Setari Cookie-uri

sex

am 16ani el 19 il iubesc foarte foarte mult ne intilnim de 9 luni suntem fericiti impreuna.ma iubeste si el la nebunie.sunt sau mai bine zis am fost virgina!!!!!!!!ma simt pierduta in intuneric nustiu ce sa fac?????
el ma sustine cum poate si macar ca ma temeam foarte mult s-a intimplat.ma doare tot in mine.penisul lui nu a intrat pina la urma de la inceput nu intra deloc o durere nebuna imi patrunse tot corpul!!!!nu ne-am protejat dar n-a terminat in mine......si fiind-ca sunt o fire gingasa dar rabdatoare am rabdat si la urma i-am zis ca ma doare!raspunsul lui ma dat jos cu totu!!nu-i nimic dupa cum am vazut nu te-a chiar durut tot ii bine nu-ti fa griji!
am inceput sa tremur ca nu intelegea ce-i cu mine sa speriat foarte mult dar nu-si da seama ca am suferit mult ca sa-i fie bine lui!ma simt dezamagita si mereu imi pare ca ii indiferent si cu toate ca stiu ca nu-i asa ma mistuia mii de ginduri.
parintii mei au incredere in el si-l iubesc mult...ma tem ca vor afla
azi am vorbit cu el si mi-a zis ca ma iubeste si sa nu ma gindesc la prostii ca nu ma va lasa niciodata si ca am facut asta ca sa fie relatiile mai rezistente
si totusi mi se pare mereu ca sunt singura in lume


va rog dati-mi un sfat
kudika029052
Postat pe 24 Mai 2009 16:36
si nu inteleg. ai vreo intrebare? de ce ai postat? nu aveai cui sa-i spui? unde-i buba?
l_diana_c
Postat pe 24 Mai 2009 16:47
Hmm... draga mea, desi exprimarea - ca urmare a excesului de telenovele de mana a saptea - lasa de dorit, inteleg ce vrei sa spui. Ai facut sex. Lui i s-a parut ok, pentru ca tu nu au tzipat, iar tu, desi te-a durut, nu ai spus.... Ti-e teama ca parintii ar afla.... Asta e?
Stai linistita, prima data e de cele mai multe ori o dezamagire (mai ales cand o faci asa devreme si nu ai practic nici o informatie). Din ceea ce spui tu, ai facut-o pentru el. "Sa-i fie lui bine" ... Aici e greseala. O faci ca sa-ti fie tie bine, si cand simti ca iti doresti si esti pregatita... Ma rog, asta e...
Nu ai de ce sa te simti singura pe lume, pana la urma nu e cine stie ce: ai facut sex. Atat.
De acum incolo o sa te doara mai putin si - poate - cand o sa fii mai matura - o sa ajunga sa-ti si placa...
Bafta!
Dor_a
Postat pe 24 Mai 2009 17:00
De la: l_diana_c, la data 2009-05-24 16:47:29si nu inteleg. ai vreo intrebare? de ce ai postat? nu aveai cui sa-i spui? unde-i buba?


u nu intelegi ca nu a intrat toata
si nu stie daca mai este virgina s'au nu
da si u o adresa,si dupa aea i'ti spun yo daca sa rezolvat problema

offfffffffffffffffff,copii astea de 16 ani!!!!!!!!!!
scorpyoW
Postat pe 24 Mai 2009 17:00
De la: scorpyow, la data 2009-05-24 17:00:26
De la: l_diana_c, la data 2009-05-24 16:47:29si nu inteleg. ai vreo intrebare? de ce ai postat? nu aveai cui sa-i spui? unde-i buba?


u nu intelegi ca nu a intrat toata
si nu stie daca mai este virgina s'au nu
da si u o adresa,si dupa aea i'ti spun yo daca sa rezolvat problema

offfffffffffffffffff,copii astea de 16 ani!!!!!!!!!!


