Setari Cookie-uri

eu pesti el gemeni....

ce fel de reletie poate sa fie intre femeia pesti si barbatul gemeni???
kudika_14249
Postat pe 14 August 2012 21:31
De la: kudika_14249, la data 2012-08-14 21:31:26ce fel de reletie poate sa fie intre femeia pesti si barbatul gemeni???



Dezastru pe toate planurile!!!!Tu,,visatoare,,el,,realist,,tu,,iubitoare,,el,,indiferent!!!Am intalnit multe incompatibilitati de acest gen,,niciuna nu s-a terminat amiabil!!!!
MissRainbow
Postat pe 14 August 2012 21:40
De la: MissRainbow, la data 2012-08-14 21:40:09
De la: kudika_14249, la data 2012-08-14 21:31:26ce fel de reletie poate sa fie intre femeia pesti si barbatul gemeni???



Dezastru pe toate planurile!!!!Tu,,visatoare,,el,,realist,,tu,,iubitoare,,el,,indiferent!!!Am intalnit multe incompatibilitati de acest gen,,niciuna nu s-a terminat amiabil!!!!

picard-jean-luc
Postat pe 14 August 2012 21:48
dazastru cel mai mare dezastru ! Si eu sunt in pesti si fostul meu sot in gemeni si nu a mers decat o mica perioada 3 ani si pe urma a urmat realitatea ! indiferenta , nepasarea, gelozie neintemeiata etc . iar partea sexuala ... dezastru total . niciodata nu tinea cont de ce imi place si ce vroiam . s-a terminat dupa 9 ani de chin si amaraciune si acum sunt cea mai linistita . si fug cat pot de gemeni .
elena424661
Postat pe 4 Septembrie 2012 11:12
am inteles ca cele doua zodii nu sunt compatibile dar nu totul tine de compatibilitatile zodiilor ci si de cat de evoluati sunteti sentimental si intelectual, cat de maturi sexual sunteti si cat de intelegator esti cu cel de langa tine. Eu sunt gemeni si iubitul meu este pesti, deci la mine e tocmai invers dar amandoi am trecut prin niste lucruri rele, prin niste relatii esuate, el chiar printr-un divort. Asta ne-a ajutat foarte mult sa stim ce ne dorim unul de la altul.
Catalina_Dumitriu_1
Postat pe 4 Septembrie 2012 15:15
lasa zodiile in pace, nu le da o enorma importanta; sunt alte lucruri care conteaza mai mult... si eu citeam mai demult tot ce puteam despre zodii, unele lucruri se potrivesc, dar mult prea putine pentru a te lua dupa ele!
kudi10
Postat pe 5 Septembrie 2012 21:26
Stimata ''nedumerita'' e o relatie care incepe brusc si se termina la fel! Geamanul este semnul cel mai mercurial al zodiacului - frivol, superficial, nervos, NESTATORNIC!!!(vorbim numai legat de relatia de cuplu, altfel placut celor cu care are alt fel de realtii)! Pestele ii va ierta pana la un anumit timp toate minciunile fiind capabil de sacrificiu de sine spre a mentine relatia cat de cat in functiune. Dar, caci vine si asta cand relatia va deveni incendiara ...va disparea asa de fulgerator si eastepta cum a si aparut! este o relatie care nu are nici un fel de viitor! Ca sa nu mai vorbim de ce dezastru e cand la mijloc sunt si copii! Oricum geamanul se va comporta oribil si va fi un deznodamant ce va lasa femeia nativa Pesti, oripilata pe viata! Daca noi toti am dat acelasi verdict e cazul sa, chibzuiesti stand stramb ca si pozitie(aruncata in fotoliu) dar judecand drept! Oricum liberul arbitru functioneaza asa ca viata iti apartine si la fel si greselile! nu e locul si timpul sa abordam si problema spinoasa a partii sexuale..caci se stie ca femeia Peste e una dintre cele mai rafinate amante pe cand barbatul Geaman...nu are performante sexuale demne de cartea recordurilor!!!
kudika117097
Postat pe 6 Septembrie 2012 00:06
Stimata ''nedumerita'' e o relatie care incepe brusc si se termina la fel! Geamanul este semnul cel mai mercurial al zodiacului - frivol, superficial, nervos, NESTATORNIC!!!(vorbim numai legat de relatia de cuplu, altfel placut celor cu care are alt fel de realtii)! Pestele ii va ierta pana la un anumit timp toate minciunile fiind capabil de sacrificiu de sine spre a mentine relatia cat de cat in functiune. Dar, caci vine si asta cand relatia va deveni incendiara ...va disparea asa de fulgerator si eastepta cum a si aparut! este o relatie care nu are nici un fel de viitor! Ca sa nu mai vorbim de ce dezastru e cand la mijloc sunt si copii! Oricum geamanul se va comporta oribil si va fi un deznodamant ce va lasa femeia nativa Pesti, oripilata pe viata! Daca noi toti am dat acelasi verdict e cazul sa, chibzuiesti stand stramb ca si pozitie(aruncata in fotoliu) dar judecand drept! Oricum liberul arbitru functioneaza asa ca viata iti apartine si la fel si greselile! nu e locul si timpul sa abordam si problema spinoasa a partii sexuale..caci se stie ca femeia Peste e una dintre cele mai rafinate amante pe cand barbatul Geaman...nu are performante sexuale demne de cartea recordurilor!!!
kudika117097
Postat pe 6 Septembrie 2012 00:07
Buna eu sunt geamana si iubitul meu este pestii si eu cu totul diferit ,Geamanul stie ce vrea e direct an schimb pestii nu stiu ce vor ...Eu vroiam un viitor cu el, si el vrea banii cu totul alceva.Asa ca nu va luati dupa zodii si dupa inima nu zodia va face relatia
kudika113759
Postat pe 10 Septembrie 2012 11:36
Pai tocmai ti-ai raspuns singura la puzzle, Tu esti Geamana si El e Peste! El va lasa de la el tot timpul si daca va fi asa, tu vei fi gatul relatiei si el capul care se va misca dupa cum vei dori tu. sunt diferente care ating si alte capitole ale vietii si nu doar cele legate de astrologie ci si cele structural anatomice - tu progesteron si el testosteron, Tu agitata si vesnic in miscare iar El visator si cu un picior in astral...impreuna insa nu veti realiza prea multe din pacate. Tu te risipesti vesnic pentru altii iar El va trage la caruta in directia casei - daca te iubeste intr-adevar o va face sincer si poate asa sa iasa ceva insa, din start apa si aerul sunt incompatibile desi sexual el amant neintrecut iar Tu - cand iubitoare cand plictisita, vei prefera sa adopti o atitudine care sa nu te oblige la mari eforturi sentimentale ceea ce iti va asigura pe cat posibil, destula libertate si exercitarea propriei vointe. O perioada va fi bine dar, viata in 2 nu se termina intr - o relatie de tip tinerete fara batranete si imagineaza - ti cum veti fi peste 30 de ani daca sunteti sanatosi!
kudika117097
Postat pe 10 Septembrie 2012 23:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce zodie sunt??? 29 De la: boggdi19 14 August 2013 18:58
NU STIU CE SA FAC ! 37 De la: iryseea 15 Noiembrie 2009 22:42
Culoarea fiecarei zodii 142 De la: scorpio67 12 Aprilie 2010 09:10
Zodii si relatii 3 De la: candy_sweet 5 Octombrie 2009 19:58
eu berbec, el scorpion...oare va merge? 11 De la: angel_de_la_noche 1 Octombrie 2010 23:18