Setari Cookie-uri

va rog..ajutati-ma..

Buna ziua.. Ma numesc Alexandra , sunt din Slobozia am 15 ani .. si am avut o viata foarte '' tragica '' daca pot sa spun asa.. :-j mama mea naturala m-a parasit in spital cand m-a nascut.. iar apoi m=au adoptat niste oameni mai in varsta. In copilarie habar nu am avut ca sunt infiata.. abia la 14 ani dupa moartea mamei mele adoptive am aflat ca sunt adoptata.. acest lucru a picat in viata mea ca un fulger :(( eu am ramas numai cu tata.. cu care nu ma inteleg deloc.. ma injura mereu.. si la telefon.. nu ma intelege deloc.. de multe ori am avut tentative de sinucidere.. insa mi-am dat seama ca asta nu e o solutie! Asa ca am apelat la internet sperand ca aici sunt oameni cu sufletul mare care ma pot ajuta si pe mine..va rog mult de tot:-j
alecsaaaa
Postat pe 4 Septembrie 2010 17:35
De la: alecsaaaa, la data 2010-09-04 17:35:22Buna ziua.. Ma numesc Alexandra , sunt din Slobozia am 15 ani .. si am avut o viata foarte '' tragica '' daca pot sa spun asa.. :-j mama mea naturala m-a parasit in spital cand m-a nascut.. iar apoi m=au adoptat niste oameni mai in varsta. In copilarie habar nu am avut ca sunt infiata.. abia la 14 ani dupa moartea mamei mele adoptive am aflat ca sunt adoptata.. acest lucru a picat in viata mea ca un fulger :(( eu am ramas numai cu tata.. cu care nu ma inteleg deloc.. ma injura mereu.. si la telefon.. nu ma intelege deloc.. de multe ori am avut tentative de sinucidere.. insa mi-am dat seama ca asta nu e o solutie! Asa ca am apelat la internet sperand ca aici sunt oameni cu sufletul mare care ma pot ajuta si pe mine..va rog mult de tot:-j


Ce ajutor Alexandra, sa discuti?
stem_29
Postat pe 4 Septembrie 2010 18:15
Cum putem sa te ajutam?
Barbie30
Postat pe 4 Septembrie 2010 21:41
idem ... cu ce te-am putea ajuta ?
bombonik_babardik
Postat pe 4 Septembrie 2010 21:47
Nu esti curioasa sa o cauti pe mama ta naturala sa afli de ce te-a parasit, sa-ti cunosti radacinile? Tu cu cine locuiesti acum? Esti o fata foarte frumoasa, asta se datoreaza si parintilor care te-au crescut, au avut grija de tine.
anutzzaa
Postat pe 4 Septembrie 2010 22:00
parere mea sincera e :wrong number girl! numai internetul nu te ajuta....
iacinta
Postat pe 5 Septembrie 2010 18:35
De la: anutzzaa, la data 2010-09-04 22:00:58Nu esti curioasa sa o cauti pe mama ta naturala sa afli de ce te-a parasit, sa-ti cunosti radacinile? Tu cu cine locuiesti acum? Esti o fata foarte frumoasa, asta se datoreaza si parintilor care te-au crescut, au avut grija de tine.

si care credeam ca ADN are un rol in infatisare..ntz ntz ntz
iacinta
Postat pe 5 Septembrie 2010 18:36
Pote vrea ajutor de la un pedofil "de treaba" care se ofera sa ajute micuta neajutorata...
The_Exile
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:47
De la: alecsaaaa, la data 2010-09-04 17:35:22Buna ziua.. Ma numesc Alexandra , sunt din Slobozia am 15 ani .. si am avut o viata foarte '' tragica '' daca pot sa spun asa.. :-j mama mea naturala m-a parasit in spital cand m-a nascut.. iar apoi m=au adoptat niste oameni mai in varsta. In copilarie habar nu am avut ca sunt infiata.. abia la 14 ani dupa moartea mamei mele adoptive am aflat ca sunt adoptata.. acest lucru a picat in viata mea ca un fulger :(( eu am ramas numai cu tata.. cu care nu ma inteleg deloc.. ma injura mereu.. si la telefon.. nu ma intelege deloc.. de multe ori am avut tentative de sinucidere.. insa mi-am dat seama ca asta nu e o solutie! Asa ca am apelat la internet sperand ca aici sunt oameni cu sufletul mare care ma pot ajuta si pe mine..va rog mult de tot:-j

camelya200827@yahoo.com ,vb cand vrei tu,imi lasi un mesaj offline cand poti intra!
kmykmy_grace
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa ierti sa nu? 15 De la: AlexandraDAlly 28 Septembrie 2009 19:10
Ajutor! 16 De la: yasy 28 Octombrie 2012 00:33
Realitate cruda!31 mai,cea mai nefericita zi din viata mea! 5 De la: ela_ella 29 August 2011 18:28
dezamagire 21 De la: Barbie30 21 Iulie 2010 19:26
Chiar exista acele persoane care sustin ca si-au gasit jumatatea?? 45 De la: FRANNNCE 10 Februarie 2009 09:45