Setari Cookie-uri

Probleme :(

Buna evelor, am si eu o problema care nici nu mai stiu daca e grava sau nu...
Timp de 3 ani de zile am luat anticonceptionale Yaz la recomandarea ginecologului, iar de la menstruatia din iulie le am intrerupt . De la acea menstruatie nu mi a mai venit pana in momentul de fata, acum cateva zile am avut o sangerare , dar ceva foarte putin, dupa care o zi nimic , alta zi iar cateva picaturi, fara dureri fara nimic, eu care de obicei la menstruatie am niste dureri infernale. Pana aici nimic anormal, de vreo 2-3 zile am o scurgere maronie, care NU miroase ( mentionez ca nu am avut niciodata infectii sau altceva ) si niste mancarimi in exterior. In timp ce luam pilulele aveam mereu o scurgere albicioasa care doctorul mi a zis la 3 controale ca este perfect normal ca sunt femei care au scurgerile normale mai abundente. Problema este ca nu mai este albicioasa ci maronie. Stiu ca o sa spuneti sa merg la doctor, doar ca programarea mea este pe 11 septembrie deoarece ginecologul meu de incredere este in vacanta. As vrea sa stiu daca pot face ceva contra mancarimilor deoarece desi nu le am mereu , cand le am mai ales dimineata cand ma trezesc sunt destul de incomode. Acum am cumparat ceai de musetel si vroiam sa incerc cu el. Astept pareri daca a ti trecut prin asa ceva.
Va multumesc si o seara buna
kudika_992446
Postat pe 18 August 2015 18:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"About life" 9 De la: kudika_3540 6 Noiembrie 2012 19:52
Diferenta de varsta intr-o relatie. 16 De la: Delia- 14 Decembrie 2014 13:42
buna este vorba de diferenta de varsta intre 2 oameni 5 De la: kudika038121 9 Aprilie 2013 07:30
asa zisa cafea de slabit cafeform... 4 De la: kudika_nikole 7 Ianuarie 2012 02:03
imi caut jumatatea 25 De la: kudika_22320 20 Decembrie 2012 22:38