Setari Cookie-uri

Despre videochat

De la: kudika_13309, la data 2012-07-31 17:29:02
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:23:40
De la: kudika_13309, la data 2012-07-31 17:20:45[quote name=tocmai ti-ai dat raspunsul. material genetic plus activitate continua...adica experienta si antrenament



Draga mea,te-am intrebat care sunt formele inteligentei,din punctul tau de vedere,nu mijloacele prin care aceasta se dezvolta!!!!Nu ocoli raspunsul!!!



nu am skill-uri de mare psiholog dar prin inteligenta inteleg capacitatea de a acumula niste informatii, din experienta personala sau nu, de a le adauga unui material genetic si de a le folosi cand situatia le impune. ca sa raspund negru pe alb intrebarii tale cred ca inteligenta are ca forme informarea, experienta, capacitatea de adaptare si de discernamant. in principiu



Draga mea,tot ceea ce spui este veridic,dar numai privit ca instrumente de lucru ale inteligentei,si nicidecum,ca esenta a ei!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Iulie 2012 17:35


Titanika,nu am vazut,caci nu practic asemenea medii,dar informatiile exista peste tot,,incepand de la sursele media,cat si prin informarile de libera circulatie,de la om ,la om!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Iulie 2012 17:40
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:35:14
De la: kudika_13309, la data 2012-07-31 17:29:02
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:23:40
De la: kudika_13309, la data 2012-07-31 17:20:45[quote name=tocmai ti-ai dat raspunsul. material genetic plus activitate continua...adica experienta si antrenament



Draga mea,te-am intrebat care sunt formele inteligentei,din punctul tau de vedere,nu mijloacele prin care aceasta se dezvolta!!!!Nu ocoli raspunsul!!!



nu am skill-uri de mare psiholog dar prin inteligenta inteleg capacitatea de a acumula niste informatii, din experienta personala sau nu, de a le adauga unui material genetic si de a le folosi cand situatia le impune. ca sa raspund negru pe alb intrebarii tale cred ca inteligenta are ca forme informarea, experienta, capacitatea de adaptare si de discernamant. in principiu



Draga mea,tot ceea ce spui este veridic,dar numai privit ca instrumente de lucru ale inteligentei,si nicidecum,ca esenta a ei!!!


cred ca e o problema de viziune cu care ne confruntam. eu am spus simplu ca este o forma, fiindca asa o vad si fiindca asta e opinia mea. forma, intrument sau metoda de lucru este totuna pentru mine.
kudika_13309
Postat pe 31 Iulie 2012 17:41
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:40:10

Titanika,nu am vazut,caci nu practic asemenea medii,dar informatiile exista peste tot,,incepand de la sursele media,cat si prin informarile de libera circulatie,de la om ,la om!!!


Eu cred ca acelasi lucru fac eu cu sotu cand vorbim in fiecare seara si nu sant langa el....
atunci fetele cu ce gresesc ca doar si asa nu simt ele nimic,doar ca sant actrite desavarsite
Titanika
Postat pe 31 Iulie 2012 17:44
De la: kudika_13309, la data 2012-07-31 17:41:20[quote name=cred ca e o problema de viziune cu care ne confruntam. eu am spus simplu ca este o forma, fiindca asa o vad si fiindca asta e opinia mea. forma, intrument sau metoda de lucru este totuna pentru mine.



Nu este problema de viziune,ci de intelegere a sensurilor cuvintelor sau exprimarilor folosite in text!!!Viziunea asupra inteligentei ,,este una singura,,aceasta este reprezentata de importanta si valoarea inteligentei umane,,in dezvoltarea omului,,aceasta ne deosebeste de animale,la care,totul este instinctual,primar!!
MissRainbow
Postat pe 31 Iulie 2012 17:47
De la: Titanika, la data 2012-07-31 17:44:03
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:40:10

Titanika,nu am vazut,caci nu practic asemenea medii,dar informatiile exista peste tot,,incepand de la sursele media,cat si prin informarile de libera circulatie,de la om ,la om!!!


Eu cred ca acelasi lucru fac eu cu sotu cand vorbim in fiecare seara si nu sant langa el....
atunci fetele cu ce gresesc ca doar si asa nu simt ele nimic,doar ca sant actrite desavarsite




Sa nu-mi spui ca esti diva,producatoare de placeri virtuale sotului tau!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Iulie 2012 17:48
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:47:04
De la: kudika_13309, la data 2012-07-31 17:41:20[quote name=cred ca e o problema de viziune cu care ne confruntam. eu am spus simplu ca este o forma, fiindca asa o vad si fiindca asta e opinia mea. forma, intrument sau metoda de lucru este totuna pentru mine.



