Setari Cookie-uri

Vagin special

De la: kudika_32792, la data 2013-06-09 07:46:54
De la: eu_ovidiu, la data 2013-06-08 15:28:43
De la: kudika_32792, la data 2013-06-08 08:45:57Eu nu mi-s curioasa de fel, Ovi!




si...de ce aici...pari a fi?


Ma confunzi! Nu eu pun intrebari intime, nu eu cer detalii in privat despre absolut nimic nimanui, nu eu am cerut poze sau altceva altor utilizatori. Altii si altele, pe forumul asta, se ocupa cu astfel de lucruri.

La topicul asta, din contra, tu ai zis ca unde sunt pozele etc etc.


Daca incerci sa ma provoci sau sa sugerezi ceva ce n-am facut, n-ai nicio sansa, prefer sa te ignor.

Zi buna!






Viooooooo!!!!!!!!....sorrryyyy!!!....n-am vrut sa insinuez nik...si...sincer...am cerut eu...ceva in privat?.....am pus eu...intrebari intime cuiva?......cat priveste expresia cu pozele...era in contextul a ceea ce a scris pe topic la acel moment...nicidecum f`o aluzie...sau altceva...
imi cer scuze daca tu...ai inteles altceva...din ceea ce eu am scris...era...un soi de...haz de necaz...vis`a vis` de ce s-o scris...
sincer...am facut eu cu tine ceva din ce ai scris aici?...ti-am cerut ceva...detalii in privat despre ceva anume sau cineva?
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iunie 2013 07:54
MAI DEGRABA INCLIN SA CRED CA A-TI LUCRAT IN 69 ,IAR TU ERAI CAM AMETZIT !!!!!!CA SA FIE ASA CUM ZICI, CA DE VAZUT ,NU AI VAZUT ...ORICUM, PASARICA AR TREBUI SA SE COMPORTE CA O VENTUZA, SAU MAI PE INTELESUL TAU ,CA BUZELE FEMEII IN TIMPUL UNUI SEX ORAL !!!!!!!!!!!
STEFANUTZ007
Postat pe 9 Iunie 2013 08:49
DUPA 30 DE ANI DE CASATORIE , NU AI STIUT CA IN ....NU EXISTA DIN PUNCT DE VEDERE LINGVISTIC NICI O CACOFONIE ?????????
STEFANUTZ007
Postat pe 9 Iunie 2013 08:56
Te-ar putea ajuta o pompa cu vacuum , se muleaza natural
ICEGIRL
Postat pe 9 Iunie 2013 08:57
...intr-adevar o problema cam delicata !!! ...am 3 raspunsuri plauzibile :1. ...ai grija cit bei caci dauneaza al dracu de tare sexului si la propriu si la figurat. 2. casca bine ochii cind introduci penisul, unde il introduci, si daca e o femeie in fata ta !!! cauta-l pe dr.Ciomu sa-l mai ajusteze, presupun ca depaseste 30 cm
Vizitiu_Cristian_1
Postat pe 9 Iunie 2013 08:59
trebuie sa traiesti din amintiri !!!!
Rodica_Belciu_1
Postat pe 9 Iunie 2013 09:45
Viooooo,daca n-ar fi aceste topicuri deschise la misto,cum ne-am mai descretii noi ridurile
Titanika
Postat pe 9 Iunie 2013 10:58
De la: Rodica_Belciu_1, la data 2013-06-09 09:45:12 trebuie sa traiesti din amintiri !!!!

