Setari Cookie-uri

BARBATUL " FATAL" sau BARBATUL SIMPLU si IUBITOR?

buna!sunt curioasa care ar fi alegerea voastra dintre aceste doua genuri de barbati!





sa va spun despre mine...eu am ales barbatul simplu si iubitor...de ce?pt ca imi ofera siguranta,ma iubeste,sunt fericita alaturi de el si chiar daca unii spun ca el nu e pt mine,ca sunt tanara si frumoasa (bla bla bla...),in ochii mei el este barbatul cel mai frumos cu un suflet minunat!


barbatul fatal ma face sa intorc capul,imi place sa admir un barbat frumos...dar nu mi-as dori o relatie cu un tip de acest gen,deoarece asa cum eu intorc dupa el capul,asa vor intoarce multe altele...si sincer nu prea mi-ar place sa-mi impart iubitul cu jumatate de oras



astept parerile voastre!
melycrys
Postat pe 19 Septembrie 2008 17:54
Sa-ti spun un secret : barbatul fatal se poate transforma intr-un barbat simplu si iubitor daca isi gaseste femeia pe care sa o iubeasca in schimb barbatul simplu si iubitor nu se poate transforma in barbat fatal
iris_4_ever
Postat pe 19 Septembrie 2008 18:00
hmmmm.......si barbatul simplu se poate transforma in barbat fatal.......vazut 3 cazuri............yep, se intoarce lumea cu susul in jos.
dienuta_nou
Postat pe 19 Septembrie 2008 18:04
barbatul spalat !
Senia
Postat pe 19 Septembrie 2008 18:05
poate ai dreptate,dar cunosc destui barbati fatali,care chiar arata bine,sunt casatoriti,au copii si cu toate astea isi inseala sotiile fara nici un fel de regret.presupun ca nu s-au insurat doar de dragul de a avea o sotie,se presupune ca au facut-o din dragoste...stii vorba aia "lupu-si schimba paru,dar naravul ba",cam asa sunt si ei...o fac macar pt a verifica daca mai au succes ;)...in plus conteaza cum iti vezi tu iubitul,nu cum il vad altii.
melycrys
Postat pe 19 Septembrie 2008 18:09
Si crezi ca daca nu este fatal e mai cumintel ? nu exista riscul sa se duca la alta ?
iris_4_ever
Postat pe 20 Septembrie 2008 13:04
De la: Senia, la data 2008-09-19 18:05:18barbatul spalat !


corect!!!
de catre gospodina perfecta!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Septembrie 2008 13:35
Aceste 2 variante pe care le`ai dat ca sa alegem dintre ele mi se par oarecum gresite...pt mine , evident....Crezi ca barbatii 'fatali' nu pot fi iubitori?! Ma indoiesc..orice barbat e iubitor atunci cand simte asta ..Si la Urma urmei ce inseamna 'barbatul fatal'?! Pt mine nu inseamna un barbat gen Ken , Iubitul lui Barbie pt ca nu ma atrag genul acela de papusi masculine care arata zici ca sunt scoase din cutie Pt mine un barbat 'fatal' este un barbat care se remarca prin atitudinea lui , un om puternic din toate punctele de vedere care sa imi ispire siguranta , un barbat sarmant.
Apoi...mie niciodata nu mi`au placut oamenii simpli...ma consider o persoana complexa si vreau acelasi lucru de la barbatul de langa mine...un barbat 'simplu' nu m`ar provoca si nu m`ar tine langa el.
Prefer sa stau cu acel barbat pe care eu il consider 'fatal' , nu 99% dintre femei , intrucat nu`mi place spiritul de turma , ca sa nu mai zic ca gusturile nu se discuta...Eu am gasit barbatul fatal deocamdata , nu stiu cati barbati fatali voi mai cunoaste pt ca nu se stie ce imi rezerva viata , insa cu siguranta cel mai 'fatal' (hahaha cum suna ) barbat va fi sotul meu...dar trebuie sa ma mai asteapte ca am alte multe proritati pe lista deocamdata.

