Firme Lenjerie Intima

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika_21375 Avatarul lui kudika_21375

8 mesaje

Buna tuturor ! Vreau sa ii iau prietenei mele de ziua indragostitilor un set de lenejerie intima ! As vrea si eu mai multe firme de lenjerie gen : Jolidon, Victoria`s Secret ! Merci
Raporteaza abuz de limbaj
smartapp Avatarul lui smartapp

6 mesaje
Oras: tg mures

Uite o firma locala: DETTYS. Sper ca am scris corect. Cauta-i pe net.
Ai nevoie de un SRL, PFA, ONG? Iti completam GRATUIT dosarul de acte. Vino pe http://www.smartapp.ro
kudika_957511 Avatarul lui kudika_957511

7 mesaje

Cred c s-ar putea ca acest magazin, pentru c au o mulțime de femei rochii de mod și lenjerie.

www.moonosa.com
kudika_972165 Avatarul lui kudika_972165

6 mesaje

Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem producator de lenjerie profesionale și furnizarea de toate tipurile de fin lenjerie sexy de la costume adulti, halate lungi, babydolls, seturi de bikini, chiloți pentru brbați, chiloți de dam, teddies, seturi de jartier și corseters, brevet din PVC si piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By ta angajarea de muncitori cu experienț, introducerea de facilitți de top de cusut și folosind material de lux, ne-am cștigat acreditarea de toți clienții noștri. Producția noastr anual este de peste 1.500.000 de piese.
FAQ
1.We accepta paypal și pictur de transport maritim de 100% n condiții de siguranț uș n uș fr probleme.
2. livrare Transport: EMS DHL TNT UPS, etc n termen de 3-7 zile.
3.The mai comanzi, prețul mai ieftin vei primi.
4.Plata: paypal, uniune, Money Gram, T / Tetc.
5.Package fi trimis n 48 de ore, urgent atunci clienții de e-mail de urmrire numr.
Pentru testare 6.Sample accepta, Cnd u testa calitatea noastr, atunci putem face afaceri pe termen mai lung și cu u n continuare.
7.Our minima comanda este de $ 80, ordine mixt este suport.www.citysexylingerie.com
kudika_978867 Avatarul lui kudika_978867

4 mesaje

Je ai utilis le "Lover Fashion" marque de lingerie sexy.
www.lover-fashion.com
kudika_984870 Avatarul lui kudika_984870

1 mesaj

Eu imi cumpar lenjerie intima de pe mulier.ro/. Sunt de calitate si au foarte multe modele. Costumele de baie sunt belea :-)...vara fac senzatie pe plaja.
Harden_Jack_1 Avatarul lui Harden_Jack_1

1 mesaj

www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=underwear&_osacat=0&_from=R40&_trk...
Poti sa te uiti la acest magazin, exist mai multe stiluri de lenjerie sexy
www.dear-fashion.com
kudika_990764 Avatarul lui kudika_990764

3 mesaje
Oras: bucuresti

Buna ziua,
Va invitam pe site-ul nostru de lenjerie intima pentru dama si barbati www.jolix.ro. Produsele noastre marca Doreanse sunt concepute din materiale de cea mai buna calitate si la preturi atractive.
kudika_996080 Avatarul lui kudika_996080

4 mesaje

accesati si magazinul cassidy.ro
acum sunt reduceri mari, la TOT