Setari Cookie-uri

Help!111

Buna fetelor, am mare nevoie de sfaturile vostre,poate ati mai trecut careva dintre voi printr-o situatie asemanatoare.Tatal meu a fost diagnodticat cu cancewr bucal in metastaze,de catre un medic oncolog din Cluj,medicul pe langa faptul ca a vorbit foarte urat cu noi,cand i am cerut sa imi recomande un calmant ,pt ca tata are dureri mari, mi-a spus ca "sa-i dau ce doresc eu"...ei bine am venit acasa ,am cautat pe net,si ii dau calmant ce am gasit eu,Saptamana viitoare doar ii va fi gata rezultatul de la biopsie, si pana atunci nu l-a internat .....tata e foarte slabit,nu poate sa manance...am auzit de Graviola,care se spune ca e buna in cancer,vindeca cancerul?...Ati auzit si voi de asta?Sau cunoasteti vreun medic naturist pe care mi l-ati putea recomanda?Ca totusi mai e o saptamana si e cam mult cand suferi de o boala asa crunta.....Sau orice ..e bine venit,orice informatie,pt ca sunt disperata....Va rog mult sa imi raspundeti....Multumesc si multa sanatate ,tuturor!!!
dalilapink
Postat pe 8 Martie 2014 20:22
De la: dalilapink, la data 2014-03-08 20:22:44Buna fetelor, am mare nevoie de sfaturile vostre,poate ati mai trecut careva dintre voi printr-o situatie asemanatoare.Tatal meu a fost diagnodticat cu cancewr bucal in metastaze,de catre un medic oncolog din Cluj,medicul pe langa faptul ca a vorbit foarte urat cu noi,cand i am cerut sa imi recomande un calmant ,pt ca tata are dureri mari, mi-a spus ca "sa-i dau ce doresc eu"...ei bine am venit acasa ,am cautat pe net,si ii dau calmant ce am gasit eu,Saptamana viitoare doar ii va fi gata rezultatul de la biopsie, si pana atunci nu l-a internat .....tata e foarte slabit,nu poate sa manance...am auzit de Graviola,care se spune ca e buna in cancer,vindeca cancerul?...Ati auzit si voi de asta?Sau cunoasteti vreun medic naturist pe care mi l-ati putea recomanda?Ca totusi mai e o saptamana si e cam mult cand suferi de o boala asa crunta.....Sau orice ..e bine venit,orice informatie,pt ca sunt disperata....Va rog mult sa imi raspundeti....Multumesc si multa sanatate ,tuturor!!!
dalilapink
Postat pe 21 Martie 2014 23:53
De la: dalilapink, la data 2014-03-21 23:53:26
De la: dalilapink, la data 2014-03-08 20:22:44Buna fetelor, am mare nevoie de sfaturile vostre,poate ati mai trecut careva dintre voi printr-o situatie asemanatoare.Tatal meu a fost diagnodticat cu cancewr bucal in metastaze,de catre un medic oncolog din Cluj,medicul pe langa faptul ca a vorbit foarte urat cu noi,cand i am cerut sa imi recomande un calmant ,pt ca tata are dureri mari, mi-a spus ca "sa-i dau ce doresc eu"...ei bine am venit acasa ,am cautat pe net,si ii dau calmant ce am gasit eu,Saptamana viitoare doar ii va fi gata rezultatul de la biopsie, si pana atunci nu l-a internat .....tata e foarte slabit,nu poate sa manance...am auzit de Graviola,care se spune ca e buna in cancer,vindeca cancerul?...Ati auzit si voi de asta?Sau cunoasteti vreun medic naturist pe care mi l-ati putea recomanda?Ca totusi mai e o saptamana si e cam mult cand suferi de o boala asa crunta.....Sau orice ..e bine venit,orice informatie,pt ca sunt disperata....Va rog mult sa imi raspundeti....Multumesc si multa sanatate ,tuturor!!!
dalilapink
Postat pe 21 Martie 2014 23:54
Este trista si dureroasa povestea ta. Imi pare rau pt tatal tau , incearca sa vorbesti cu doctorii de specialitate , pt a-ti recomanda ce este indicat in ameliorarea durerilor.
Mai mult de atat , nu stiu ce as mai putea sa-ti spun
-Iulya
Postat pe 22 Martie 2014 12:54
De la: dalilapink, la data 2014-03-08 20:22:44Buna fetelor, am mare nevoie de sfaturile vostre,poate ati mai trecut careva dintre voi printr-o situatie asemanatoare.Tatal meu a fost diagnodticat cu cancewr bucal in metastaze,de catre un medic oncolog din Cluj,medicul pe langa faptul ca a vorbit foarte urat cu noi,cand i am cerut sa imi recomande un calmant ,pt ca tata are dureri mari, mi-a spus ca "sa-i dau ce doresc eu"...ei bine am venit acasa ,am cautat pe net,si ii dau calmant ce am gasit eu,Saptamana viitoare doar ii va fi gata rezultatul de la biopsie, si pana atunci nu l-a internat .....tata e foarte slabit,nu poate sa manance...am auzit de Graviola,care se spune ca e buna in cancer,vindeca cancerul?...Ati auzit si voi de asta?Sau cunoasteti vreun medic naturist pe care mi l-ati putea recomanda?Ca totusi mai e o saptamana si e cam mult cand suferi de o boala asa crunta.....Sau orice ..e bine venit,orice informatie,pt ca sunt disperata....Va rog mult sa imi raspundeti....Multumesc si multa sanatate ,tuturor!!!



Da' de unde stii ca-i cancer daca n-ai rezultatul biopsiei?
kudika226898
Postat pe 22 Martie 2014 17:04
Vine o vreme cand noi oamenii sutem neputinciosi in astfel de probleme si atunci ar trebui sa apelam la ajutorul lui Dumnezeu. Tine Acatistul Maicii Domnului Pantanassa vindecatoare de cancer. Roaga-te in acelasi timp staruitor lui Dumnezeu si de asemenea lui Arsenie Boca.
Joana0791
Postat pe 23 Martie 2014 11:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o parere..... 26 De la: steffy91 25 Ianuarie 2012 23:51
Copilul iubitului meu 8 De la: oana_alice 14 Iulie 2015 14:13
Îmi dã speranțe sau chiar vrea ceva? 56 De la: CrissFrsh 1 Septembrie 2013 17:31
Masca de fata 8 De la: Flowers 11 Ianuarie 2012 17:49
Implant mamar 1 De la: kudika_1039035 8 Noiembrie 2019 00:10