Setari Cookie-uri

Ce sa fac?

Acum o luna m-am intalnit cu un baiat,e mai mare decat mine cu 2 ani,eu am 18.Eu stau la vreo 30 d km de Bucuresti si el a venit pana aici la mine sa ne cunoastem.Nu stiu daca am facut bine sau rau ca ne-am sarutat de la prima intalnire,dar acum deja faptul e consumat.El vrea sa ne mai vedem,sa vin in Bucuresti,sa stam mai mult unu cu altu,eventual sa o si facem.Mi-a spus ca are rabdare cu mine si ca ma intelege.Eu am niste probleme in familie si nu stiu ce sa fac.Din cauza acestor probleme am o anumita retinere in ceea ce priveste relatia mea cu acest baiat.Sincer mi-ar si pare rau sa rupem legatura,dar mi-e si teama ca parintii mei isi vor pierde increderea in mine daca fac ceva.Am stat si m-am gandit in cazul in care ne ia valu intr-o zi si o sa o fac prima oara cu el,m-am gandit sa nu le spun ca am facut asta,dar nu mi se pare ceva corect,dar stiu si ca daca spun nu voi mai avea nicio legatura cu el.Stie ca inca sunt la scoala,mai am un an de liceu,o sa dau bacu,dar i se pare prea mult sa ma astepte un an ca dupa sa o facem...nu stiu ce sa fac :(
kudika_24793
Postat pe 9 Martie 2014 13:11
Eu as zice sa nu te grabesti....cel mai bine este sa-ti termini liceul si in acest timp sa-l mai cunosti!Timpul le rezolva pe toate si daca baiatul este serios ar trebui sa-ti dovedeasca acest lucru
Titanika
Postat pe 9 Martie 2014 15:02
ma abtin...
athos_is_back
Postat pe 9 Martie 2014 16:06
Si eu iti sugerez sa mai astepti si sa vezi cum merge, sa va cunoasteti mai bine p ca nu ai cum sa sti la ce se gandeste si ce fel de planuri are. Daca e un baiat serios si daca tine la tine va intelege si te va astepta.
Cryswu
Postat pe 21 Martie 2014 15:10
De la: kudika_24793, la data 2014-03-09 13:11:54Acum o luna m-am intalnit cu un baiat,e mai mare decat mine cu 2 ani,eu am 18.Eu stau la vreo 30 d km de Bucuresti si el a venit pana aici la mine sa ne cunoastem.Nu stiu daca am facut bine sau rau ca ne-am sarutat de la prima intalnire,dar acum deja faptul e consumat.El vrea sa ne mai vedem,sa vin in Bucuresti,sa stam mai mult unu cu altu,eventual sa o si facem.Mi-a spus ca are rabdare cu mine si ca ma intelege.Eu am niste probleme in familie si nu stiu ce sa fac.Din cauza acestor probleme am o anumita retinere in ceea ce priveste relatia mea cu acest baiat.Sincer mi-ar si pare rau sa rupem legatura,dar mi-e si teama ca parintii mei isi vor pierde increderea in mine daca fac ceva.Am stat si m-am gandit in cazul in care ne ia valu intr-o zi si o sa o fac prima oara cu el,m-am gandit sa nu le spun ca am facut asta,dar nu mi se pare ceva corect,dar stiu si ca daca spun nu voi mai avea nicio legatura cu el.Stie ca inca sunt la scoala,mai am un an de liceu,o sa dau bacu,dar i se pare prea mult sa ma astepte un an ca dupa sa o facem...nu stiu ce sa fac :(
,,,cred ca nu prea tine la tine,,,,
NEGRUTTTT
Postat pe 21 Martie 2014 15:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac sa fie ca inainte? 9 De la: simonycik 15 Septembrie 2009 11:51
Cum sunt barbatii varsator? 3 De la: kudika010627 2 Septembrie 2012 22:42
probleme cu parinti 7 De la: lory_lav 1 Octombrie 2012 15:35
Ipocrizie si prostie 19 De la: thadoogback 2 Octombrie 2010 18:09
not str8 10 De la: Barbie39 12 Aprilie 2010 11:57