Setari Cookie-uri

daca ignori barbtul gemeni....

buna....

am si eu o problema...iubesc un barbat gemeni dar stiu ca reletia asta nu va duce nicaieri...din cauza cand suntem impreuna ne topim ..si el si eu la fel..dar dupa mereu ne certam...adc eu nu pot sa acept cand el dispare zile integi sa mi dae un semn...atunci tot eu il sun si totul e ok..dar el niciodata nu reconuaste greseala....


acum am decis dupa ce ne am certat ...am sa l ignor...

vreu cumva sa i dau inapoi tot ce mi a dat el..adc zilele cand ma consumam pt el...

stie cineva daca barbatul gemeni e ignorat ce face...???mai ales ca stie ca l iubesc...
kudika_14249
Postat pe 14 August 2012 21:35
De la: kudika_14249, la data 2012-08-14 21:35:33buna....

am si eu o problema...iubesc un barbat gemeni dar stiu ca reletia asta nu va duce nicaieri...din cauza cand suntem impreuna ne topim ..si el si eu la fel..dar dupa mereu ne certam...adc eu nu pot sa acept cand el dispare zile integi sa mi dae un semn...atunci tot eu il sun si totul e ok..dar el niciodata nu reconuaste greseala....


acum am decis dupa ce ne am certat ...am sa l ignor...

vreu cumva sa i dau inapoi tot ce mi a dat el..adc zilele cand ma consumam pt el...

stie cineva daca barbatul gemeni e ignorat ce face...???mai ales ca stie ca l iubesc...



Run,run,run!!!!!
MissRainbow
Postat pe 14 August 2012 21:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum recunosti barbatul mincinos ? 69 De la: kudika_16044 6 Ianuarie 2013 09:23
Eu ´´Leu´´ si El ´´Sagetator´´ 4 De la: DiavolytaTa 4 Aprilie 2009 12:56
Sa il iert sau nu? 45 De la: klaudyaO 3 Aprilie 2009 17:06
NEATZA ALL AGAIN ;) 5 De la: BBFluturas 23 Iunie 2009 17:08
virginitate 12 De la: licuriciul_zapacit 8 Mai 2010 01:02