Setari Cookie-uri

ANTIDEPRESIVE

Buna!!am si eu o intrebare pentru cine a folosit vreodata paroxetina ( arketis), eu iau 20 de mg pe zi de paroxetina din iunie, si cam din aceea perioada si pana acum am pus 7 kg.E posibil sa fie din cauza tratamentului? Multumesc
andrea_m
Postat pe 10 Ianuarie 2013 01:40
De la: andrea_m, la data 2013-01-10 01:40:34Buna!!am si eu o intrebare pentru cine a folosit vreodata paroxetina ( arketis), eu iau 20 de mg pe zi de paroxetina din iunie, si cam din aceea perioada si pana acum am pus 7 kg.E posibil sa fie din cauza tratamentului? Multumesc


Solicita informatii medicului specialist,care ti-a prescris acest tratament!!!!
kudika_15804
Postat pe 10 Ianuarie 2013 09:39
Da, este posibil sa fi luat in greutate de la antidepresive. Acum cativa ani am luat si eu arketis pentru depresie anxioasa. Si eu am pus pe mine. Este un efect advers al antidepresivelor. Poti sa zici psihiatrului ca te-ai ingrasat. Poate-ti schimba medicatia.
Ghicicummacheama
Postat pe 10 Ianuarie 2013 10:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pt fete 11 De la: pickard 23 Noiembrie 2010 09:11
Ajutor?? Sarcina? 11 De la: kudika_21232 29 August 2013 15:02
eu fecioara,el pesti si niciodata impreuna...deci? 15 De la: uliu 29 Iunie 2011 19:17
Salonul KEIKO SLIM SPA 1 De la: gabi2012 6 August 2012 12:35
ce sa faca? 2 De la: kudika_990391 6 Iulie 2015 14:46