Setari Cookie-uri

SALUT- AM NEVOIE DE CEL MAI BUN MEDIC DIN BUC PE ULCERE SI HELICOBACTERII

Salut prieteni si prietene,
De aproximativ 11 luni am o problema cu stomacelul. Depistat cu helicobacteria in sange si in testu la respiratie. Am facut 2 scheme de tratament de care nu sunt sigur ca au fost bune. O alta doctorita care se comporta precum o bucatareasa ( sau soferita de taxi ) mi-a facut un test cu bariu (Obs1:endoscopul era stricat)(Obs2:poate nu a fost vazut totul la bariu oi avea mai multe gauri) din care mi-a iesit o nisa la duoden si mi-a dat diagnostic ULCER DUODENAL ACTIV.Iau controloc ( 2 pe zi*40MG ) din primavara si tot am probleme cred ca nu a trecut nici heliobacteria, fireste ca tin regim, nu fumez , nu beau .
Intrucat to nu ma simt bine ( am dureri stomacale in toate directiile ) si nu pot sa iau controloc toata viata si sa traiesc cu ulcer si heliobacterii am nevoie de un sfat :
MA INTERESEAZA CEL MAI BUN DINTRE CEI MAI BUNI MEDICI DIN BUCURESTI CARE SE OCUPA CU ULCERE SI HELIOBACTERII SI STOMACE :d CARE SA IMI FACA ANALIZE DE ULTIMA GENERATIE(FOLOSIND CELE MAI AVANSATE SI UTILE TEHNOLOGII) SI SA IMI DEA TRATAMENT DE ULTIMA GENERATIE ( DIN ACELA DE CARE IA SI GEORGE BUSH SI OBAMA SI PUTIN , INTELEGETI VOI... ) ca sa fiu fresh sa pot sa ies si eu seara cu lumea la o bere sa ma fac clei :)
Multumesc!!!
kudika_944613
Postat pe 30 Noiembrie 2013 17:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Criocauterizare in Bucuresti? 4 De la: deliapetrescu@yahoo.com 4 Octombrie 2010 12:02
Calvarul a trei generatii! 5 De la: kiss_my_ass 15 Februarie 2012 12:11
Chisturi mamare 55 De la: 10 Septembrie 2013 20:47
help...!!! 3 De la: nico 16 Ianuarie 2009 19:48
Tratament pentru cancer 1 De la: lover_woman 6 Februarie 2011 19:17