Setari Cookie-uri

BARBATUL BALANTA MINTE ASA GRAV CAND SE SIMTE AMENINTAT DE PARASIRE ??

Buna ,

Am cunoscut mai demult un barbat Balanta . In fine, povestea e lunga, dar as vrea sa ma rezum la intrebarea asta aici doar : cand i-am spus si i-am si aratat ca ma pierde pentru ceea ce a facut ( ceva urat, o purtare urata ) , a luat putina pauza de cateva zile- o saptamana in care nu ne-am contactat deloc, si apoi imi spune ca el e bolnav grav cu inima si ceva cu cervicala . Am zis ca el si am inchis ochii cum se spune si i-am fost alaturi, dar in momentul cand i-am zis ca vreau sa merg la el sa il vad si sa stau cu el cat nu se simte bine , poate ceva ajutor avea nevoie, etc, a inchis telefonul , pe mess nu a mai zis nimic, desi a stat online conectat , ca si cum era undeva tot timpul, acasa sau la spital. Iar bolile de spune ca le are , e ceva cam imposibil sa aiba asa ceva, dupa ce eu l-am vazut perfect sanatos si cu forta , si mai ales ca face si sport (forta la sala) . Si mai presus de asta, el lucreaza intr-o functie foarte importanta si unde i se fac controale medicale foarte stricte si nu ar fi fost admis sau lasat sa lucreze acolo daca ar fi avut starea asta de sanatate.
Acum tace si chiar s-a retras cam de tot , nu comunica, teelfonul inchis de o saptamana... asa..
kudika_35236
Postat pe 21 Mai 2013 08:04
Atitudinea lui poate fi considerata un raspuns si nu unul pozitiv in ceea ce va priveste.
kudika_32792
Postat pe 21 Mai 2013 08:15
Sigur este CASATORIT..si atunci indicat ar fi...sa RUPI aceasta relatie..pana NU e prea tarziu..
adiroxy40
Postat pe 2 Iunie 2013 09:05
Si tacerea este un raspuns.
criszoe
Postat pe 2 Iunie 2013 09:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbat capricorn -femeie capricorn 6 De la: game12 1 Iunie 2009 20:14
buna 1 De la: ursuletua 29 Iunie 2009 01:37
eu sunt sagetator el berbec.......cum e ca relatie? 3 De la: civita 14 Iulie 2009 14:56
salutare tuturor! 7 De la: cjcj 31 August 2016 11:53
eu pesti el skorpion.......va merge??????? 29 De la: alyn27 14 Iunie 2010 23:04