So..mi se pare cam aiurea sa imparti barbatii in "simpli si iubitori" si "fatali" ...
Kittynelle
Postat pe 23 Septembrie 2008 21:45
barbatul meu..

Postat pe 23 Septembrie 2008 21:57
inoooooo.... ce replica...

dar daca mai e una care zice tot asa (nu in cazul tau evident)
ce facem atunci?????

raman totusi la varianta barbatul este oglinda femeii replica pe care bunicul meu i-a dat-o fratiorului meu.....din niste motive pe care ma btin sa le mentionez...
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 21:59
eu ii combin si iese unul fatal si iubitor.. pe asta il aleg!

Postat pe 23 Septembrie 2008 22:04
pai eu zic ce-as alege eu...nu mi-am creat niciodata imaginea ideala...si cand m-am indragostit s-a intamplat pur si simplu...si asa am ramas pana-n ziua de azi...si sincer..chiar nu stiu in ce categorie l-as putea incadra..fatal nu e sigur..dar nici simplu nu e..

Postat pe 23 Septembrie 2008 22:06
mmmmm vreau si io unu'.... feteleor de rezerva aveti pe careva????
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 22:10
barbat simplu? nu exista!

Postat pe 26 Septembrie 2008 14:26
sunt de acord cu inocica
allexxys
Postat pe 1 Octombrie 2008 15:01
De la: Iris4ever, la data 2008-09-19 18:00:59Sa-ti spun un secret : barbatul fatal se poate transforma intr-un barbat simplu si iubitor daca isi gaseste femeia pe care sa o iubeasca in schimb barbatul simplu si iubitor nu se poate transforma in barbat fatal

CE DREPTATE AI!!!!
Pinna
Postat pe 7 Octombrie 2008 21:41
De la: Iris4ever, la data 2008-09-20 13:04:19Si crezi ca daca nu este fatal e mai cumintel ? nu exista riscul sa se duca la alta ?

IAR ADEVAR VORBESTI!!!!!
Pinna
Postat pe 7 Octombrie 2008 21:42
mdea sarumana tuturor
cum poate am mai zis :intra parintele in actiune
nu cred ca am eu ce cauta in acest topic pt ca daca mi-as exprima parerea ati putea zice ca sunt pe invers si mai bine ma abtin in schimb ca sa fiu "modest"uita-ti-va la pozele din profilu meu ce incadrare merit fatal sau iubitor?
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 02:07
De la: Loveliness, la data 2008-09-23 22:04:44eu ii combin si iese unul fatal si iubitor.. pe asta il aleg!


deacord cu tine
Alexandra09
Postat pe 16 Noiembrie 2008 21:08
De la: Iris4ever, la data 2008-09-19 18:00:59Sa-ti spun un secret : barbatul fatal se poate transforma intr-un barbat simplu si iubitor daca isi gaseste femeia pe care sa o iubeasca in schimb barbatul simplu si iubitor nu se poate transforma in barbat fatal

asa este
mkdisk
Postat pe 19 Noiembrie 2008 09:11
nu sariti daca nu sunt de acord, am vazut barbati simplii care au ajuns fatali, cu ajutorul partenerei bineinteles...finul meu de ex, nu mi-ar fi trecut prin cap ca poate arata asa de bine, sa-l vedeti dupa un an de casnicie! a ramas simplu si iubitor in esenta, dar hoho! sa vedeti ce intorc fetele capul dupa el, putina sala, o alta tunsoare, finuta mea ii cumpara hainele, ce mai, arata super ok

Postat pe 19 Noiembrie 2008 11:24
nu stiu cum il vad alte femei pe sotul meu, dar pt mine este barbatul simplu si iubitor acasa, in familie, si fatal atunci cand asta vreau...vorba lu' inocica:barbatul meu...
si intr-adevar am avut o relatie cu un barbat fatal, si se uitau tipele dupa el, nu mi-a placut,se uita si el...si un alt prieten de al meu arata super bine, si avea ochi numai pt mine, deci se pot transforma si barbatii fatali...bafta fetelor

