Setari Cookie-uri

Ajutor in dragoste!

Buna Kudika, sunt un baiat de 14 ani din Bucuresti, stiu ca este o varsta mica, insa cu ceva timp in urma, cam un an, am fost la cununia unchiului meu, acolo am vazut o fata, care mi s-a parut la inceput o fata care nu e pe gustul meu, si nici macar nu am vorbit cu ea atunci. Insa acum, de curand, cam de 3 zile, am fost la pregatirea, si nunta unchilui meu. La pregatire, a venit in vizita la bunici mei (mama ei fiind sora cu mireasa), si ne-am cunoscut in timpul ala de 2 zile cat a durat zic eu desutl de bine, si m-am cum sa zic... indragostit de ea. Da, in 2 zile ne-am apropiat foarte mult, ba chiar ne-am cunoscut forate bine. Eu cel putin dupa cum vorbesc cu ea, dupa cum ne privim si dupa cum radem unu la altu cand ne rusinam (suntem mai timizi amandoi), imi da impresia ca si ea ma place. Eu chiar tin la ea, am prins sentimente fata de ea, dar din cauza rusinii mele nenorocite, n-am apucat sa o sarut ... . Ea sta departe, tocmai in Pantelimon, iar eu tocmai pe 1 Decembrie, in Bucuresti. Vorbesc cu ea pe Facebook pe messenger, dar parca nu e ca fata-in-fata. Nu stiu daca o sa mai vina in vizita la bunici mei pana la botez :)), cum sa intamplat la cununie de nu a venit in vizita pana la nunta... voi ce parere aveti? Relatia de la distanta merge...? Eu ma gandeam sa-i spun in fata ce simt, dar inca 12 luni.... parca nu pot sa rezist :D.
kudika_14556
Postat pe 20 August 2012 22:57
*DORESC CA TOPICUL SA FIE MUTAT, AM GRESIT SECTUNEA :D.
kudika_14556
Postat pe 20 August 2012 22:59


Cati ani are fata ?
Baiat_virgin
Postat pe 20 August 2012 23:10
De la: kudika_14556, la data 2012-08-20 22:57:40Buna Kudika, sunt un baiat de 14 ani din Bucuresti, stiu ca este o varsta mica, insa cu ceva timp in urma, cam un an, am fost la cununia unchiului meu, acolo am vazut o fata, care mi s-a parut la inceput o fata care nu e pe gustul meu, si nici macar nu am vorbit cu ea atunci. Insa acum, de curand, cam de 3 zile, am fost la pregatirea, si nunta unchilui meu. La pregatire, a venit in vizita la bunici mei (mama ei fiind sora cu mireasa), si ne-am cunoscut in timpul ala de 2 zile cat a durat zic eu desutl de bine, si m-am cum sa zic... indragostit de ea. Da, in 2 zile ne-am apropiat foarte mult, ba chiar ne-am cunoscut forate bine. Eu cel putin dupa cum vorbesc cu ea, dupa cum ne privim si dupa cum radem unu la altu cand ne rusinam (suntem mai timizi amandoi), imi da impresia ca si ea ma place. Eu chiar tin la ea, am prins sentimente fata de ea, dar din cauza rusinii mele nenorocite, n-am apucat sa o sarut ... . Ea sta departe, tocmai in Pantelimon, iar eu tocmai pe 1 Decembrie, in Bucuresti. Vorbesc cu ea pe Facebook pe messenger, dar parca nu e ca fata-in-fata. Nu stiu daca o sa mai vina in vizita la bunici mei pana la botez :)), cum sa intamplat la cununie de nu a venit in vizita pana la nunta... voi ce parere aveti? Relatia de la distanta merge...? Eu ma gandeam sa-i spun in fata ce simt, dar inca 12 luni.... parca nu pot sa rezist :D.




Vaaiiiiiiiiiiii,nu pot sa cred asa ceva!!!!

Copile draga,,ai batista in dotare????Daca da,,sterge-ti nasul si dupa aceea vom sta de vorba!!!!Dar fa acest lucru ,,timp de patru,cinci ani de acum incolo!!!!!Mare noroc ai ,pentru faptul ca nu esti copilul meu,zau!!!!! Ai parinti????
MissRainbow
Postat pe 21 August 2012 08:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
martori la cununia civila 2 De la: grace003710 3 Decembrie 2009 15:07
Locatie nunta ! 2 De la: Denicos 6 Aprilie 2010 18:02
hello 1 De la: grace004918 23 August 2009 10:05
TINUTA CUNUNIA CIVILA! 7 De la: ankaLoredana 18 Februarie 2010 22:36
unde comandati decoratiunile pentru nunta? 83 De la: ully1986 24 August 2017 23:47