Setari Cookie-uri

Ce tratament naturist recomandati pentru slabit?

Buna fetelor. De doi ani de zile m-am ingrasat foarte mult (aproximativ 20 kg). Din cauza stresului mancam foarte mult in fiecare zi. Vroiam sa va intreb daca a folosit cineva Slim Fit? Multa lume mi l-a recomandat insa as mai vrea sa stiu o parere. Ce alte tratamente mai recomandati?
deliutza1975
Postat pe 6 Noiembrie 2012 13:28
De la: deliutza1975, la data 2012-11-06 13:28:43Ce alte tratamente mai recomandati?

Alergatul.
Armain
Postat pe 6 Noiembrie 2012 13:41
De la: deliutza1975, la data 2012-11-06 13:28:43Buna fetelor. De doi ani de zile m-am ingrasat foarte mult (aproximativ 20 kg). Din cauza stresului mancam foarte mult in fiecare zi. Vroiam sa va intreb daca a folosit cineva Slim Fit? Multa lume mi l-a recomandat insa as mai vrea sa stiu o parere. Ce alte tratamente mai recomandati?



"Apa,paie si bataie"!!!!!

Fetelor,lasati tratamentele medicamentoase si dietele mai mult sau mai putin contrafacute,deci inutile,si faceti miscare,puneti mana la treaba,fiti active,mobilizati-va la activitati solicitatnte din punct devedere fizic,nu mai mancati toate tampeniile din fast-fooduri,hraniti-va sanatos,faceti efortul si gatiti-va mancaruri lipsite de conservanti si aditivi alimentari,dansati si iubiti pana la epuizare!!!Nu mai fiti "bibelouri",ci femei adevarate,pline de forta,viata si energie pozitiva!!

kudika_15804
Postat pe 6 Noiembrie 2012 16:51
De la: kudika_15804, la data 2012-11-06 16:51:49 "Apa,paie si bataie"!!!!!

Ok, tu-i dai cu paiele, la mine sa vina sa-i dau bataie.
Armain
Postat pe 6 Noiembrie 2012 19:09
SLIM-FIT Slabire sigura cu Cetona Razbey Ketona 120 capsule
SLIM FIT

Razbery K + Green Tea

Formula Originala pentru slabit

Cu Cetona (Ketona) de zmeura

Prezentata de Dr. Oz la televiziunea Americana

120 capsule

Un produs Canadian superior

SLIM FIT este un produs foarte eficient, creat specific pentru a induce pierderea in greutate.

Prezentata in primavara anului 2012 la televiziunea Americana de catre Dr. Oz, Razberi K (Cetona din zmeura) din compozitia produsului SLIM FIT a condus la o furie pe pietele Americane.

SLIM FIT contine Razberi K, o ketona (cetona) originala produsa de Firma Americana Integrity Nutraceutical precum si un extract standardizat din frunze de ceai verde continand substanta activa EGCG (epigalocatehin-3-galat), impreuna avand un efect sinergic de accelerare a arderii grasimilor.

Razberi K este un accelerator metabolic care obliga organismul sa arda mai accelerat grasimile cu predilectie catre talie dar nu numai.

Actioneaza de asemenea si pentru eliminarea grasimii depuse pe organele interne, cum ar fi in cazurile de Ficat Gras.

O simpla cautare Google pentru Razberi K va poate da o imagine asupra popularitatii deosebite a produselor pentru slabit care contin acest ingredient original.

SLIM FIT actioneaza si mai rapid daca este asociat cu un regim minim de exercitiu fizic, chiar si daca acesta este redus doar la 10-15 minute de mers pe jos.

COMPOZITIE:
Razberi K (Raspberry ketones/Rubus idaeus)..100 mg
Extract din Ceai verde (Camellia sinensis) 80% EGCG..50 mg

ADMINISTRARE:
2 capsule de 2 ori pe zi (2-2)

ATENTIONARE:
Nu se recomanda gravidelor si femeilor care alapteaza.
Nu se recomanda persoanelor care sufera de anemie (lipsa de fier)

www.magazin-naturist.ro
MedActiv
Postat pe 3 Decembrie 2012 06:34
De la: MedActiv, la data 2012-12-03 06:34:44SLIM-FIT Slabire sigura cu Cetona Razbey Ketona 120 capsule
SLIM FIT

Razbery K + Green Tea

Formula Originala pentru slabit

Cu Cetona (Ketona) de zmeura

Prezentata de Dr. Oz la televiziunea Americana

120 capsule

Un produs Canadian superior

SLIM FIT este un produs foarte eficient, creat specific pentru a induce pierderea in greutate.

