului iar el se afla in semnul alaturat mie. I-mi place de el mult desi diferenta de varsta este de 4 ani si 11 luni,eu fiind mai mare. Ce sfaturi i-mi dati d.p.d.v astral,exista vreo sansa ca sa formam in viitor un cuplu de neoprit?Eu vreau o familie alaturi de el si nu ma intereseaza diferenta de varsta,n-a contat niciodata si primul prieten cu care am stat mai bine de 6 ani a fost cu 2 ani si 10 luni mai mic,a fost balanta,nu a fost sa fiedar asta e o alta poveste.Mi-e foarte drag de el si simt ca pot sa fiu "eu" in preajma lui,fara minciuni,fara masca,exact asa cum sunt.Dati-mi un sfat sa stiu ce hotarare sa iau mai departe,noi vorbim de un an si jumatate. Mersi anticipat!!!
kudika478244
Postat pe 25 Iulie 2012 19:30
partea cu zodiile nu conteaza...mai mult ar trebui sa conteze ceea ce este intre voi, cum va simtit voi, cum va intelegeti chesti de genul...din puntul meu de vedere
dontworibehapi
Postat pe 25 Iulie 2012 19:35
De la: kudika478244, la data 2012-07-25 19:30:31Eu sunt in zodia centaurului iar el se afla in semnul alaturat mie. I-mi place de el mult desi diferenta de varsta este de 4 ani si 11 luni,eu fiind mai mare. Ce sfaturi i-mi dati d.p.d.v astral,exista vreo sansa ca sa formam in viitor un cuplu de neoprit?Eu vreau o familie alaturi de el si nu ma intereseaza diferenta de varsta,n-a contat niciodata si primul prieten cu care am stat mai bine de 6 ani a fost cu 2 ani si 10 luni mai mic,a fost balanta,nu a fost sa fiedar asta e o alta poveste.Mi-e foarte drag de el si simt ca pot sa fiu "eu" in preajma lui,fara minciuni,fara masca,exact asa cum sunt.Dati-mi un sfat sa stiu ce hotarare sa iau mai departe,noi vorbim de un an si jumatate. Mersi anticipat!!!


Fiid sagetatoare, tu esti o persoana plina de viata si extrovertita, el, fiind scorpion, este un om inchis in el si posesiv. Crezi ca ai face fata unei persoane morocanoasa adesea si geloasa pe deasupra? Daca da, atunci succes!
kudika_10817
Postat pe 27 Iulie 2012 11:17
*fiind
kudika_10817
Postat pe 27 Iulie 2012 11:17
Stiu cum este,sunt constienta ca nu-mi spune intotdeauna totul , parca-i este teama de ceva...poate sa nu-l inteleg gresit...oricum sunt constienta ca este o persoana inchisa deoarece nu lasa pe oricine sa-i deschida usa sufletului.Ne vedem foarte rar dar si eu si el am fost cu scoala...eu am facut facultatea dupa 3 ani de repaos si vara aceasta am dat licenta asa ca nu aveam timp sa ne vedem prea des si oricum si el este student in penultimul an. Asa cum este mie drag de el iar in fond si la urma urmei cu totii putem lasa de la noi pt ca relatia sa evolueze in directia propice ambilor parteneri . Simt dorinta aceea vie de fiecare data cand il simt aproape,se formeaza acea chimie de atractie reciproca intotdeauna cand ne vedem fie ca au trecut doar 3 zile sau 3 saptamani, il doresc si-l vreau numai pentru mine. Nu sunt o persoana prea agitata ci destul de calma si-mi place sa-mi petrec timpul liber in sanul familiei(sunt o familista convinsa) asta deoarece am putin timp liber pentru ca-mi place sa stiu ca ziua de maine nu ma surprinde pe nepusa-masa,vreau sa pot oferii celor dragi tot confortul de care au nevoie.
kudika478244
Postat pe 3 August 2012 22:24
nu imi permit sa dau sfaturi dar am si eu o parere... daca ai sa cauti pe forum ai sa gasesti cam ce fel de probleme intampin eu cu un scorpion... nu spun ca totul tine de zodii dar... si al meu e un introvertit.... relatia noastra a fost super 1 an impreuna si apoi 1 an si la distanta ... iar acum cand suntem iarasi impreuna ceva nu mai merge ... comunicare zero.... durere multa si multa frustrare... nu cred ca asta se datoreaza zodiei ci unor caracteristici ale acesteia pe care le-a dobandit si iubitul meu... ii e teama de ceva, ii e teama sa se exprime, ii e teama sa traiasca si sa fie fericit zic eu...
NGH
Postat pe 3 August 2012 22:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
i need.... 22 De la: kudika337202 18 Decembrie 2010 19:55
A trecut atractia sau nu mai e bun la pat? 5 De la: kitty_krieger 4 Iunie 2010 14:56
CAPRA e animal,sau pozitzie? 42 De la: oargacorina 9 Mai 2011 17:41
Petreceri unde poti sa iti gasesti un/o partener/a 3 De la: marriann 10 Februarie 2012 09:11
cat de importanta e marimea penisului? 73 De la: ralu_michael 9 Iunie 2009 16:16