Setari Cookie-uri

un sfat sincer ,.va rog

am 27 ani,si sunt ku un baiat de aproape 2 ani,ne am mutat dupa 3 luni impreuna,in casa lui,,el are de toate,si zicea k doar o partenera ii lispeste,si de acolo,a inceput calvarul,a venit aici la noi in oras,la o matusa,ce nu a avut copii,,l a slugarit aia,si la lucru,si acasa,era menajera,are 33 ani,si in 10 ani de stat aici,nu a umblat cu nimeni in afara de mine,k nu a fost lasat!
e foarte tipicar,nu tre sa fie un fir de praf in casa,un pahar nelalocu luimca face un circ,monstru,pe langa faptu k matusa,il suna de vreo 8 ori pe zi,pt orice rahat,si de fata cu mine,se purta groaznik ku el,il umilea,si nu era capabil,sa i raspunda!pe langa faptu,k odata am plecat in cioncediu,si dupa ce ne am intors,a spus k ea se spanzura,din cauza k el nu a bagat o in seama,si cand ne am certat,a inceput sa sparga prin casa,m a lovit si pe mine,kiar:(( akum am plecat de la el,,si parca ma simt asa libera!dar prevad ca familiei mele nu o sa i placa,ei nu s de acord cu skimbatu iubitilor!ce sa ma fac,sa trec peste?sa pot infrunta toata lumea? multumesc
kudika_14381
Postat pe 17 August 2012 14:23
De la: kudika_14381, la data 2012-08-17 14:23:54am 27 ani,si sunt ku un baiat de aproape 2 ani,ne am mutat dupa 3 luni impreuna,in casa lui,,el are de toate,si zicea k doar o partenera ii lispeste,si de acolo,a inceput calvarul,a venit aici la noi in oras,la o matusa,ce nu a avut copii,,l a slugarit aia,si la lucru,si acasa,era menajera,are 33 ani,si in 10 ani de stat aici,nu a umblat cu nimeni in afara de mine,k nu a fost lasat!
e foarte tipicar,nu tre sa fie un fir de praf in casa,un pahar nelalocu luimca face un circ,monstru,pe langa faptu k matusa,il suna de vreo 8 ori pe zi,pt orice rahat,si de fata cu mine,se purta groaznik ku el,il umilea,si nu era capabil,sa i raspunda!pe langa faptu,k odata am plecat in cioncediu,si dupa ce ne am intors,a spus k ea se spanzura,din cauza k el nu a bagat o in seama,si cand ne am certat,a inceput sa sparga prin casa,m a lovit si pe mine,kiar:(( akum am plecat de la el,,si parca ma simt asa libera!dar prevad ca familiei mele nu o sa i placa,ei nu s de acord cu skimbatu iubitilor!ce sa ma fac,sa trec peste?sa pot infrunta toata lumea? multumesc



Lasa-l sa stea,in continuare,cu matusa lui!!!
Te simti libera???Minunat,continua sa te simti astfel!!!!Daca acest sentiment persista,,inseamna ca ai luat decizia potrivita! Prioritatile se stabilesc,intotdeauna, in functie de ceea ce doresc cei doi,si nu in functie de ce anume doresc alte persoane!!!
MissRainbow
Postat pe 17 August 2012 14:32
ai luat cea mai bun decizie parasindu-l, asta ti-o dovedeste chiar faptul ca de atunci te simti libera, am trecut si eu printr-o astfel de relatie din care am si un copil dar sincer nu regret deloc ca nu mai sunt cu acea persoana iar copilului meu ii e mai bine fara acel om in viata noastra
Ustina_Cristina_Ivan_1
Postat pe 17 August 2012 14:43
De la: kiss_my_ass, la data 2012-08-17 14:38:09chiar vrei un sfat sincer?!!....invata sa scrii romaneste!!


vai ce isteata esti,,crezi k ope forum,am eu kef de scris corect,,k doar nu s la job dna,,,s ar putea sa am un job,care cere asa ceva,,,,ms orikm,ca te ai ostenit sa mi rasp
kudika_14381
Postat pe 17 August 2012 15:21
Multumesc,ai dreptate!dar el vede ca un zeu in matusa sa,sa mai aud ca a si dormit cu ea in pat!imi e scarba,,si ii facea poze in chiloti,si dezbracat,:(
kudika_14381
Postat pe 17 August 2012 15:23
De la: kiss_my_ass, la data 2012-08-17 15:26:04
De la: kudika_14381, la data 2012-08-17 15:23:41Multumesc,ai dreptate!dar el vede ca un zeu in matusa sa,sa mai aud ca a si dormit cu ea in pat!imi e scarba,,si ii facea poze in chiloti,si dezbracat,:(


sunt mai mult ca sigura ca matusa lui stie sa scrie corect!!


te simti mai isteata akum,k ai vazut greseli pe un site unde se discuta,nu se fac ore de gramatica,,ratato,ku nickname,de RAHAT,,ceea ce esti!
kudika_14381
Postat pe 17 August 2012 15:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Peste 2 saptamani fix, plec la Mare si nu mia venit menstruatia ce fac? 45 De la: moni_monisor 27 Iulie 2015 09:57
posibil sarcina 4 De la: kudika464680 17 August 2013 17:41
viata lipsita de iubire?...sau frika de a o trai? 27 De la: cobra_dm 30 Septembrie 2010 18:40
ce parere aveti de fetele din ziua de azi 39 De la: puiut_77 22 Februarie 2011 11:32
eu capricorn el balanta......ar iesii ceva? 5 De la: kudika418943 28 Septembrie 2011 08:45