Prezentata in primavara anului 2012 la televiziunea Americana de catre Dr. Oz, Razberi K (Cetona din zmeura) din compozitia produsului SLIM FIT a condus la o furie pe pietele Americane.

SLIM FIT contine Razberi K, o ketona (cetona) originala produsa de Firma Americana Integrity Nutraceutical precum si un extract standardizat din frunze de ceai verde continand substanta activa EGCG (epigalocatehin-3-galat), impreuna avand un efect sinergic de accelerare a arderii grasimilor.

Razberi K este un accelerator metabolic care obliga organismul sa arda mai accelerat grasimile cu predilectie catre talie dar nu numai.

Actioneaza de asemenea si pentru eliminarea grasimii depuse pe organele interne, cum ar fi in cazurile de Ficat Gras.

O simpla cautare Google pentru Razberi K va poate da o imagine asupra popularitatii deosebite a produselor pentru slabit care contin acest ingredient original.

SLIM FIT actioneaza si mai rapid daca este asociat cu un regim minim de exercitiu fizic, chiar si daca acesta este redus doar la 10-15 minute de mers pe jos.

COMPOZITIE:
Razberi K (Raspberry ketones/Rubus idaeus)..100 mg
Extract din Ceai verde (Camellia sinensis) 80% EGCG..50 mg

ADMINISTRARE:
2 capsule de 2 ori pe zi (2-2)

ATENTIONARE:
Nu se recomanda gravidelor si femeilor care alapteaza.
Nu se recomanda persoanelor care sufera de anemie (lipsa de fier)

www.magazin-naturist.ro



Alta reclama la apa de ploaie...
kudika226898
Postat pe 3 Decembrie 2012 16:46
De la: deliutza1975, la data 2012-11-06 13:28:43Buna fetelor. De doi ani de zile m-am ingrasat foarte mult (aproximativ 20 kg). Din cauza stresului mancam foarte mult in fiecare zi. Vroiam sa va intreb daca a folosit cineva Slim Fit? Multa lume mi l-a recomandat insa as mai vrea sa stiu o parere. Ce alte tratamente mai recomandati?
incearca ceafa de porc la gratar de 3 ori pe saptamana si cartofi prajiti in celelalte zile...apo saptamana urmatoare inverseaza ceafa cu cartofii...si urmareste rezultatul pe cantar...
kudika_22593
Postat pe 3 Decembrie 2012 19:34
Buna eu am slabit cu Perfect Bios Slim are 60 capsule si are o compozitie buna ca extract de Garcinia cambogia, Guarana, Opuntia ficus- indica, pulbere de fucus, pulbere de ananas, laptisor de matca, , pectina de mar, picolinat de crom. Sicer am cautat foarte mult, acesta este cea mai buna combinatie, la mine si la mama a dat rezultate , am slabit eu 11 kg mama 9. Ce este extraordinar ca nu ne-am mai ingrasat si am schimbat si putin modul de a manca. Poti sa iei multe pastile daca mananci mult si gras nu vei slabi niciodata.Eu le-am luat de pe net de la www.biosnatura.ro si nu au pret mare.
Victoria51
Postat pe 4 Decembrie 2012 06:05
Prima data mi-am luat cetona de zmeura. Intr-o saptamna n-am sesizat nimic si, mai mult din intamplare, am ajuns si la Herbalife. Asa ca mi-am luat si Herbalife. Dupa 9 zile, lunand in paralel cetona de zmeura si produsele de la Herbalife, aveam cu 3.7 kg. mai putin. Evident, fara miscare si doar cu o masa pe zi conform programului Herbalife. Apoi... am calcat pe bec si am pus la loc 1.2 kg. dupa o masa copioasa.... A durat doua zile pana am inceput iar sa scad in greutate cu 300 sau 500 gr./zi, azi fiind ziua cu acele 500 gr. Consultantul de la Herbalife spune ca de vina ar fi nu doar numarul mare de calorii pe care le-am luat din acea masa ci si faptul ca produsele de porc se digera mult mai greu. Una peste alta, in 13 zile tot am dat 2.5 kg. jos. Si am mai gresit undeva: in fiecare seara am baut 200 ml. de vin rosu. Si nu trebuia. Aseara n-am mai baut si azi aveam cu 500 gr. mai putin ca ieri.
In plus, am tot citit despre Chilliburner care, se pare, suna mai bine decat tot ce am citit, propietatile ardeiului iute fiind demostrate. Asa ca am luat azi legatura cu o farmacie care mi-a promis ca mi-l aduce. O sa-l iau si pe ala si voi continua sa mananc conform programului Herbalife care nu ma chinuie deloc.
Astept parerile voatre si povestile voastre. Pentru ca trebuie sa slabesc si sala nu pot face din alte motive de sanatate.
Lizicat
Postat pe 4 Decembrie 2012 11:59
broºurã online



linia de produs SHAPEMISSION - cele 3 dimensiuni ale siluetei

Datoritã substanþelor active ale produsului, pe suprafaþa de aplicare mãreºte metabolismul pielii ºi alimentarea cu sânge, ajutã la descompunerea grãsimilor, are efect tonic, revitalizator ºi efect de antiîmbãtrânire.

