Setari Cookie-uri

va rog sfaturi

De la: kudika_17096, la data 2013-01-05 15:10:22
De la: muza_ta, la data 2013-01-04 22:59:24
De la: kudika_24917, la data 2013-01-04 22:43:04o draguto, de ce te crezi asa perfecta? nu-ti fa griji de varsta mea, aveam nevoie de o parere care sa ma ajute, nu de ceva prosti scrise fara ratiune! E usor sa scri din spatele calculatorului! O seara frumoasa in continuare!

tu nu tot din spatele calculatorului scrii?



Cred ca ea scria din fata.....cabanei,fata in fata cu spatele calculatorului


eu voiam sa spun mai...altfel dar dupa aia iar imi zice ca scriu "prosti fara ratiune" :)))
muza_ta
Postat pe 5 Ianuarie 2013 15:23
De la: kudika_24917, la data 2013-01-04 21:45:25Buna! as avea nevoie de niste pareri. Deci eu cu prietenul meu nu suntem de mult impreuna(chiar dimpotriva, de foarte putin timp) si m-a convins sa plec cu el la munte cu alti prieteni de a lui, si acolo totul o fost ok pana de revelion cand s-a sarutat cu una din fetele de acolo,(dinpacate a dansat si cu alte fete,care ii sunt foarte bune prietene si de nu mi-am facut griji) eu fiind bauta(nu tiin minte nimic) am facut aceias chestie, doar ca eu si m-am culcat cu acel baiat. nu stiu ce sa fac, sa incerc sa ma imapc cu el sau nu? e chestia ca nu am incercat sa pun suflet, da tot imi zicea ca ma iubeste(eu i-amspus sa mai asteptam cu asta) si na ca a insitat sa ma duc cu el la munte...nu stiu ce sa fac


Cand mai bei nu-ti mai bea mintile si nu mai desface cracii la primul venit asta daca si numai daca vrei sa mentii o relatie cu un SINGUR barbat!
Daca nu, imbata-te cat mai des ca ai debutat fabulos in viata si oricum nu stii de capul tau .
iar ma repet: cap ai, minte ce-ti mai trebuie?!?!
Thais13
Postat pe 5 Ianuarie 2013 15:24
De la: Thais13, la data 2013-01-05 15:24:25
De la: kudika_24917, la data 2013-01-04 21:45:25Buna! as avea nevoie de niste pareri. Deci eu cu prietenul meu nu suntem de mult impreuna(chiar dimpotriva, de foarte putin timp) si m-a convins sa plec cu el la munte cu alti prieteni de a lui, si acolo totul o fost ok pana de revelion cand s-a sarutat cu una din fetele de acolo,(dinpacate a dansat si cu alte fete,care ii sunt foarte bune prietene si de nu mi-am facut griji) eu fiind bauta(nu tiin minte nimic) am facut aceias chestie, doar ca eu si m-am culcat cu acel baiat. nu stiu ce sa fac, sa incerc sa ma imapc cu el sau nu? e chestia ca nu am incercat sa pun suflet, da tot imi zicea ca ma iubeste(eu i-amspus sa mai asteptam cu asta) si na ca a insitat sa ma duc cu el la munte...nu stiu ce sa fac


Cand mai bei nu-ti mai bea mintile si nu mai desface cracii la primul venit asta daca si numai daca vrei sa mentii o relatie cu un SINGUR barbat!
Daca nu, imbata-te cat mai des ca ai debutat fabulos in viata si oricum nu stii de capul tau .
iar ma repet: cap ai, minte ce-ti mai trebuie?!?!

la multi ani Thais
muza_ta
Postat pe 5 Ianuarie 2013 15:30
De la: muza_ta, la data 2013-01-05 15:30:49
De la: Thais13, la data 2013-01-05 15:24:25
De la: kudika_24917, la data 2013-01-04 21:45:25Buna! as avea nevoie de niste pareri. Deci eu cu prietenul meu nu suntem de mult impreuna(chiar dimpotriva, de foarte putin timp) si m-a convins sa plec cu el la munte cu alti prieteni de a lui, si acolo totul o fost ok pana de revelion cand s-a sarutat cu una din fetele de acolo,(dinpacate a dansat si cu alte fete,care ii sunt foarte bune prietene si de nu mi-am facut griji) eu fiind bauta(nu tiin minte nimic) am facut aceias chestie, doar ca eu si m-am culcat cu acel baiat. nu stiu ce sa fac, sa incerc sa ma imapc cu el sau nu? e chestia ca nu am incercat sa pun suflet, da tot imi zicea ca ma iubeste(eu i-amspus sa mai asteptam cu asta) si na ca a insitat sa ma duc cu el la munte...nu stiu ce sa fac


Cand mai bei nu-ti mai bea mintile si nu mai desface cracii la primul venit asta daca si numai daca vrei sa mentii o relatie cu un SINGUR barbat!
Daca nu, imbata-te cat mai des ca ai debutat fabulos in viata si oricum nu stii de capul tau .
iar ma repet: cap ai, minte ce-ti mai trebuie?!?!

la multi ani Thais



La multi ani!
Iti doresc un an nou plin de bucurii , sanatate si impliniri!
Thais13
Postat pe 5 Ianuarie 2013 15:33
Spune-i sincer ce ai facut si ce a fost in mintea ta cand ai facut asta. Spune-i daca ai vrut sa-l pedepsesti sau doar te-a luat valul. Daca vrei o relatie serioasa si de durata este corect sa stie cu cine are de-a face. Daca intelege bine daca nu nu. Pana la urma trebuie sa-ti accepti consecintele actiunilor tale. Asa invatam cate ceva

O viata cat mai frumoasa!

Te invitam pe site-ul nostru:
http://cabinetpsihologic21.wordpress.com/
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Cabinet-Psihologic-21/285357961584336
psihologul-tau
Postat pe 15 Ianuarie 2013 17:25
nu sunt in masura sa dau sfaturi si cu atat mai putin sa critic,dar cred ca in situatia data ori ar trebui sa rupi orice legatura cu el si prietenii lui daca nu vrei sa se afle cv..sau sa fii sincera cu el daca vrei sa continui..nu se stie niciodata cand o sa se afle si cred ca iti va fi mai usor acum decat dupa cv timp cand,probabil,o sa existe si sentimente mai puternite..gandeste-te in primul rand la tine si la ceea ce-ti doresti!!o seara buna!!
kudika_27544
Postat pe 28 Ianuarie 2013 00:40
Aoleu cat de beata erai .......
Eu daca eram baiatu ala evident ca nu mai acceptam.....doar daca asi vrea sa te foot si eu.
Oricum relatia cu baiatu ala chiar daca se va relua nu va avea o viata lunga.
kind_er
Postat pe 28 Ianuarie 2013 06:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hai sa vorbim si de baieti!!!la ce sunt buni????ne folosim de ei??? 58 De la: yumalai 22 August 2009 09:10
mare , mare ..dilema 60 De la: Boris_the_Blade 1 Martie 2013 23:31
Lesbiana in curs de "vindecare"...? 251 De la: dindirel 3 Ianuarie 2010 13:21
e normal? 15 De la: taci_acolo 16 Iunie 2009 18:47
Produse Avon campania 7 1 De la: cristina2210 23 Aprilie 2010 22:17