si din vise
Titanika
Postat pe 9 Iunie 2013 11:19
vrei sa incercam ce fel de vagin ai?:)
kudika150696
Postat pe 9 Iunie 2013 11:33
pe muza ta:P
kudika150696
Postat pe 9 Iunie 2013 11:33
BUNA.DAR POATE SI TU ESTI DEVINA CA SOTIA NU ARE INTOTDEAUNA POFTA SA FACA SEX CU TINE.
kudika885819
Postat pe 9 Iunie 2013 11:58
sau......"SI" cu el....
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iunie 2013 12:11
cum fac sa dau si eu de un vagin d-asta , sa fac doua trei poze cu el ..poate sa bag oleaca si deshtu
Cotoiu_ucigas
Postat pe 9 Iunie 2013 12:33
Dupa 30 de ani de casatorie si atatea femei cu cate te lauzi, ar trebui sa sti ca labiile nu sunt ventuze sa se prinda de penis. Vaginul difera in diametru si in contractiile de care tipa e in stare sa le faca in timpul actului. Cat despre adancime, acesata difera, dar atunci cand femeia este excitata, vaginul permite o penetrare mai adanca. Am citit ca adancimea vaginului depinde si de inatltimea femeii, deci daca ea este mai inalta, va avea un vagin mai adanc. In schimb de o clasificare a vaginelor, nu am auzit Sper ca sti ca nu ai o scuza ca iti inseli sotia la nivelul asta. Ai vazut de la inceput cat de "scurt" ii este vaginul, de ci n-are sens sa folosesti asta ca scuza. Nu te-a obligat nimeni sa o alegi pe ea ca sa te poti plange apoi toata viata. Sper ca ti-e de folos raspunsul meu
flavia_medrut
Postat pe 9 Iunie 2013 14:06
La ora de anatomie profesoarea o intreaba pe Marcika:
- Spune Marciko, ce marime are penisul?
Dupa cateva momente Marcika vine cu un raspuns prompt.
- Doamna profesoara, pai cat sa aiba ,,, 30 de centimetri.
Profesoara se uita lung si in zeflemea la eleva...
- Fa, tu, ori esti proasta ori...ai avut noroc!
kudika_6373
Postat pe 9 Iunie 2013 15:10
Vagin lung sau scurt? ..tema discutata aici intre baieti si fete fara a cunoaste anatomia umana, a-ti cam lipsit de la lectii, dar internetul va ajuta! Lungimea (adancimea) vaginului nu depinde de inaltimea femeii, incercati, flacai, sa faceti sex cu pitice, tot cam acolo este, numai sa vrea ea, sa...! Dimensiunea penisului are si roluri pozitive si negative, mai mare, in erectie de 18 cm, loveste uterul, depide si de pozitie, dar doare rau, nu incercati, ..este cam brutala actiunea, si ...nu stiu , zau, daca te mai vrea, flacaule! Tot ce conteaza este grosimea, ptr. ca doar primii 5-7 cm ai vaginului sant receptorii principali ai sexualitatii, plus pct. G stimulat manual. Durerea uterina, este perceputa ca placere, doar la 2-3 procente din femei, tipice sado-masso. Fetelor, daca va place sa faceti sex, sa stiti ca incap doua penisuri, si fara lubrefiere artificiala, (anal, in plus, chiar nu stiu cum ar fi cei trei barbati, ca pozitie), dar asa ve-ti simti, eventual, laturile vaginului, excitate in acei primi centimetrii. Successsss, mult, celor care faceti sex, dar nu incercati aberatii ...!
Mircea_Morar_1
Postat pe 9 Iunie 2013 15:13
Nu este nici inr-un fel.vaginul e scurt sau lungDe ce vorbeai este configuratia labiilorr care se unesc peste penis in timpul intromisiunii.Se numeste SORT HOTENTOT!
Iar vaginul care strange penisul cant-o chinga se numeste "casse noisettes"adica sparge alune.
Sunt mai rare cele doua tipuri.Succes in a le gasi , baieti!
kudika161215
Postat pe 9 Iunie 2013 15:34
deci ori nu ai exoerienta,ori sotia ta are probleme vaginale daca spui ca trebuie sa intrerupi contactul.
Chestia cu vaginul scurt mi-se pare o aberatie.
Mai bine mergi cu femeia la doctor daca are dureri,ca alea sunt probleme de sanatate nu de lungime.
kudika421364
Postat pe 9 Iunie 2013 17:20
pfuaaaaaaaaaiiiiiiiiiii...........cate chestii...pe care nu le stie omu` de rand...cand vine vb despre...penis si...vagin...cu...labiile lui...cu tot...cate or` fi...doua...trei...cinshpe`...ma rog...
ce neaveniti suntem uneori...si...iote cum ne lumineaza unii...cu ajutoru` lu` google!!!
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iunie 2013 18:03
maiiiiiiiiiii............copii...voi ati vazut...simtit vreodata...o femeie...langa voi...intreaga...fara a o rupe in fractii ....cum ar fi...organele genitale?
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iunie 2013 18:05
De la: Mircea_Morar_1, la data 2013-06-09 15:13:06Vagin lung sau scurt? ..tema discutata aici intre baieti si fete fara a cunoaste anatomia umana, a-ti cam lipsit de la lectii, dar internetul va ajuta! Lungimea (adancimea) vaginului nu depinde de inaltimea femeii, incercati, flacai, sa faceti sex cu pitice, tot cam acolo este, numai sa vrea ea, sa...! Dimensiunea penisului are si roluri pozitive si negative, mai mare, in erectie de 18 cm, loveste uterul, depide si de pozitie, dar doare rau, nu incercati, ..este cam brutala actiunea, si ...nu stiu , zau, daca te mai vrea, flacaule! Tot ce conteaza este grosimea, ptr. ca doar primii 5-7 cm ai vaginului sant receptorii principali ai sexualitatii, plus pct. G stimulat manual. Durerea uterina, este perceputa ca placere, doar la 2-3 procente din femei, tipice sado-masso. Fetelor, daca va place sa faceti sex, sa stiti ca incap doua penisuri, si fara lubrefiere artificiala, (anal, in plus, chiar nu stiu cum ar fi cei trei barbati, ca pozitie), dar asa ve-ti simti, eventual, laturile vaginului, excitate in acei primi centimetrii. Successsss, mult, celor care faceti sex, dar nu incercati aberatii ...!