Trãsãturile unice ale tehnologiei de viitor folosite la producþie:

serul poate fi pulverizat pe piele, este uºor de utilizat
se absoarbe foarte repede (circa 30 sec)
dupã pulverizare asigurã cea mai rapidã absorbþie
pierderea de substanþe active este zero
poate fi de pânã la 200 de ori mai eficient decât medicamentele administrate pe cale orale
substanþele active prezintã siguranþã

Produsul brevetat îmbinã inteligenþa tehnologiei secolului 22 NanoDerm cu potenþialul ingredientelor active:

Efectul substanþelor active (Caralluma fimbriata, Hoodia Cordonii, Moringa Oleifera) cunoscute în mod tradiþional pentru faptul cã scad pofta de mâncare ºi optimizeazã metabolismul - s-a demonstrat prin studii clinice moderne. Produsul a fost prezentat în cadrul cercetãrilor clinice controlate de placebo, care demonstreazã cã produsul este cu ºase parametri mai puternic decât placebo-ul. A redus greutatea corporalã, circumferinþa taliei, circumferinþa ºoldurilor, procentul de grãsime corporalã, indicele de masã corporalã (IMC), precum ºi senzaþia de foame.

Alt grup de ingrediente active (oleuropein, flucoxanthin, iod, seleniu, capsaicinã , niacinã) are efect în metabolism de þesut adipos ºi în arderea grãsimilor





Daca mai este de actualitate problema ta si daca vrei mai multe detalii iti stau la dispozitie la numarul de tel 0727879360
kudika443398
Postat pe 4 Decembrie 2012 12:47
De la: kudika443398, la data 2012-12-04 12:47:11broºurã online



linia de produs SHAPEMISSION - cele 3 dimensiuni ale siluetei

Datoritã substanþelor active ale produsului, pe suprafaþa de aplicare mãreºte metabolismul pielii ºi alimentarea cu sânge, ajutã la descompunerea grãsimilor, are efect tonic, revitalizator ºi efect de antiîmbãtrânire.

Trãsãturile unice ale tehnologiei de viitor folosite la producþie:

serul poate fi pulverizat pe piele, este uºor de utilizat
se absoarbe foarte repede (circa 30 sec)
dupã pulverizare asigurã cea mai rapidã absorbþie
pierderea de substanþe active este zero
poate fi de pânã la 200 de ori mai eficient decât medicamentele administrate pe cale orale
substanþele active prezintã siguranþã

Produsul brevetat îmbinã inteligenþa tehnologiei secolului 22 NanoDerm cu potenþialul ingredientelor active:

Efectul substanþelor active (Caralluma fimbriata, Hoodia Cordonii, Moringa Oleifera) cunoscute în mod tradiþional pentru faptul cã scad pofta de mâncare ºi optimizeazã metabolismul - s-a demonstrat prin studii clinice moderne. Produsul a fost prezentat în cadrul cercetãrilor clinice controlate de placebo, care demonstreazã cã produsul este cu ºase parametri mai puternic decât placebo-ul. A redus greutatea corporalã, circumferinþa taliei, circumferinþa ºoldurilor, procentul de grãsime corporalã, indicele de masã corporalã (IMC), precum ºi senzaþia de foame.

Alt grup de ingrediente active (oleuropein, flucoxanthin, iod, seleniu, capsaicinã , niacinã) are efect în metabolism de þesut adipos ºi în arderea grãsimilor





Daca mai este de actualitate problema ta si daca vrei mai multe detalii iti stau la dispozitie la numarul de tel 0727879360



Suna-ma, cauta-ma, vreau sa-ti vand apa de ploaieeee....
kudika226898
Postat pe 5 Decembrie 2012 15:11
Foamea !
Cred ca nu exista dieta mai buna !


