Setari Cookie-uri

hellpppp!!

Ma puteti ajuta?? I-am dat ultimi bani surori mele sa-si i-a motor la masina de un an si jumatate, M-am dus la ea si m-a bagat in casa si m-a batut , apoi a chemat si politia. E de necrezut ce mi se intampla. Au sarit toti membri familiei sa ma bata. Eu sunt intr-o situatie critica. Nu stiu cum sa-mi recuperez bani. Sfatuiti-ma!! Nu am facut nici-un act cu ei. Nu imi raspund la telefon. tot ei ma ameninta cu moartea.
kudika476354
Postat pe 11 Septembrie 2012 10:50
De la: kudika476354, la data 2012-09-11 10:50:40Ma puteti ajuta?? I-am dat ultimi bani surori mele sa-si i-a motor la masina de un an si jumatate, M-am dus la ea si m-a bagat in casa si m-a batut , apoi a chemat si politia. E de necrezut ce mi se intampla. Au sarit toti membri familiei sa ma bata. Eu sunt intr-o situatie critica. Nu stiu cum sa-mi recuperez bani. Sfatuiti-ma!! Nu am facut nici-un act cu ei. Nu imi raspund la telefon. tot ei ma ameninta cu moartea.



Nu pot sa cred asa ceva! Ori este o gluma macabra,de prost gust??? Daca nu ai incheiat niciun act ,in vederea acordarii acelei sume de bani,,poti considera cazul incheiat,mai ales daca familia a reactionat impulsiv,si total neadecvat cu modul normal,in care ar trebui sa decurga lucrurile!Nu poti face nimic,in scopul dorit de tine,pacat!!Nu exista acte doveditoare,cu martori aferenti,,poti sa-ti iei adio de la suma respectiva!!!
kudika_15804
Postat pe 11 Septembrie 2012 11:31
De la: kudika476354, la data 2012-09-11 10:50:40Ma puteti ajuta?? I-am dat ultimi bani surori mele sa-si i-a motor la masina de un an si jumatate, M-am dus la ea si m-a bagat in casa si m-a batut , apoi a chemat si politia. E de necrezut ce mi se intampla. Au sarit toti membri familiei sa ma bata. Eu sunt intr-o situatie critica. Nu stiu cum sa-mi recuperez bani. Sfatuiti-ma!! Nu am facut nici-un act cu ei. Nu imi raspund la telefon. tot ei ma ameninta cu moartea.


Daca vrei sa fi bine primita de sora ta du-te si mai dai bani sa-si mai cumpere un motor la masina
papusika_kudika
Postat pe 11 Septembrie 2012 16:24
Da,e foarte adevarat, nu e gluma!!!.Nu stiu ce sa fac, nu stiu. ei nu prea sunt prietenosi, nu au prieteni sunt cam pusnici, numai rau au facut in viata lor. Dar nici mie nu imi vine sa cred!! Credeti-ma nu mai sunt om de atunci, aprind lumanari si ma rog la d-nezeu sa le dea ce vrea el.nu mai am cuvinte, plang intr-una si acum cand va scriu. Ma doare foarte tare.
kudika476354
Postat pe 11 Septembrie 2012 22:18
De la: kudika476354, la data 2012-09-11 22:18:15Da,e foarte adevarat, nu e gluma!!!.Nu stiu ce sa fac, nu stiu. ei nu prea sunt prietenosi, nu au prieteni sunt cam pusnici, numai rau au facut in viata lor. Dar nici mie nu imi vine sa cred!! Credeti-ma nu mai sunt om de atunci, aprind lumanari si ma rog la d-nezeu sa le dea ce vrea el.nu mai am cuvinte, plang intr-una si acum cand va scriu. Ma doare foarte tare.



Domnule,nu-ti critica familia,caci nu este frumos!!Este o situatie de o finete anume,nu se poate interveni in viata de familie a nimanui,chiar daca o facem sfatuitor!!!Impaca-te cu ideea refuzului,de a-ti inapoia banii si asteapta,poate,se vor razgandi si iti vor returna suma respectiva!!!Acolo unde omul nu are sorti de izbanda,poate interveni Divinitatea,lasa timpul sa-si indeplineasca rolul decisiv!!!
kudika_15804
Postat pe 12 Septembrie 2012 08:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am genunchii praf 6 De la: kudika_934107 23 Septembrie 2013 22:48
Help me ! Problema f urgenta 3 De la: Damaris2009 1 Octombrie 2014 16:55
Seminar gratuit 1 De la: Sic_Cogito 21 Iunie 2011 18:30
Himen septat 4 De la: kudika_930877 14 August 2013 15:53
VA ROG SA MA AJUTATI CU NISTE SFATURI...... 16 De la: kudika448418 17 Martie 2012 18:56