Postat pe 19 Noiembrie 2008 11:27
De ce nu si barbati fatali .Imi plac . Imi place sa vad tipele jinduind dupa ce am eu chiar temporar .Dintotdeauna mi-au placut barbatii f.frumosi, deosebiti care atrag priviri .Imi sta bine linga astfel de barbati . Cei simpli, nesemnificativi ? Nu-s de mine nu-mi plac pur si simplu. Vreau sa am ce nu are toata lumea.

Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:41
acum sa nu generalizez, dar cunosc un barbat fatal, si crede-ma "il are toata lumea" mai exact toate femeile , deoarece nu scapa nici una din cele ametite de fatalitatea lui.

Postat pe 22 Ianuarie 2009 08:55
De la: rami_ramo, la data 2009-01-22 08:55:55acum sa nu generalizez, dar cunosc un barbat fatal, si crede-ma "il are toata lumea" mai exact toate femeile , deoarece nu scapa nici una din cele ametite de fatalitatea lui.


Pai ala e "fatal" ca-l considera asa "fatalistele" nu ca ar fi ceva de capul lui. Un barbat care a fost cu o groaza de femei nu poate fi luat in serios si considerat altceva decat este in realitate.
Eu nu cred ca exista asa ceva. Unii barbati sunt deosebiti si iti raman in minte forever si la altii te uiti de doua ori si i-ai uitat.
Barbatii "frumosi" pot fi si iubitori si frumosi. Iar cei mai putin inzestrati de natura la fel. Iar cei "fatali" daca prin fatali se intelege fustangii sunt vai mama lor. Ti-e si frica sa deschida gura si iti vine sa tot fugi si sa te prefaci ca nu-i cunosti. Nu-i ca-n filme mai!! :)
liliana2005
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:54
barbatul pe care-l iubesti este, inevitabil, fatal in ochii tai
barbatul simplu? hmmm, ce inseamna simplu?
barbatul iubitor? da

deci...combinatia e cea mai buna
kitty_krieger
Postat pe 27 Ianuarie 2009 18:02
Daca e fatal e afemeiat...mai bine simplu,sincer,iubitor :)
liza24_84
Postat pe 11 Februarie 2009 21:53
dupa relatiile mele esuate cu anuminti indivizi,pot sa spun k mi am facut in mintea mea un ideal de baiat cu care as vrea sa fiu...pe langa faptul k ar fi frumos sa fie ingrijit,mi as dori sa aiba acea atitudine de barbat,sa nu se lase asa dus de nas,sa fie atent la nevoiel mele,sa nu se gandeasca numai la binele lui...sa stie ce vrea de la viata si sa imi ofere acea siguranta,sa ma faca sa nu mi mai doresc pe altcineva!!!mi ar placea sa fie romantik si glumetz?(cand e nevoie)si serios si cu atitudine in momentele mai delicate!!!ar mai fi multe de zis dar ma opresc aici...undeva intre fatal si simplu si iubitor...
SweetHappyButterfly
Postat pe 11 Februarie 2009 22:19
De data asta.... AL MEU , e o combinatie intre fatal si iubitor....numai simplu nu e!De fapt ce vb eu.....priviti si comentati
CERALYNA
Postat pe 23 Februarie 2009 13:10
cred ca as alege barbatul simplu si iubitor...cel fatal sigur ar fi un baiat cu fitze
_dulcik_
Postat pe 23 Februarie 2009 14:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imi este teama 124 De la: miss_darine 24 Iunie 2010 21:24
Relatii 8 De la: kudicafex81 10 Iulie 2016 12:57
un sfat... 21 De la: kudika059077 14 August 2009 11:56
ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? 1 De la: omenie 22 Iunie 2010 21:12
cum as putea? 8 De la: kudika_946672 13 Ianuarie 2014 15:26