l_diana_c
Postat pe 24 Mai 2009 18:50
De la: kudika029052, la data 2009-05-24 16:36:49am 16ani el 19 il iubesc foarte foarte mult ne intilnim de 9 luni suntem fericiti impreuna.ma iubeste si el la nebunie.sunt sau mai bine zis am fost virgina!!!!!!!!ma simt pierduta in intuneric nustiu ce sa fac?????
el ma sustine cum poate si macar ca ma temeam foarte mult s-a intimplat.ma doare tot in mine.penisul lui nu a intrat pina la urma de la inceput nu intra deloc o durere nebuna imi patrunse tot corpul!!!!nu ne-am protejat dar n-a terminat in mine......si fiind-ca sunt o fire gingasa dar rabdatoare am rabdat si la urma i-am zis ca ma doare!raspunsul lui ma dat jos cu totu!!nu-i nimic dupa cum am vazut nu te-a chiar durut tot ii bine nu-ti fa griji!
am inceput sa tremur ca nu intelegea ce-i cu mine sa speriat foarte mult dar nu-si da seama ca am suferit mult ca sa-i fie bine lui!ma simt dezamagita si mereu imi pare ca ii indiferent si cu toate ca stiu ca nu-i asa ma mistuia mii de ginduri.
parintii mei au incredere in el si-l iubesc mult...ma tem ca vor afla
azi am vorbit cu el si mi-a zis ca ma iubeste si sa nu ma gindesc la prostii ca nu ma va lasa niciodata si ca am facut asta ca sa fie relatiile mai rezistente
si totusi mi se pare mereu ca sunt singura in lume


va rog dati-mi un sfat

Daca tot ai inceput viata sexuala, merg la ginecolog sa-ti recomande metode contraceptive.Inclusiv tu va trebui sa te "auto-educi" despre sexualitate. Dupa intrebarile pe care le pui se vede ca nici parintii nici la scoala nu ai fost educata in acest domeniu. Iar faza cu "!nu ne-am protejat dar n-a terminat in mine" denota ca nici el nu are habar ca ar exista lichidul seminal ...blabla
http://psisenzual.wordpress.com/2008/02/07/adolescenta-abstinenta-sau-activitate-sexuala-prematura/
http://www.viatadeliceu.ro/de-vorba-cu-psihologul/sa-vorbim-un-pic-despre-erotismul-si-viata-sexuala-in-adolescenta/
Restul gandurilor care te bantuie, discuta cu el, cu o prietena etc...
Si daca intr-o zi relatia se va termina, viata merge mai departe...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 24 Mai 2009 21:21
ummmm.... ai 16 ani, bun asta am inzteles, eo nam inzteles de ce naiba nu teai gandyt inainte la urmari?
Heavenlied
Postat pe 24 Mai 2009 21:24
auaaaaaaaaaleo
fetita....daca tu nu ai fost pregatita in plan psihic s-o faci cu el, de ce ai facut-o ?!
morticia_adams
Postat pe 24 Mai 2009 21:25
De la: kudika029052, la data 2009-05-24 16:36:49am 16ani el 19 il iubesc foarte foarte mult ne intilnim de 9 luni suntem fericiti impreuna.ma iubeste si el la nebunie.sunt sau mai bine zis am fost virgina!!!!!!!!ma simt pierduta in intuneric nustiu ce sa fac?????
el ma sustine cum poate si macar ca ma temeam foarte mult s-a intimplat.ma doare tot in mine.penisul lui nu a intrat pina la urma de la inceput nu intra deloc o durere nebuna imi patrunse tot corpul!!!!nu ne-am protejat dar n-a terminat in mine......si fiind-ca sunt o fire gingasa dar rabdatoare am rabdat si la urma i-am zis ca ma doare!raspunsul lui ma dat jos cu totu!!nu-i nimic dupa cum am vazut nu te-a chiar durut tot ii bine nu-ti fa griji!
am inceput sa tremur ca nu intelegea ce-i cu mine sa speriat foarte mult dar nu-si da seama ca am suferit mult ca sa-i fie bine lui!ma simt dezamagita si mereu imi pare ca ii indiferent si cu toate ca stiu ca nu-i asa ma mistuia mii de ginduri.
parintii mei au incredere in el si-l iubesc mult...ma tem ca vor afla
azi am vorbit cu el si mi-a zis ca ma iubeste si sa nu ma gindesc la prostii ca nu ma va lasa niciodata si ca am facut asta ca sa fie relatiile mai rezistente
si totusi mi se pare mereu ca sunt singura in lume