Nu este problema de viziune,ci de intelegere a sensurilor cuvintelor sau exprimarilor folosite in text!!!Viziunea asupra inteligentei ,,este una singura,,aceasta este reprezentata de importanta si valoarea inteligentei umane,,in dezvoltarea omului,,aceasta ne deosebeste de animale,la care,totul este instinctual,primar!!


de-aia suntem diferiti pentru a avea viziuni diferite..daca discutam de matematica sau chimie sau alte stiinte exacte atunci exista o singura viziune...vorbim de ceva ce tine de psihologie. in concluzie, imi mentin parerea si o respect pe a ta.
kudika_13309
Postat pe 31 Iulie 2012 17:53
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:48:57
De la: Titanika, la data 2012-07-31 17:44:03
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:40:10

Titanika,nu am vazut,caci nu practic asemenea medii,dar informatiile exista peste tot,,incepand de la sursele media,cat si prin informarile de libera circulatie,de la om ,la om!!!


Eu cred ca acelasi lucru fac eu cu sotu cand vorbim in fiecare seara si nu sant langa el....
atunci fetele cu ce gresesc ca doar si asa nu simt ele nimic,doar ca sant actrite desavarsite




Sa nu-mi spui ca esti diva,producatoare de placeri virtuale sotului tau!!!


reciproce,macar odata la luna
Titanika
Postat pe 31 Iulie 2012 17:57
De la: Titanika, la data 2012-07-31 17:57:21
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:48:57
De la: Titanika, la data 2012-07-31 17:44:03
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:40:10

Titanika,nu am vazut,caci nu practic asemenea medii,dar informatiile exista peste tot,,incepand de la sursele media,cat si prin informarile de libera circulatie,de la om ,la om!!!


Eu cred ca acelasi lucru fac eu cu sotu cand vorbim in fiecare seara si nu sant langa el....
atunci fetele cu ce gresesc ca doar si asa nu simt ele nimic,doar ca sant actrite desavarsite




Sa nu-mi spui ca esti diva,producatoare de placeri virtuale sotului tau!!!


reciproce,macar odata la luna



relatie la distanta?
kudika_13309
Postat pe 31 Iulie 2012 18:00
De la: kudika_13309, la data 2012-07-31 18:00:55
De la: Titanika, la data 2012-07-31 17:57:21
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:48:57
De la: Titanika, la data 2012-07-31 17:44:03
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:40:10

Titanika,nu am vazut,caci nu practic asemenea medii,dar informatiile exista peste tot,,incepand de la sursele media,cat si prin informarile de libera circulatie,de la om ,la om!!!


Eu cred ca acelasi lucru fac eu cu sotu cand vorbim in fiecare seara si nu sant langa el....
atunci fetele cu ce gresesc ca doar si asa nu simt ele nimic,doar ca sant actrite desavarsite




Sa nu-mi spui ca esti diva,producatoare de placeri virtuale sotului tau!!!


reciproce,macar odata la luna



relatie la distanta?



Nuuuuu,detasata din cauza serviciului
Titanika
Postat pe 31 Iulie 2012 18:18
De la: kudika_13309, la data 2012-07-31 17:53:17[quote name=
de-aia suntem diferiti pentru a avea viziuni diferite..daca discutam de matematica sau chimie sau alte stiinte exacte atunci exista o singura viziune...vorbim de ceva ce tine de psihologie. in concluzie, imi mentin parerea si o respect pe a ta.



In regula!!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Iulie 2012 19:13
De la: kudika_13309, la data 2012-07-31 17:09:14
De la: rondina, la data 2012-07-31 17:04:30Mda....tu chiar crezi ce spui!
Videochatul este doar un alt mod de a mascha prostitutia! Nu poate fi perceput decat ceea ce este...apoi, de ce tii atat de mult la impresia celorlalti?! Tu oricum esti chitita sa faci orice pentru multi bani...si sigur nu-ti va parea, prea "nud sau vulgar" atata timp cat ies bani frumosi din asta! Go 4 it...vad ca esti pusa pe "fapte mari" !




este corect ce spui... intr-o masura...nu e vorba ca tin la parerea celorlalti...fiindca nu o iau in considerare si nu ma influenteaza in niciun fel...dar ma intereseaza. e usor sa etichetezi si sa arati cu degetul asa cum ai spus "esti chitita sa faci orice ptr bani". nu e chiar asa, spui asta fiindca esti dezinformata. ma inalnesc zilnic cu opinii ca a ta

Eiiii...afla ca voi supravietui bine merci, asa...dezinformata cum spui tu!

rondina
Postat pe 31 Iulie 2012 19:22
buna! afara nu e privita munca asta ca o chestie tabu-avem de progresat intr-adevar! exista niste reguli de utilizare si app de raspunsul cu 2100 de euro in 3 luni la sectiunea non-adult m-as indoi; de ce spun asta? pt ca lumea intra sa vada ceva,partea de discutii ``cu pers singure`` da,intra si asta acolo,unii intra doar ca sa stea de vorba!
ruby_ta
Postat pe 10 August 2012 09:39
.........si app de bani-depinde cat esti de deschis (nebun pt unii) ca sa faci asta! dak uni prefera sa se chinuie pt 800-1000 de lei salariu(insuficient) pe luna intr-un loc de munk obisnuit-HAI SA TRAIASCA! ce sa zic? ast pareri
ruby_ta
Postat pe 10 August 2012 09:42
De la: ruby_ta, la data 2012-08-10 09:42:29.........si app de bani-depinde cat esti de deschis (nebun pt unii) ca sa faci asta! dak uni prefera sa se chinuie pt 800-1000 de lei salariu(insuficient) pe luna intr-un loc de munk obisnuit-HAI SA TRAIASCA! ce sa zic? ast pareri

