Setari Cookie-uri

sampon

Buna fetelor! Ati incercat samponul Garnier Ultra Duox 5 Plants?

Cum vi de pare? Are ceva efecte, adica da ceva volum/vitalitate parului sau e doar minciuna?

Vreau sa mai spun ca parul meu nu are deloc volum, chiar urmatoarea zi dupa spalare sta lpit de cap parca ar fi gras si am incercat si cu sampoane scumpe si cu pretentii dar degeaba.



Astept parerile voastre :*
kudika_18698
Postat pe 18 Octombrie 2012 13:39
De la: kudika_18698, la data 2012-10-18 13:39:00Buna fetelor! Ati incercat samponul Garnier Ultra Duox 5 Plants?

Cum vi de pare? Are ceva efecte, adica da ceva volum/vitalitate parului sau e doar minciuna?

Vreau sa mai spun ca parul meu nu are deloc volum, chiar urmatoarea zi dupa spalare sta lpit de cap parca ar fi gras si am incercat si cu sampoane scumpe si cu pretentii dar degeaba.



Astept parerile voastre :*


In general, sampoanele, indiferent de tipul care sunt, au un singur rol, si anume acela de a degresa parul, dar asta e cam singurul rol pe care il detin, asa ca nu e de mirare ca ai aruncat bani pe sampoane scumpe, dar nu ai fost multumita de rezultat.

Daca parul tau nu are volum, iti recomand mai degraba o vizita la coafor, unde s-o rogi pe coafeza sa-ti faca o tunsoare bob, chiar confera volum, cel putin optic, acest tip de coafura. Mai afirmi, de asemenea, ca-ti sta parul lipit de cap, acesta lucru se intampla pentru ca parul tau nu are volum, dar si pentru ca ai, mai mult ca sigur, un fir de par foarte fin. Ii poti da volum parului nu doar prin tunsoare, ci si suplimentar, prin folosirea de spume de par, fixativ, folosirea periei impreuna cu foehnul etc.
kudika_10817
Postat pe 18 Octombrie 2012 13:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 3 De la: kudika472186 20 Noiembrie 2011 18:43
Help!!! 8 De la: balrog 14 Martie 2011 13:39
Aplic extensii microrings, 4RON/buc MANOPERA GRATIS!!! 1 De la: deea_black_beauty 6 Martie 2011 19:02
cum iese vopseaua de par de pe corp ???? 14 De la: Lady_Boo 7 Aprilie 2014 14:41
Extensii par 3 De la: redvipera0 7 Februarie 2010 23:41