va rog dati-mi un sfat
bah eo sti ce nam intzeles? nam intzeles de ce ne intrebi pe noi ce sa faci tu, pai te feresty de ginecology, si vezi ce se intampla, oohhh deash fi lampa lu aladin teash ajuta mai mult` da nusss:))))
Heavenlied
Postat pe 24 Mai 2009 21:26
De la: morticia_adams, la data 2009-05-24 21:25:48auaaaaaaaaaleo
fetita....daca tu nu ai fost pregatita in plan psihic s-o faci cu el, de ce ai facut-o ?!
pai intrebarile "dc ai faqto" nu au rost:))) ka deja o faqto indif de motiv..intrebarea e cat timp o so tzi asha, intro zi o sa ziki si nu daia k o s te mistuie gandu ci ka cumva cumva tat so afla si de nu` atunci good luck
Heavenlied
Postat pe 24 Mai 2009 21:28
De la: Heavenlied, la data 2009-05-24 21:24:02ummmm.... ai 16 ani, bun asta am inzteles, eo nam inzteles de ce naiba nu teai gandyt inainte la urmari?


gata ai terminato cu topicul u???
ai venit aici sa dai sfaturi???
scorpyoW
Postat pe 24 Mai 2009 21:29
valeeeeeeeuuuuuuu poate ca il iubesti dar daca nu esti pregatita...degeaba il iubesti nerabdarea asta si curiozitatea de a sti ce e sexul ..ce face din copii din ziua de astazi ...[nu ca as fi vreo invechita ]
nebuna94
Postat pe 24 Mai 2009 21:29
De la: morticia_adams, la data 2009-05-24 21:25:48auaaaaaaaaaleo
fetita....daca tu nu ai fost pregatita in plan psihic s-o faci cu el, de ce ai facut-o ?!


"Din dragoste"......
amr2009
Postat pe 24 Mai 2009 21:32
De la: amr2009, la data 2009-05-24 21:32:41
De la: morticia_adams, la data 2009-05-24 21:25:48auaaaaaaaaaleo
fetita....daca tu nu ai fost pregatita in plan psihic s-o faci cu el, de ce ai facut-o ?!


"Din dragoste"......


frica sa n'ul pearda,greseala ei este ca nu a cerut sfaturi,de la cineva
tantalaul a bagat ca migu,si da doamne bine,
nu ati citit ce a scris,ca ea tremura toata,o durea,nu stiu ce mama naibi mai avea,si el ii spunea ca asa e prima data
va dati seama cam ce urgie a fost acolo
scorpyoW
Postat pe 24 Mai 2009 21:49
De la: Heavenlied, la data 2009-05-24 21:28:03
De la: morticia_adams, la data 2009-05-24 21:25:48auaaaaaaaaaleo
fetita....daca tu nu ai fost pregatita in plan psihic s-o faci cu el, de ce ai facut-o ?!
pai intrebarile "dc ai faqto" nu au rost:))) ka deja o faqto indif de motiv..intrebarea e cat timp o so tzi asha, intro zi o sa ziki si nu daia k o s te mistuie gandu ci ka cumva cumva tat so afla si de nu` atunci good luck