Eu am cosuri si alunite pe peste tot oare ar merje ?
MAMAITA
Postat pe 10 August 2012 15:09
Femeile se impart in doua categorii: Doamne si Doamne Fereste!
MAMAITA
Postat pe 10 August 2012 15:16
De la: rondina, la data 2012-07-31 17:04:30Mda....tu chiar crezi ce spui!
Videochatul este doar un alt mod de a mascha prostitutia! Nu poate fi perceput decat ceea ce este...apoi, de ce tii atat de mult la impresia celorlalti?! Tu oricum esti chitita sa faci orice pentru multi bani...si sigur nu-ti va parea, prea "nud sau vulgar" atata timp cat ies bani frumosi din asta! Go 4 it...vad ca esti pusa pe "fapte mari" !


PS: Dupa parerea ta am putea considera ca atunci cand ai fost conceput/a a fost tot printr-o forma de prostitutie mascata?

In primul rand in RO nu se poate vorbi de moralitate, de nici un fel. In al doilea rand, este un job si punct. Datul cu parerea, care se practica in frumoasa noastra tara ne-a adus unde suntem, popor de priceputi si atotstiutori (de 2 bani - vechi). Ca si principiu al gandirii (inteligente) ar fi ideal sa-ti dai cu parerea atunci cand cunosti subiectul, altfel mai bine taci, asa cum spune si un proverb celebru.


S-a deschis RT Models Studio intr-o locatie ultra centrala, cu echipament de ultima generatie, respectandu-ne astfel criteriile de performanta. Daca ai 18 ani (impliniti), cunosti limba engleza/franceza/italiana la un nivel conversational, cauti un job din care poti castiga sume frumoase de bani (mediu-1500 $) te asteptam cu un c.v la adresa noastra de e-mail: contact@rtmodels.ro. Nu uitati sa ne vizitati la: www.rtmodels.ro

PS: Nu se impune si nu incurajam nuditatea si actiunile sexuale inutile. Banii se fac cu capul in primul rand, nu cautam fotomodele ci doar femei inteligente.
RTmodels_Constanta_1
Postat pe 25 Martie 2013 15:34
De la: RTmodels_Constanta_1, la data 2013-03-25 15:34:29
De la: rondina, la data 2012-07-31 17:04:30Mda....tu chiar crezi ce spui!
Videochatul este doar un alt mod de a mascha prostitutia! Nu poate fi perceput decat ceea ce este...apoi, de ce tii atat de mult la impresia celorlalti?! Tu oricum esti chitita sa faci orice pentru multi bani...si sigur nu-ti va parea, prea "nud sau vulgar" atata timp cat ies bani frumosi din asta! Go 4 it...vad ca esti pusa pe "fapte mari" !


PS: Dupa parerea ta am putea considera ca atunci cand ai fost conceput/a a fost tot printr-o forma de prostitutie mascata?

In primul rand in RO nu se poate vorbi de moralitate, de nici un fel. In al doilea rand, este un job si punct. Datul cu parerea, care se practica in frumoasa noastra tara ne-a adus unde suntem, popor de priceputi si atotstiutori (de 2 bani - vechi). Ca si principiu al gandirii (inteligente) ar fi ideal sa-ti dai cu parerea atunci cand cunosti subiectul, altfel mai bine taci, asa cum spune si un proverb celebru.


S-a deschis RT Models Studio intr-o locatie ultra centrala, cu echipament de ultima generatie, respectandu-ne astfel criteriile de performanta. Daca ai 18 ani (impliniti), cunosti limba engleza/franceza/italiana la un nivel conversational, cauti un job din care poti castiga sume frumoase de bani (mediu-1500 $) te asteptam cu un c.v la adresa noastra de e-mail: contact@rtmodels.ro. Nu uitati sa ne vizitati la: www.rtmodels.ro

PS: Nu se impune si nu incurajam nuditatea si actiunile sexuale inutile. Banii se fac cu capul in primul rand, nu cautam fotomodele ci doar femei inteligente.
cauta n alta parte bagaboanto,,si nu mai gandi ca ti face rau
miezuu
Postat pe 25 Martie 2013 16:15
Despre studio Le chait noir ai auzit ceva,ce parere ai?Chiar as vrea sa stiu.Merci mult!
kudika172071
Postat pe 30 Aprilie 2013 09:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme la munca 33 De la: cosminutza_21 30 Iunie 2013 08:54
Un ceas special.. 31 De la: sally 15 Noiembrie 2010 10:28
Cladiri si Regiunea cat mai “VERDE Energetic”! 1 De la: petre_naidin 29 Martie 2009 16:42
celulita si vergeturile..... 2 De la: naturamag_ro 7 Februarie 2011 09:24
Baie la pisicuta :) 45 De la: Indiana_Jones 19 Octombrie 2011 02:21