Setari Cookie-uri

Stietotologie = stie-tot-ologie

Simpla coincidenta . Numele topicului cu evenimentele de azi . Dar va rog , haideti sa adunam perle . Jur ca merita . Ca acest exemplu :
De la: Serban_Dorin_1, la data 2011-09-25 10:38:41m-am lasat de fumat de 2 zile si tusesc cu o durere in plamani pe care nu prea o pot suporta , si mie teama sa nu patesc ceva ... as dori sa stiu cum se prepara laptele de vaca sau capra pentru regenerarea plamanilor si daca se bea sau se trage in plamani (cum am mai auzit.)

De la: Savu_Alex_1, la data 2013-04-29 18:09:36incearca sa alergi sa faci sport sa elimini cand mergi la alergare sa te imbraci mai gros

(VA ROG ,ATENTIE la datele celor doua mesaje )
life_coaching
Postat pe 29 Aprilie 2013 18:52
http://jurnalul.ro/stiri/observator/avem-cel-mai-mic-iq-din-europa-555130.html

Romanii sunt cei mai destepti, cei mai buni, cei mai cei, dar numai si doar in capul nostru.Mai nou conform unor studii am fi cei ma prosti( cel mai mic IQ)din Europa, inteligenta romanului e in cadere libera. Intr-o tara in care singura institutie care prospera este biserica, e si normal, se inchid scoli, spitale, nu sunt bani pentru multe, dar pentru a construi biserici si manastiri sunt.Nu am nimic cu biserica, dar in ritmul acesta nu va dura mult pana ii revedem in parlament,dintr-un stat laic o sa traim intr-unul religios(parca ma vad ars pe rug pentru blasfemie, cu ajutorul unor stietotologisme de pe aici )...Pe langa biserica , politicienii cumparatori de voturi si mass media stergatoare de creiere par a avea un rol important in cretinizarea populatiei romane dar si ... uneori , forumistice .
life_coaching
Postat pe 29 Aprilie 2013 20:31
[quote name='kudika_21358/ ' date='2013-04-29 ]
Numeroasele magazine online va ofera o fascinanta nou tip de roti pentru tine personal vehicul. Acesti oameni ofera acum un numar mai mare de roti, precum si anvelope Debica alternative, prin seeking greu de real prelucrate.

Efective anvelope Debica care pot fi gasite in cea mai mare parte de oboseala internet, precum si de directie site-uri de internet roti tind sa fie asigurata.

Sunt produse dificila ....
[/quote]
sursa :http://www.kudika.ro/comunitate/kudika_21358/blog/view/14498/Mereu-mi-am-dorit-sa-am-propria-masina.html

Ca esti produse dificila , asta se vede de la Burundi . Dar si ca esti binevinita la candidatura de stietotoloaga . gugãl trans-late.
life_coaching
Postat pe 29 Aprilie 2013 20:57
din sectiunea : "habarnista" in dialog cu o alta stietotoloaga ....
De la: kudika_nikole, la data 2013-04-28 21:36:06
De la: oanyca15, la data 2013-04-28 18:49:16Buna am 19 ani si sunt insarcinata. Azi am aflat.Eram la prietenul meu cand am facut testul de sarcina. Am ramas fara cuvinte nu stiam cum sa reactionez..nici acum nu stiu ce sa fac ce sa spun...si mai ales ca se apropie bacul,,as vrea sa ma duc la facultate...si nu stiu ce sa fac ..cum sa le spun parintilor...sincer nu vreau sa fac avort..pentru ca as fi vrut ca mai tarziu sa fac un copil cu prietenul meu ..sa ne casatorim sa ne mutam impreuna...Ce sa fac? Prietenul mea a spus sa facem cum este mai bine pentru mine..pentru noi... dati`mi un sfat ..va rog


Daca inca nu au trecut sapte saptamani de sarcina poti sa faci un avort farmaceutic care consta in administrarea unor pastile pe cale orala si care coasta in jur de 400 de euro, aceste pastile nu sunt un avort ci doar iti provoaca menstruatie dar atentie sa nu ai mai mult de 7 saptamani de la data reproducerii. Gandeste-te la viitorul tau - inca esti tanara- pastreaza copilul doar daca te mustra constiinta in cazul in care nu mai poti sa iei pastilele.


life_coaching
Postat pe 29 Aprilie 2013 22:13
mai mai ,dar trebe sa recunosc ca te-a dus minte
criszoe
Postat pe 29 Aprilie 2013 22:16
maaare-i grãdina Ta, Doamne !!!
contessyna
Postat pe 29 Aprilie 2013 22:18
unde dai ... si ce primesti
De la: ully1986, la data 2008-09-22 12:51:53cum poti mentine armonia atatia ani? rutina intervine oricum, zilnic vezi langa tine aceeasi fata, cum sa ne facem placuti reciproc zi de zi? stiu ca un pion important este viata sexuala, dar sunt convinsa ca nu-i suficient, iar teoriile care se vehiculeaza in massmedia sunt... inca la stagiul de teorii. ce anume tine un barbat langa tine si ce te tine pe tine langa el atata timp? iubirea, atasamentul (mai mult valabile la femei) si mai ce?

De la: kudika_17683, la data 2013-04-29 23:03:42In principiu se dau bani.Nu multi sau sa plateasca ei ceva , dupa posibilitati si dupa cum stabiliti

Titlul topicului : viata dupa casatorie . http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/41332/viata-de-dupa-casatorie.html

Sau ... viata inainte sa gandim ?
life_coaching
Postat pe 29 Aprilie 2013 23:09
De la: contessyna, la data 2013-04-29 22:18:42maaare-i grãdina Ta, Doamne !!!


si plina de maazine online
paradoxion-secund
Postat pe 27 August 2013 20:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut 1 De la: marius4fun 26 Februarie 2011 13:59
Concurs Nemira 3 De la: Cassey 31 Decembrie 2008 16:13
Cursuri de dans sportiv 5 De la: luckyyyLuke 8 Martie 2009 02:18
Votati va rog, nu costa nimic 2 De la: rocszy 20 Martie 2010 21:51
dati-mi un sfat 9 De la: iris_4_ever 24 Ianuarie 2010 06:06