carmen_natural
Postat pe 8 Decembrie 2012 18:42
Fan,lucerna si ceai.
Rotty_
Postat pe 8 Decembrie 2012 19:11
buna alegere.eu am slabit cu produsele de la herbalife 20 kg in 6 luni si ma simt foarte bine
simona_gigi04
Postat pe 8 Decembrie 2012 21:37
slabirea prin infometare este cea mai mare greseala
simona_gigi04
Postat pe 8 Decembrie 2012 21:39
meniul este super...dar nu pt.slabit.
Fincu_Anisoara_1
Postat pe 8 Decembrie 2012 23:30
De la: simona_gigi04, la data 2012-12-08 21:37:54buna alegere.eu am slabit cu produsele de la herbalife 20 kg in 6 luni si ma simt foarte bine



Cine mai crede astfel de tampenii? Doar amaratii intrati in retea si pusi sa minta de catre niste escroci...
kudika226898
Postat pe 9 Decembrie 2012 23:01
Miscare + dieta si in primul rand AMBITIE.
Kiddo_
Postat pe 9 Decembrie 2012 23:09
tratament naturist recomandat pentru slabit?
un plasture peste gura
kudika_22593
Postat pe 9 Decembrie 2012 23:13
De la: kudika_22593, la data 2012-12-09 23:13:29 tratament naturist recomandat pentru slabit?
un plasture peste gura




kudika226898
Postat pe 10 Decembrie 2012 16:49
cat costa dragoisimona@yahoo.com dati mi un raspuns
kudika498669
Postat pe 12 Decembrie 2012 10:24
eu am avut 150 kg si am slabit cu un ceai care lam facut eu an casa se bea 300 ml dimineata pe stomacul gol pramz cu o ora anainte de masa si seara pe la 4 jum ca pe la 5 jum trebuie sa fie utima masa pt relatii sunati la 0767997509 100 roni 2 l jum succes fetelor
kudika498669
Postat pe 12 Decembrie 2012 10:32
reteta la ceai e ausa de cineva din afara pupici
kudika498669
Postat pe 12 Decembrie 2012 10:34
bineanteles trebuie sa aveti si un stepper an rest eliminati fecale de 3 ori pe zi dupa fiecare masa si nu mai puteti manca antre mese.fara paine dulciuri si bauturi carbogazoase suuri puteti bea apa min cu lamaie si apa apa
kudika498669
Postat pe 12 Decembrie 2012 10:37
skz pt informatii intrati pe dragoisimona@yahoo.com
kudika498669
Postat pe 12 Decembrie 2012 10:39
beti 2 l de apa chiar de nu va sete sau consumati supe sau ciorbe la pranz 400 ml ca sa va ramana mai putin de baut apa...
eliminati si urina din doua an doua ore.. luati diurex pt ca sa eliminati mai mult si consumati lichide...
kudika498669
Postat pe 12 Decembrie 2012 10:42
Draga,Deliutza,tu cu siguranta vei alege ceea ce doresti sa faci,dar iti spun din experienta unor persoane din anturaj,ca dupa ce au incetat cu administrarea unor suplimente,au pus la loc tot ce au dat jos.Nasa mea a facut si acupunctura in paralel si nu vrei sa stii cum arata acum la 8 luni dupa ce a terminat
Stai linistita !schimba putin alimentatia si cantitatea!SUCCES!
kudika_22978
Postat pe 12 Decembrie 2012 22:44
DANSAM,DANSAM DAR CUM FACEM DACA AVEM PROBLEME DE ARTICULATII CUM AM EU,NU POT STA PRE MULT IN PICIOARE ,NU POT SA ALERG, NU POT SA MERG PREA MULT PE JOS.
kudika443682
Postat pe 13 Decembrie 2012 07:34
daca vrei ceva cu adevarat natural, sanatos si sa nu mai ai parte de yo-yo lasa-mi nr de tel si vb
elleniss
Postat pe 13 Decembrie 2012 07:41
De la: elleniss, la data 2012-12-13 07:41:36daca vrei ceva cu adevarat natural, sanatos si sa nu mai ai parte de yo-yo lasa-mi nr de tel si vb



Nu ti-l lasa...esti inca o tuta din MLM-ul lui peste prajit, vanzatoare nici tu nu stii de ce anume..
kudika226898
Postat pe 13 Decembrie 2012 09:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
petitia impotriva codex alimentarius 2 De la: healthy000140 15 Decembrie 2009 05:47
Va rog da-ti-mi un sfat daca puteti! 9 De la: viviana23 23 Septembrie 2012 09:32
Salazionul 16 De la: floare_de_crin 14 Martie 2014 15:17
DSV-DSP 1 De la: healthy001493 29 Octombrie 2009 16:19
marire de sani 3 De la: healthy001807 30 Noiembrie 2009 13:18