invata linba romana,si apoi da sfaturi
scorpyoW
Postat pe 24 Mai 2009 21:53
De la: kudika029052, la data 2009-05-24 16:36:49am 16ani el 19 il iubesc foarte foarte mult ne intilnim de 9 luni suntem fericiti impreuna.ma iubeste si el la nebunie.sunt sau mai bine zis am fost virgina!!!!!!!!ma simt pierduta in intuneric nustiu ce sa fac?????
el ma sustine cum poate si macar ca ma temeam foarte mult s-a intimplat.ma doare tot in mine.penisul lui nu a intrat pina la urma de la inceput nu intra deloc o durere nebuna imi patrunse tot corpul!!!!nu ne-am protejat dar n-a terminat in mine......si fiind-ca sunt o fire gingasa dar rabdatoare am rabdat si la urma i-am zis ca ma doare!raspunsul lui ma dat jos cu totu!!nu-i nimic dupa cum am vazut nu te-a chiar durut tot ii bine nu-ti fa griji!
am inceput sa tremur ca nu intelegea ce-i cu mine sa speriat foarte mult dar nu-si da seama ca am suferit mult ca sa-i fie bine lui!ma simt dezamagita si mereu imi pare ca ii indiferent si cu toate ca stiu ca nu-i asa ma mistuia mii de ginduri.
parintii mei au incredere in el si-l iubesc mult...ma tem ca vor afla
azi am vorbit cu el si mi-a zis ca ma iubeste si sa nu ma gindesc la prostii ca nu ma va lasa niciodata si ca am facut asta ca sa fie relatiile mai rezistente
si totusi mi se pare mereu ca sunt singura in lume


va rog dati-mi un sfat


de ce ti se pare ca esti singura pe lume? ca te-a durut cand ai facut sex prima oara? pai te cam contrazici mai draga , spui ca baiatul te iubeste si sunteti fericiti , apoi ca te simti singura vorbeste cu mama ta daca tot il adora pe baiatu asta si intreaba si tu una si alta iar data viitoare nu mai suporta atata durere in tacere ca daca nu comunici cu el ramai naiba marcata si traumatizata de prima experienta sexuala
Peony
Postat pe 24 Mai 2009 22:03
eu zic sa nu bagi in seama comentariile rele care s-au facut!cel mai bine e sa vb cu el,pt ca la 19 ani nu stiu cate stie sa te i-a mai usor si dupa un timp o vei face cu placere...insa nu uita de contraceptie!!!!!
coolcoco
Postat pe 24 Iunie 2009 16:30
Porostia care ai facuto tu e ca ai tacut in timp ce te durea...trebuia sai spui si oricum el trebuia sa fie foarte grijuliu cu tine...nu a intrat penisului lui in tine..parerea mea e ca nai fost excitata..puteai folosi un lubrifiant...sau un prezervativ..desi sincera sa fiu eu nu le suport:P...prima data niciodata nu e asa cum tiai dorii aia e clar...dar a doua oara poate fi perfecta siti spun inca un lucru sa fim seriosi un baiat crezi ca rezista fara sex..merge la alta daca nui oferi u sau daca nui faci placerile...sexu e un lucru important intro relatie..el poate strica o relatie sau sa faca lucrurile mult mai frumoase...:pdaca stii ca nu e indiferent incerca sa scapi de gandurile rele incerca sa te gandesti la ceva bun pt ca astfel iti faci rau tie...cum sa fii singura....mie imi pare ca tu dai prea multa importanta la lucruri care te fac sa suferi..cat timp ai incredere in iubitu tau si stii ca te iubeste...bucurate cal ai... bye
lavy_girl92
Postat pe 24 Iunie 2009 16:59
din cate am citit eu...nici unul dintre voi nu a fost informat.
parerea mea amandoi aveti o parte de vina:tu pt ca ai tacut si el pt ca nu a fost mai atent la tine...
.
Andre_Ioana
Postat pe 24 Iunie 2009 17:12
hmmmmmm.....sti ce zic eu?nu prea are rost sa te stresezi k doar dak ai facut-o ai facut-o.....nu mai poti da timpul inapoi!intodeauna knd vrei sa iti incepi viata sexuala kred k cel mai potrivit este sa doreasca ambii parteneri!nu doar k sa ii satisfaci cuiva dorintele....eu am o mentalitate poate putin km aiurea poti zice....dar mie nu mi se pare ok sa te dai oricarui baiat....asa k el vrea si k iti zice k te iubeste....si bla bla!uneori baietii is km smecheri....si in special la 19 ani habar nu are ce doreste si ce vrea k adevarat de la viata!Oricum viata merge inainte....k bune k rele
cozina
Postat pe 24 Iunie 2009 18:23
asta e, acum gata s-a intamplat si nu mai poti schimba nimic, prostia ta este ca te-ai cam grabit, si nu ma intelege gresit, nu am conceptii si principii de "fata mare", nu exista o varsta optima pentru inceperea vietii sexuale, toata treaba e sa fii pregatita atat din punct de vedere fizic cat si psihic, si la fel de important este ca inainte de acest "pas", sa te asiguri ca ai un minim de informatii, la urma urmei in momentul in care "iti permiti" sa iei o astfel de hotarare, trebuie sa-ti asumi si niste responsabilitatii.

