Setari Cookie-uri

buna seara

Am cunoscut un baiat aproximativ acum 3 luni prin intermediul unei prietene. dupa cateva intalniri ne'am cuplat stiind ca este foarte vagabond(fustangiu) ,eu avand speranta ca vrea o relatie serioasa. am avut relatii intime dupa care nu am mai vorbit circa 4-5 zile...am reluat convorbirea cu el ,tot sunat de mine...el nu imi da nici un telefon,daca il sun eu sau daca ii dau msj e bine...cand sunt cu el se poarta ok ,ma inebuneste ,il plac la nebunie...insa minte cu nerusinare si eu urasc persoanele care mint...de aproximativ 2 saptamani numai am vorbit la telefon ..doar foarte putin pe facebook am schimbat o vorba(2 zi din astea 2 saptamani)...sunt constienta ca nu merita sa imi bat capul cu el ,ca am fost o aventura dar il plac...ma gandesc ca el a vrut doar o aventura si atat...ma gandesc sa il caut eu...dar nush ce sa fac?oare pot avea o relatie cu el serioasa sau sa imi iau gandul??ma puteti ajuta cu niste sfaturi bune???..va multumesc
krisulina15
Postat pe 31 Ianuarie 2013 18:50
Citeºte ce-ai scris! Rãspunsu-i acolo.
Rebekka_
Postat pe 31 Ianuarie 2013 18:58
Ia-ti gandul !!!
GHEISA_
Postat pe 31 Ianuarie 2013 19:17


Intregul tau comment contine ,atat intrebari ,cat si raspunsurile dorite!!!!Next.
kudika_15804
Postat pe 31 Ianuarie 2013 19:59
cum spuneai si tu:ia-ti gandul.
kudika_22574
Postat pe 31 Ianuarie 2013 20:11
De la: krisulina15, la data 2013-01-31 18:50:04Am cunoscut un baiat aproximativ acum 3 luni prin intermediul unei prietene. dupa cateva intalniri ne'am cuplat stiind ca este foarte vagabond(fustangiu) ,eu avand speranta ca vrea o relatie serioasa. am avut relatii intime dupa care nu am mai vorbit circa 4-5 zile...am reluat convorbirea cu el ,tot sunat de mine...el nu imi da nici un telefon,daca il sun eu sau daca ii dau msj e bine...cand sunt cu el se poarta ok ,ma inebuneste ,il plac la nebunie...insa minte cu nerusinare si eu urasc persoanele care mint...de aproximativ 2 saptamani numai am vorbit la telefon ..doar foarte putin pe facebook am schimbat o vorba(2 zi din astea 2 saptamani)...sunt constienta ca nu merita sa imi bat capul cu el ,ca am fost o aventura dar il plac...ma gandesc ca el a vrut doar o aventura si atat...ma gandesc sa il caut eu...dar nush ce sa fac?oare pot avea o relatie cu el serioasa sau sa imi iau gandul??ma puteti ajuta cu niste sfaturi bune???..va multumesc


ai avut orgasm ?
Cotoiu_ucigas
Postat pe 31 Ianuarie 2013 20:11
rondina
Postat pe 31 Ianuarie 2013 20:13
De la: krisulina15, la data 2013-01-31 18:50:04Am cunoscut un baiat aproximativ acum 3 luni prin intermediul unei prietene. dupa cateva intalniri ne'am cuplat stiind ca este foarte vagabond(fustangiu) ,eu avand speranta ca vrea o relatie serioasa. am avut relatii intime dupa care nu am mai vorbit circa 4-5 zile...am reluat convorbirea cu el ,tot sunat de mine...el nu imi da nici un telefon,daca il sun eu sau daca ii dau msj e bine...cand sunt cu el se poarta ok ,ma inebuneste ,il plac la nebunie...insa minte cu nerusinare si eu urasc persoanele care mint...de aproximativ 2 saptamani numai am vorbit la telefon ..doar foarte putin pe facebook am schimbat o vorba(2 zi din astea 2 saptamani)...sunt constienta ca nu merita sa imi bat capul cu el ,ca am fost o aventura dar il plac...ma gandesc ca el a vrut doar o aventura si atat...ma gandesc sa il caut eu...dar nush ce sa fac?oare pot avea o relatie cu el serioasa sau sa imi iau gandul??ma puteti ajuta cu niste sfaturi bune???..va multumesc


Oare mai avea rost sa pui intrebarea aia tampita din final avand in vedere ce ai scris pana acolo?
Creier ai, de ce sa-l folosesti?
Thais13
Postat pe 3 Februarie 2013 10:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti voi despre femeiile polisite? 38 De la: Lucia38 10 Noiembrie 2009 12:08
Petreceri pentru singles 2 De la: SERPICO 2 Februarie 2012 09:51
Amintiri din copilarie 9 De la: _dulcik_ 25 Aprilie 2009 12:08
credeti in iubiri ``pe neve``? 146 De la: scorpio67 14 August 2009 16:57
ce parere aveti depsre femeia rac si barbatu gemeni...? 1 De la: lenzo 2 Iunie 2010 10:14