Celor carora le place sa faca dragoste,ce le poti recomanda????Incearca sa gasesti recomandari,diferite de tot ceea ce cunosc ,si nu din spatiul virtual!!!!

Dragilor,nu dimensiunile organelor genitale conteaza ,ci pasiunea,daruirea cu care faceti dragoste!!Ce este in inimile voastre???Nu vreau sa cred ca exista numai grosimi, adancimi si pozitii de facut sex!!!Iubirea,dragilor,aceea este izvorul tuturor fanteziilor si dorintelor,lasati teoria si fructificati tot ceea ce inseamna iubire si arta de a iubi!!!
kudika_15804
Postat pe 9 Iunie 2013 18:29
De la: kudika_15804, la data 2013-06-09 18:29:14
De la: Mircea_Morar_1, la data 2013-06-09 15:13:06Vagin lung sau scurt? ..tema discutata aici intre baieti si fete fara a cunoaste anatomia umana, a-ti cam lipsit de la lectii, dar internetul va ajuta! Lungimea (adancimea) vaginului nu depinde de inaltimea femeii, incercati, flacai, sa faceti sex cu pitice, tot cam acolo este, numai sa vrea ea, sa...! Dimensiunea penisului are si roluri pozitive si negative, mai mare, in erectie de 18 cm, loveste uterul, depide si de pozitie, dar doare rau, nu incercati, ..este cam brutala actiunea, si ...nu stiu , zau, daca te mai vrea, flacaule! Tot ce conteaza este grosimea, ptr. ca doar primii 5-7 cm ai vaginului sant receptorii principali ai sexualitatii, plus pct. G stimulat manual. Durerea uterina, este perceputa ca placere, doar la 2-3 procente din femei, tipice sado-masso. Fetelor, daca va place sa faceti sex, sa stiti ca incap doua penisuri, si fara lubrefiere artificiala, (anal, in plus, chiar nu stiu cum ar fi cei trei barbati, ca pozitie), dar asa ve-ti simti, eventual, laturile vaginului, excitate in acei primi centimetrii. Successsss, mult, celor care faceti sex, dar nu incercati aberatii ...!



Celor carora le place sa faca dragoste,ce le poti recomanda????Incearca sa gasesti recomandari,diferite de tot ceea ce cunosc ,si nu din spatiul virtual!!!!

Dragilor,nu dimensiunile organelor genitale conteaza ,ci pasiunea,daruirea cu care faceti dragoste!!Ce este in inimile voastre???Nu vreau sa cred ca exista numai grosimi, adancimi si pozitii de facut sex!!!Iubirea,dragilor,aceea este izvorul tuturor fanteziilor si dorintelor,lasati teoria si fructificati tot ceea ce inseamna iubire si arta de a iubi!!!
arta de a face sex vcrei sa spui,,ca iubirea nu are nici o legatura cu sexu,,inceteaza cu prostiile
prazlea
Postat pe 9 Iunie 2013 18:36
De la: prazlea, la data 2013-06-09 18:36:12[quote name='
arta de a face sex vcrei sa spui,,ca iubirea nu are nici o legatura cu sexu,,inceteaza cu prostiile [/quote]