Esti o copila, si-ti inteleg nelinistea, dar e o prostie sa faci acest lucru doar pentru ca vrei sa-l tii aproape pe el de tine, sau sa se simta el bine....oricum macar pe viitor incearca sa-ti strangi niste informatii, si ai grija incearca sa te protejezi, serios, este un lucru foarte important.

Referitor la durere.....el cu ce gandeste????, chiar daca nu ai zis nimic, el oricum trebuia sa-si dea seama...in fine.....parerea mea e sa te gandesti bine, daca tu faci niste sacrificii pentru el.... iar el nici nu le observa.....e nasol!

Invata sa te respecti tu pe tine.....si in acelasi timp cere-i respect...daca nu e in stare sa te respecte.....
gargaritamica
Postat pe 24 Iunie 2009 20:29
De la: kudika029052, la data 2009-05-24 16:36:49am 16ani el 19 il iubesc foarte foarte mult ne intilnim de 9 luni suntem fericiti impreuna.ma iubeste si el la nebunie.sunt sau mai bine zis am fost virgina!!!!!!!!ma simt pierduta in intuneric nustiu ce sa fac?????
el ma sustine cum poate si macar ca ma temeam foarte mult s-a intimplat.ma doare tot in mine.penisul lui nu a intrat pina la urma de la inceput nu intra deloc o durere nebuna imi patrunse tot corpul!!!!nu ne-am protejat dar n-a terminat in mine......si fiind-ca sunt o fire gingasa dar rabdatoare am rabdat si la urma i-am zis ca ma doare!raspunsul lui ma dat jos cu totu!!nu-i nimic dupa cum am vazut nu te-a chiar durut tot ii bine nu-ti fa griji!
am inceput sa tremur ca nu intelegea ce-i cu mine sa speriat foarte mult dar nu-si da seama ca am suferit mult ca sa-i fie bine lui!ma simt dezamagita si mereu imi pare ca ii indiferent si cu toate ca stiu ca nu-i asa ma mistuia mii de ginduri.
parintii mei au incredere in el si-l iubesc mult...ma tem ca vor afla
azi am vorbit cu el si mi-a zis ca ma iubeste si sa nu ma gindesc la prostii ca nu ma va lasa niciodata si ca am facut asta ca sa fie relatiile mai rezistente
si totusi mi se pare mereu ca sunt singura in lume


va rog dati-mi un sfat
niciodata sa nu spui niciodata...pasta o stiai
adrianoo33
Postat pe 24 Iunie 2009 21:01
helenita5
Postat pe 24 Iunie 2009 23:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubirea nu are varsta :) 31 De la: kudika050320 10 August 2013 19:16
cum sa ajungi la marele O? 96 De la: battleofwits 19 Octombrie 2010 10:58
10 cm ajung? 22 De la: Eva32 3 Septembrie 2011 02:43
nu ma simt satisfacuta! 7 De la: crissulinaa 8 Martie 2016 06:58
ajutati-ma va rog! 20 De la: dusmanu_lu_Celina 20 Noiembrie 2010 16:55