Setari Cookie-uri

Despre lenjeria de pat

Despre lenjeria de pat eu cred ca trebuie cautata cu mare atentie deoarece in ea ne petrecem mult timp. Multi nu pun mare pret pe o lenjerie de pat si poate de aceea nu reusesc sa se odihneasca asa cum trebuie iar dimineata se trezesc mai obositi decat seara cand s-au pus in pat. Si eu eram in aceasta situatie nu demult, si stiam ca aceste probleme se pot trage si de la lenjeria de pat, si am cautat mult timp o lenjerie care sa ma ajute sa ma odihnesc cum trebuie. Pana intr-o zi cand am ajuns acasa la o prietena si a dorit sa imi arate noua ei lenjerie si cat de confortabila este, nu eram atat de curios deoarece nu credeam ca exista o lenjerie de pat care sa iti ofere tot ce ai nevoie pentru confort, imi pierdusem speranta sa gasesc asa ceva. Dar cand am vazut-0 mi-a placut si am dorit sa vad si ce senzatie ofera atunci cand ma bag in ea. Am fost placut impresionat si am ajuns si eu ca si prietena mea sa imi cumpar lenjerii de pat de pe http://www.lenjeriideosebite.ro/

Sunt cat se poate de multumita cu ele si chiar le recomand
kudika_35264
Postat pe 29 Mai 2013 12:37
si cum ti-ai dat seama ca te poti odihni cum trebuie ti-a imprumutat prietena lenjeria ei pentru o noapte?!
frate ce "texte" de promovare va mai alegeti!!
kiss_my_ass
Postat pe 29 Mai 2013 13:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fetei mele ii plac fetele,cum sa reactionez..? 3 De la: uliu 5 Iulie 2011 22:13
ce ar trebui sa fac in privinta aceasta ? 18 De la: rashela 6 Mai 2011 13:10
"About life" 9 De la: kudika_3540 6 Noiembrie 2012 19:52
apendicita 2 De la: Barbie30_ 22 Noiembrie 2010 14:47
varice 2 De la: Rosu_Silviu_1 13 Martie 2013 12:13