Eu vorbesc de dragoste,nu de sex!!SEXUL nu are nicio legatura cu dragostea!!!Toti prostii fac sex,putini stiu sa faca dragoste!!!!Si nu ma enerva,deja ma doare capul!!!!! Prostii sunt in capul celor,care nu au cunostinta cum sa faca dragoste!!! Si buna seara,scuze!!Ei,comedie!!!
kudika_15804
Postat pe 9 Iunie 2013 18:42
buna seara,,deci inceteaza sa mai ca iubirea e aceiasi cu sexu ca ti dau iar exemple de nu o sa ti poti raspunde singura ,,,,iar dragostea nu inseamna a face sex daca inchizi ochi mai mult in timpul actului sau ii dai peste cap sau te rostogolesti de cateva ori in pat sau te saruti mai aprins in timpul actului nu inseamna ca ai facut nici o dragoste pentru ca dragostea e una iar actul sexual e alta,,ca oamenii au asimilat dragostea cu sexu cea ce faci si tu nu i problema mea,,deci bunaseara dar termina cu prostiile
prazlea
Postat pe 9 Iunie 2013 18:49
De la: prazlea, la data 2013-06-09 18:49:04buna seara,,deci inceteaza sa mai ca iubirea e aceiasi cu sexu ca ti dau iar exemple de nu o sa ti poti raspunde singura ,,,,iar dragostea nu inseamna a face sex daca inchizi ochi mai mult in timpul actului sau ii dai peste cap sau te rostogolesti de cateva ori in pat sau te saruti mai aprins in timpul actului nu inseamna ca ai facut nici o dragoste pentru ca dragostea e una iar actul sexual e alta,,ca oamenii au asimilat dragostea cu sexu cea ce faci si tu nu i problema mea,,deci bunaseara dar termina cu prostiile



My God,you are incredible!!!!! I am telling you, for the last time, love is love and sex is sex!!!!Do you understand????? I do not repeat..again,it is clear????
kudika_15804
Postat pe 9 Iunie 2013 19:06
trebuie sa-i dai crezare lu curcurbeu ca e maestra in ale maciucii
Cotoiu_ucigas
Postat pe 9 Iunie 2013 19:12
De la: kudika_15804, la data 2013-06-09 19:06:36
De la: prazlea, la data 2013-06-09 18:49:04buna seara,,deci inceteaza sa mai ca iubirea e aceiasi cu sexu ca ti dau iar exemple de nu o sa ti poti raspunde singura ,,,,iar dragostea nu inseamna a face sex daca inchizi ochi mai mult in timpul actului sau ii dai peste cap sau te rostogolesti de cateva ori in pat sau te saruti mai aprins in timpul actului nu inseamna ca ai facut nici o dragoste pentru ca dragostea e una iar actul sexual e alta,,ca oamenii au asimilat dragostea cu sexu cea ce faci si tu nu i problema mea,,deci bunaseara dar termina cu prostiile



My God,you are incredible!!!!! I am telling you, for the last time, love is love and sex is sex!!!!Do you understand????? I do not repeat..again,it is clear????
vorbeste rom ca nu suntem natie de mascariti,,prin tarile prin care am fot vorbeau engleza si batranii de 80 de ani dar vorbeau cand era necesar nu cand nu,,,nu mi mai zice mie sa inteleg contradictiile tale din cap pe care nici tu nu le inteledi,,,tu ai zis finalitatea actului iubirii e sexu si multe altele asemenea nici decum eu,,,buna seara din nou,,dar inceteaza cu prostiile curcubeu
prazlea
Postat pe 9 Iunie 2013 19:28
Pai partenerul de cuplu e plecat in delegatie..cauta orasul cel mai lung ...este o misiune imposibila care trebuie sa fie posibila :))).
Daca Dupa 30 de ani de casnicie ne intreaba pe noi Cum e cu vaginul atunci nu e de mirare ca nevasta lui nu are chef de el...omul nu stie sa o satisfaca si atunci in frustrarea lui cauta fufe dormice de sex sa il satisfaca ca el pe ele nu are cum...ca sa nu mai zic ca fiind insurat nu ar trebui sa isi mai puna asemenea intrebari si daca o face sa I-a legatura cu UN ginecolog si va afla totul inclusiv despre sotia sa!
Condoleante pentru partenera sa de viata
verraa
Postat pe 9 Iunie 2013 22:50
De la: kudika150696, la data 2013-06-09 11:33:24pe muza ta:P

pe basca ta?
muza_ta
Postat pe 10 Iunie 2013 00:01
Tu nu ai somn ? ...Io ma duc acum.... muza
Rotty_
Postat pe 10 Iunie 2013 00:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat...poate sa fie o relatzie de amicie intre o fata si un baiat ..atata timp cat el o placea in urma cu 3 ..4...ani? 12 De la: Baiat_Rezervat 9 Martie 2009 13:03
Scorpionul 15 De la: ploidevise 14 Decembrie 2010 18:11
Cariera sau familie 6 De la: nadyuta 24 Septembrie 2009 15:29
sex in trei cu o doamna sau domnisoara 172 De la: kudika321539 14 Septembrie 2010 22:57
ejaculare feminina 130 De la: amalia0220 18 Iulie 2013 02:02