Setari Cookie-uri

Par mai bogat si mai stralucitor

As vrea si eu sa am parul mai des,deci mai bogat si mai stralucitor..imi place si asa cum este,dar as vrea sa il fac sa arate si mai bine..ce imi recomandati? :D
funky4ever
Postat pe 2 Mai 2010 16:26
ar fi multe de spus..
sa ti dau exemplul meu..
nici pe mine nu m-a inzestrat natura cu un par foarte des...dar am mare grija de el...si asa cum e el arata foarte bine

uite,eu sunt obisnuita sa folosesc masca de par o data la 2zile.il am lung aproape de fund:D.
am folosit petrol pt indesire si ca sa imi creasca mai repede...
am observat ca face parul mai stralucitor si ca il face sa creasca putin mai repede.
Ca sa iti spun sincer,doar un par sanatos straluceste.
incearca sa folosesti ceva timp o niste masti bune,cu diferite ingrediente si alternate(pe care le ti nu 20 minute..ci cateva ore )si balsam la fiecare spalare pe care il masezi bine cateva minute.
Cea mai simpla chestie e sa iti clatesti parul cu apa rece/zeama de lamaie/otet .
Ca sa stiu ce sa iti mai recomand...detaliaza-mi putin...parul .cum e el exact:D
blondiewishes
Postat pe 2 Mai 2010 20:52
Mie cred ca mi-ar trebui un spray pt. stralucire..
Ce petrol ai folosit?unde se gaseste?Ah,si petrol,petrol sau masca/sampon cu petrol ?
funky4ever
Postat pe 4 Mai 2010 01:50
masca aceea de la gerovital cu petroleum si ulei de ricin.e sticla verde.
blondiewishes
Postat pe 4 Mai 2010 20:20
Crema pentru stralucire Hegron . http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=184
ikram
Postat pe 6 Mai 2010 11:50
De la: ikram, la data 2010-05-06 11:50:21Crema pentru stralucire Hegron . http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=184


la ce cantitate are si la ce pret...ma indoiesc ca ar fi buna..
vazusem si eu o masca dar ma gandeam sa nu iau teapa cum am luat cu ''super' metropolitans-ul ala...
blondiewishes
Postat pe 6 Mai 2010 20:29
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tuns si vopsit 9 De la: crazy_cat95 26 Mai 2009 21:03
Care este cea mai buna masca-tratament de par? 41 De la: balrog 14 Martie 2011 12:38
Ondulator de par 8 De la: balrog 14 Martie 2011 14:27
HELP 9 De la: Metal_spell 22 Noiembrie 2009 17:42
vopsea profesionala??? 24 De la: andreea_x 26 Aprilie 2016 23:08